głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika lovingly

a o tym  że jestem na diecie przypominam sobie dopiero po zjedzeniu masy dobrych  słodkich i jakże kalorycznych rzeczy

zozolandia dodano: 27 kwietnia 2011

a o tym, że jestem na diecie przypominam sobie dopiero po zjedzeniu masy dobrych, słodkich i jakże kalorycznych rzeczy,

miło jest być chwalonym i podziwianym.   jest wtedy tak ciepło na sercu.  serio.

zozolandia dodano: 27 kwietnia 2011

miło jest być chwalonym i podziwianym. jest wtedy tak ciepło na sercu. serio.

Kiedyś Bóg przypomni sobie o naszych przecinających się drogach  a jeśli mimo to nie pozwoli nam być razem  to nie ma Boga.

niecalkiemludzka dodano: 27 kwietnia 2011

Kiedyś Bóg przypomni sobie o naszych przecinających się drogach, a jeśli mimo to nie pozwoli nam być razem, to nie ma Boga.

ej  wielbię Twój profil! teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: ej, wielbię Twój profil! do wpisu 27 kwietnia 2011
każde wspomnienie  ma swoją piosenkę.

zozolandia dodano: 27 kwietnia 2011

każde wspomnienie ma swoją piosenkę.

jak to nie?! robimy zjazd w Radomiu i wielki melanż!  D teksty zozolandia dodał komentarz: jak to nie?! robimy zjazd w Radomiu i wielki melanż! ;D do wpisu 27 kwietnia 2011
Jesteś moją krwią  moim szpikiem  każdym z moich nerwów  czuję Cie w każdej z moich kości i w każdym centymetrze naskórka  jesteś moim sercem i każdym uderzeniem tętna.

niecalkiemludzka dodano: 27 kwietnia 2011

Jesteś moją krwią, moim szpikiem, każdym z moich nerwów, czuję Cie w każdej z moich kości i w każdym centymetrze naskórka, jesteś moim sercem i każdym uderzeniem tętna.

Patrzę na Ciebie i trzęsą mi się ręce  przypominam sobie jak kiedyś mnie całowałeś a rysa na psychice pęka coraz bardziej  dotykasz mnie i czuję jak płonie każdy mój mięsień  po chwili dociera do mnie  że tak naprawdę nie mogę Cię mieć  a Ty mówisz mi że mnie kochasz wyrywając mi w ten sposób serce.

niecalkiemludzka dodano: 27 kwietnia 2011

Patrzę na Ciebie i trzęsą mi się ręce, przypominam sobie jak kiedyś mnie całowałeś,a rysa na psychice pęka coraz bardziej, dotykasz mnie i czuję jak płonie każdy mój mięsień, po chwili dociera do mnie, że tak naprawdę nie mogę Cię mieć, a Ty mówisz mi,że mnie kochasz,wyrywając mi w ten sposób serce.

eeej moje są  ten i kilka pod spodem. teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: eeej moje są, ten i kilka pod spodem. do wpisu 27 kwietnia 2011
kiedy trzeba   twardo stąpam po ziemi. resztę trasy pokonuję idąc na palcach.

zozolandia dodano: 26 kwietnia 2011

kiedy trzeba - twardo stąpam po ziemi. resztę trasy pokonuję idąc na palcach.

Podnieś rękę jeśli boisz się że marnujesz z Nim czas  podnieś obie jeśli się boisz że kiedyś złamie Ci serce. Widzicie? Tych rąk w górze nie da się policzyć.

niecalkiemludzka dodano: 26 kwietnia 2011

Podnieś rękę,jeśli boisz się,że marnujesz z Nim czas, podnieś obie jeśli się boisz,że kiedyś złamie Ci serce. Widzicie? Tych rąk w górze nie da się policzyć.

Leci sobie wróbelek bez głowy i myśli  po co mi rower jak nie mam sandałów?  Jaki z tego morał? Lodówką się nie ogolisz.  net

zozolandia dodano: 26 kwietnia 2011

Leci sobie wróbelek bez głowy i myśli "po co mi rower jak nie mam sandałów?" Jaki z tego morał? Lodówką się nie ogolisz. /net

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć