 |
|
Potrafił uśmiechem rozpierdolić wszystkie moje kłopoty. był bezkonkurencyjny .
|
|
 |
|
On oddycha teraźniejszością, a ja przeszłością i wspomnieniami - to jest podstawowa różnica między nami .
|
|
 |
|
W słońcu ludzie wyglądają tak, jakby zasługiwali na to, aby żyć. W deszczu zaś wygląda ją, jakby to, co najgorsze mieli jeszcze przed sobą .
|
|
 |
|
I to uczucie gdy toniesz w błękicie jego oczu .
|
|
 |
|
A najbardziej wkurwia mnie fakt, że uśmiecha się do niej, tym samym uśmiechem co do mnie, tym który lubiłam najbardziej .
|
|
 |
|
nic złego w byciu egoistą.
|
|
 |
|
Jestem naiwna. Wiem to. Wiem, bo wciąż czekam, choć nie ma na kogo. Bo kocham, lecz ten ktoś o tym nie wie. Staram się, a on tego nie zauważa. Powiedz mi. Tak Ty, który mówisz, że masz nadzieję, bo warto. Ile mam jeszcze czekać? Jak dużo poświęcić by dostać to, czego się pragnie? Ile łez trzeba wylać, by ktoś zauważył? Jak kochać, by czuć, że ktoś to odwzajemnia? [ yezoo ]
|
|
 |
|
Dałabym Ci wszystko czego pragniesz - gdybyś tylko Ty mnie pragnął.
|
|
 |
|
"Panowie paniom, panie panom, kochają, ranią, wyznają, kłamią."
|
|
 |
|
jesteś błędem,który popełniłam setki razy, i który popełniłabym kolejny raz, z uśmiechem na twarzy. / veriolla
|
|
|
|