głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika lovalova

“ Naprawdę nie chcę o tym mówić  powiedział.  Gdyby to było możliwe chciałbym całkowicie o tym zapomnieć. Ale oczywiście nie mogę. Za nic nie da się zapomnieć tego o czym chce się zapomnieć.”

jednorazowagra dodano: 9 minut temu

“- Naprawdę nie chcę o tym mówić - powiedział. - Gdyby to było możliwe, chciałbym całkowicie o tym zapomnieć. Ale oczywiście nie mogę. Za nic nie da się zapomnieć tego, o czym chce się zapomnieć.”

 Mówiłem nieomal milcząc. A w tym to ja jestem mistrzem całe życie przegadałem w milczeniu i milcząc sam z sobą przeżyłem całą tragedię.

jednorazowagra dodano: 33 minuty temu

"Mówiłem nieomal milcząc. A w tym to ja jestem mistrzem, całe życie przegadałem w milczeniu i milcząc sam z sobą przeżyłem całą tragedię."

'Delikatnie i czule możesz się obchodzić z człowiekiem tylko wtedy gdy go pokochasz. Wtedy nie będziesz wdzierać się do jego duszy brutalnie go krytykować albo boleśnie ranić. Nie będziesz go zmuszał żeby zdradzał wszystkie swoje tajemnice. Zbliżysz się do niego w sposób czuły i ostrożny. Twoja rozmowa i obchodzenie się z kimś drugim mogą być delikatne. W takiej czułej atmosferze gdy ten drugi czuje się szanowany i cenny odkrywa własną piękność. Czułość wyraża się także przez czułe zachowania przez delikatne dotknięcie czułe pogłaskanie albo czuły pocałunek. W takiej czułości przepływa między ludźmi miłość która nie ogranicza nie rości sobie praw do posiadania daje wolność szanuje tajemnicę drugiego człowieka.'

jednorazowagra dodano: 33 minuty temu

'Delikatnie i czule możesz się obchodzić z człowiekiem tylko wtedy, gdy go pokochasz. Wtedy nie będziesz wdzierać się do jego duszy, brutalnie go krytykować albo boleśnie ranić. Nie będziesz go zmuszał, żeby zdradzał wszystkie swoje tajemnice. Zbliżysz się do niego w sposób czuły i ostrożny. Twoja rozmowa i obchodzenie się z kimś drugim mogą być delikatne. W takiej czułej atmosferze, gdy ten drugi czuje się szanowany i cenny, odkrywa własną piękność. Czułość wyraża się także przez czułe zachowania, przez delikatne dotknięcie, czułe pogłaskanie albo czuły pocałunek. W takiej czułości przepływa między ludźmi miłość, która nie ogranicza, nie rości sobie praw do posiadania, daje wolność, szanuje tajemnicę drugiego człowieka.'

 Niektórzy staną Ci na palec i gorąco za to przepraszają. Inni podepczą Ci serce i nawet nie zdają sobie z tego sprawy.

jednorazowagra dodano: 48 minut temu

"Niektórzy staną Ci na palec i gorąco za to przepraszają. Inni podepczą Ci serce i nawet nie zdają sobie z tego sprawy."

A jak wyjdzie śmiesznie? Ludzie się pośmieją i koniec. Wielkość nie boi się śmieszności.

jednorazowagra dodano: 49 minut temu

A jak wyjdzie śmiesznie? Ludzie się pośmieją i koniec. Wielkość nie boi się śmieszności.

Jestem zmęczony rozmowami które prowadzą donikąd. Moje serce staje się smutne gdy przypominam sobie wszystkie dobre słowa i złamane obietnice. Zbyt wiele było rozmów prowadzonych przez ludzi którzy nie mieli prawa ich przeprowadzać.

jednorazowagra dodano: 49 minut temu

Jestem zmęczony rozmowami, które prowadzą donikąd. Moje serce staje się smutne, gdy przypominam sobie wszystkie dobre słowa i złamane obietnice. Zbyt wiele było rozmów prowadzonych przez ludzi, którzy nie mieli prawa ich przeprowadzać.

 Dopiero po czasie dowiadujemy się kim jesteśmy kim zawsze byliśmy w oczach ludzi których ceniliśmy ponad własne życie. Ile tak naprawdę dla Nich znaczyliśmy jaką wartość miały te wszystkie słowa czym była każda obietnica. Dopiero po czasie okazuje się że wszystko co było dla nas tak cholernie ważne było niczym.

jednorazowagra dodano: 1 godzinę temu

"Dopiero po czasie dowiadujemy się kim jesteśmy, kim zawsze byliśmy w oczach ludzi, których ceniliśmy ponad własne życie. Ile tak naprawdę dla Nich znaczyliśmy, jaką wartość miały te wszystkie słowa, czym była każda obietnica. Dopiero po czasie okazuje się, że wszystko co było dla nas tak cholernie ważne, było niczym."

I może to paradoks  ale bardzo mało jest ludzi  którzy zdają sobie sprawę  że już zaczęli żyć.

jednorazowagra dodano: 1 godzinę temu

I może to paradoks, ale bardzo mało jest ludzi, którzy zdają sobie sprawę, że już zaczęli żyć.

Nie można znaleźć spokoju unikając życia.

jednorazowagra dodano: 1 godzinę temu

Nie można znaleźć spokoju, unikając życia.

Nie szukam wyjścia w życiu tylko rozwiązania.

black-inside dodano: dziś o 10:51

Nie szukam wyjścia w życiu, tylko rozwiązania.

Paru dawało rękę potem nogę.

black-inside dodano: dziś o 10:46

Paru dawało rękę, potem nogę.

Boli ran parę ale paru nie dogoimy.

black-inside dodano: dziś o 10:44

Boli ran parę, ale paru nie dogoimy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV