głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika loving

dobra  też dam  podoba mi się i ładnie będzie wyglądało 170 teksty changedlife dodał komentarz: dobra, też dam, podoba mi się i ładnie będzie wyglądało 170 do wpisu 15 sierpnia 2011
hahahha rzeczywiście spadła :D teksty changedlife dodał komentarz: hahahha rzeczywiście spadła :D do wpisu 15 sierpnia 2011
a jak płacze i się śmieje? :P teksty changedlife dodał komentarz: a jak płacze i się śmieje? :P do wpisu 15 sierpnia 2011
wiadomo  że coś się kończy coś zaczyna  ale za każdym razem cholernie to boli. trzymajdystans.

trzymajdystans dodano: 15 sierpnia 2011

wiadomo ,że coś się kończy coś zaczyna ,ale za każdym razem cholernie to boli./trzymajdystans.

To uczucie że robisz co Ci się podoba nie słuchając słów zazdrości a tak na prawdę wypełniasz pustkę po Nim . trzymajdystans.

trzymajdystans dodano: 15 sierpnia 2011

To uczucie,że robisz co Ci się podoba nie słuchając słów zazdrości,a tak na prawdę wypełniasz pustkę po Nim ./trzymajdystans.

 Wszystko co było puścić z dymem pierdolić ten cały sentyment.

trzymajdystans dodano: 15 sierpnia 2011

`Wszystko co było puścić z dymem,pierdolić ten cały sentyment.

 Sto tysięcy dni nieskończonego szczęścia.

trzymajdystans dodano: 15 sierpnia 2011

`Sto tysięcy dni nieskończonego szczęścia.

cudne teksty changedlife dodał komentarz: cudne do wpisu 15 sierpnia 2011
nastolatków  :  teksty changedlife dodał komentarz: nastolatków* :> do wpisu 15 sierpnia 2011
przepraszam   że często przeklinam   że często strzelam focha i nie jestem pierwszą lepszą którą możesz zaciągnąć do łóżka . przepraszam   że wciągnęłam Cię w tą bezinteresowną znajomość i ciągnęłam ją do okaleczenia mojego serca . przepraszam   że mi tak cholernie zależy i przepraszam że kocham.

changedlife dodano: 15 sierpnia 2011

przepraszam , że często przeklinam , że często strzelam focha i nie jestem pierwszą lepszą którą możesz zaciągnąć do łóżka . przepraszam , że wciągnęłam Cię w tą bezinteresowną znajomość i ciągnęłam ją do okaleczenia mojego serca . przepraszam , że mi tak cholernie zależy i przepraszam że kocham.

  taka mała  a już kocha.   taki duży  a nic nie rozumie.

changedlife dodano: 15 sierpnia 2011

- taka mała, a już kocha. - taki duży, a nic nie rozumie.

zakochanie   stan kiedy nawet zwykłe 'cześć' Cię podnieca .

changedlife dodano: 15 sierpnia 2011

zakochanie - stan kiedy nawet zwykłe 'cześć' Cię podnieca .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć