 |
dlaczego za mną idziesz? - bo cię kocham. - więc nie poznałeś mojej przyjaciółki. - jakiej przyjaciółki? - jest ode mnie mądrzejsza, ładniejsza. Stoi za Tobą. - ale tu nikogo nie ma, nie rozumiem.. - widzisz, gdybyś mnie kochał, nigdy byś się nie odwrócił..
|
|
 |
A teraz to już mogę tylko tęsknić, za swoim irytującym sposobem życia.
|
|
 |
|
Mówisz, że się od siebie oddalamy? Może Ty stoisz w miejscu. Ja brnę do przodu, a Ty nie nadążasz.
|
|
 |
Nie porównuj mnie z nikim, bo ja jestem tylko jedna, tak jak każdy.
|
|
 |
Głupek, cham, debil, prostak, egoista znam jeszcze więcej synonimów Twojego imienia.
|
|
 |
|
[2]Spójrz w lustro. Rozczchraj te swoje kasztanowe włosy. Kiedyś uwielbiałam ten Twój nieład na głowie. Dziś ręka sama Ci się lepi od tego co na niej masz.
Zerknij w swoje oczy. Ja już to zrobiłam. Kryjesz coś w nich, nie mów że nie. Przecież widzę. Dobrze wiesz, że znam Cię najlepiej.
Nigdy nie byłeś tak zagubiony jak teraz. Miesza się to z jakimś lękiem. Co się z Tobą stało ? Byłam pewna, że to ja
po Twoim odejściu , zostałam zniszczona. Myliłam się. Drobniejsza w ciele, silniejsza w duchu, czyż nie mam racji?
Nigdy bym nie pomyślała , że będziesz cierpieć bardziej niż ja ? A jednak. Twoja miłość do mnie Cię zniczyła.A więc, jednak mówiłeś prawdę , że kochasz.
Przepraszam że nie wierzyłam. To też była jednen z powodów dla których to wszystko mówię. Choć nie sądziłam, że będzie potrzeba
przepraszania. Teraz jeszcze bardziej zastanawiam się dlaczego odszedłeś, skoro kochałeś ?
Proszę Cię,nie mów że dla mojego dobra, nie zniosę tego , każdy tak mówić. Zostań wyjątkowy jak kiedyś.
|
|
 |
Gdy miałam 6 lat, nigdy w życiu bym się w Tobie nie zakochała. Nie zakochałabym się w facecie, który przeklina, pije, pali, nosi szerokie ubrania i ma wyjebane na ludzi i szkołę. Ale nie mam sześciu lat i kocham Cię. Kocham zajebiście mocno.
|
|
 |
Zaproszę Cię na herbatę , ale to nie będzie taka zwykła herbata .
Pozornie pocukrowana tak jak lubisz .
Wymieszam ją myślami o Tobie , których tyle się nazbierało .
Dodam wyrzuty sumienia , bo zrobiłam błąd i tak bardzo tęskniłam .
Na dnie znajdziesz kolejną szansę ,
ale Ty nigdy nie dopijasz do końca .
|
|
 |
Wiesz jak jest, wystarczy jedno spojrzenie, jej wystarczył jeden gest, a już wiedziała, że on jest jej przeznaczeniem. / Pyskaty.
|
|
 |
Obojętnoś na krzywdę to przecież ludzka cecha. / Słoń.
|
|
 |
Because I want to be your only one, and finally ♥
|
|
 |
Szukanie odpowiedzi w narkotykach jest jak szukanie miłości w burdelu.
|
|
|
|