głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika lost.in.paradise

obojętność to podstawa  sam mnie tego nauczyłeś.   fejs.

natala17 dodano: 19 maja 2013

obojętność to podstawa, sam mnie tego nauczyłeś. / fejs.

ja i ty   powiedz co się stało z tym ?

natala17 dodano: 19 maja 2013

ja i ty - powiedz co się stało z tym ?

obraziłeś mniemprzez sen  to przeprosisz gdy się zbudzisz.   chada.

natala17 dodano: 19 maja 2013

obraziłeś mniemprzez sen, to przeprosisz gdy się zbudzisz. / chada.

to wszystko byłoby prostsze  gdybym znów miała 5 lat.

natala17 dodano: 19 maja 2013

to wszystko byłoby prostsze, gdybym znów miała 5 lat.

kozak w necie  pizda w świecie.

natala17 dodano: 19 maja 2013

kozak w necie, pizda w świecie.

Jeśli jeszcze raz kiedykolwiek powiem  że to ma jeszcze sens. Weź mi pierdolnij!

ksanaa dodano: 18 maja 2013

Jeśli jeszcze raz kiedykolwiek powiem, że to ma jeszcze sens. Weź mi pierdolnij!

Właśnie teraz  w tej chwili potrzebuję Twojej obecności. Potrzebuję byś powiedział mi z uśmiechem na twarzy  za chwilę wracam idę im wszystkim  wpierdolić  żebyś już tylko się do mnie uśmiechnęła  .  Pamiętasz jak po tych słowach wybuchałam głośnym śmiechem pomimo tego  że chwilę wcześniej  miałam ochotę  ze złości  krzyczeć  kopać   płakać ? Byłeś jedyną osobą  która w taki sposób na mnie działała. Tylko ty mogłeś poprawić mi humor jednym spojrzeniem  gestem . Brakuje mi tego mocno. Najbardziej jednak boli to  że nie mogę już na Ciebie liczyć.

need.you.here dodano: 18 maja 2013

Właśnie teraz, w tej chwili potrzebuję Twojej obecności. Potrzebuję byś powiedział mi z uśmiechem na twarzy "za chwilę wracam idę im wszystkim wpierdolić, żebyś już tylko się do mnie uśmiechnęła" . Pamiętasz jak po tych słowach wybuchałam głośnym śmiechem,pomimo tego, że chwilę wcześniej miałam ochotę ze złości krzyczeć, kopać , płakać ? Byłeś jedyną osobą, która w taki sposób na mnie działała. Tylko ty mogłeś poprawić mi humor jednym spojrzeniem, gestem . Brakuje mi tego mocno. Najbardziej jednak boli to, że nie mogę już na Ciebie liczyć.

To Ty byłeś tym  który napełniał moje życie szczęściem a serce  miłością. Teraz jesteś tym  który napełnia moje oczy łzami a serce bólem i tęsknotą.

need.you.here dodano: 18 maja 2013

To Ty byłeś tym, który napełniał moje życie szczęściem a serce miłością. Teraz jesteś tym, który napełnia moje oczy łzami a serce bólem i tęsknotą.

I tak się zastanawiam czy ruszyłoby Cię  to gdybym wyrzuciła wszystko z siebie  powiedziała jak bardzo mnie skrzywdziłes czy w końcu  ruszy Cię moje milczenie.  A może w ogóle już nie wywołuję w Tobie żadnych emocji .

need.you.here dodano: 18 maja 2013

I tak się zastanawiam czy ruszyłoby Cię to gdybym wyrzuciła wszystko z siebie, powiedziała jak bardzo mnie skrzywdziłes czy w końcu ruszy Cię moje milczenie. A może w ogóle już nie wywołuję w Tobie żadnych emocji .

2.Tracę po kolei wszystkie nasze wspólne   wspaniałe przeżycia. Stają się one tylko wspomnieniem. Już więcej ich nie przeżyję. Nie będzie już nigdy tak samo. Nigdy tak samo już mnie nie przytulisz  nigdy tak samo nie powiesz  że mnie kochasz. Nigdy. Tak trudno jest dopuścić do siebie tę myśl  że to już koniec  że wszystko stracone i nie ma już żadnej nadziei dla nas. Może nawet nigdy już nie zamienię z Tobą żadnego słowa. Tak trudno jest pisać to i nie wylewać kolejnych litrów łez. Tak cholernie ciężko jest na sercu  które rozpaczliwie woła  że potrzebuje właśnie Ciebie. Ono nie żąda  ono błaga  potrzebuje..

need.you.here dodano: 18 maja 2013

2.Tracę po kolei wszystkie nasze wspólne , wspaniałe przeżycia. Stają się one tylko wspomnieniem. Już więcej ich nie przeżyję. Nie będzie już nigdy tak samo. Nigdy tak samo już mnie nie przytulisz, nigdy tak samo nie powiesz, że mnie kochasz. Nigdy. Tak trudno jest dopuścić do siebie tę myśl, że to już koniec, że wszystko stracone i nie ma już żadnej nadziei dla nas. Może nawet nigdy już nie zamienię z Tobą żadnego słowa. Tak trudno jest pisać to i nie wylewać kolejnych litrów łez. Tak cholernie ciężko jest na sercu, które rozpaczliwie woła, że potrzebuje właśnie Ciebie. Ono nie żąda, ono błaga, potrzebuje..

1.Nie wierzę.. Jak mogłeś pozwolić aby to wszystko co budowaliśmy tyle czasu tak po prostu prysło  roztrzaskało się jak  piasek rzucony o skałę. Byliśmy jak dwie fale . Fale  które muszą współgrać ze sobą aby razem zaburzać taflę. Gdyby jedna z nich zaczęła robić to inaczej druga nie dałaby rady sama dotrzymać powierzonego jej zadania. Dokładnie tak samo jest z nami.  Musimy razem współpracować aby dotrzymać obietnicy danej sobie samym. Zostało powierzone nam  wspólne troszczenie się o siebie  wzajemna pomoc i trwanie przy sobie do końca.  Pielęgnowaliśmy to przez długi okres. W pewnej chwili zacząłeś się oddalać. A przecież samotna fala nie jest w stanie rozburzyć gładkiej tafli morza. Ja również sama nie potrafię kochać za nas dwóch. Nie potrafię za dwóch utrzymywać dalej to co budowaliśmy razem. Osobno nie jesteśmy już tak silni. Przynajmniej nie ja . Bez Ciebie jestem słaba   gubię się i nie potrafię myśleć pozytywnie. Bez Ciebie kruszy się fundament  który miał być  na zawsze  .

need.you.here dodano: 18 maja 2013

1.Nie wierzę.. Jak mogłeś pozwolić aby to wszystko co budowaliśmy tyle czasu tak po prostu prysło, roztrzaskało się jak piasek rzucony o skałę. Byliśmy jak dwie fale . Fale, które muszą współgrać ze sobą aby razem zaburzać taflę. Gdyby jedna z nich zaczęła robić to inaczej druga nie dałaby rady sama dotrzymać powierzonego jej zadania. Dokładnie tak samo jest z nami. Musimy razem współpracować aby dotrzymać obietnicy danej sobie samym. Zostało powierzone nam wspólne troszczenie się o siebie, wzajemna pomoc i trwanie przy sobie do końca. Pielęgnowaliśmy to przez długi okres. W pewnej chwili zacząłeś się oddalać. A przecież samotna fala nie jest w stanie rozburzyć gładkiej tafli morza. Ja również sama nie potrafię kochać za nas dwóch. Nie potrafię za dwóch utrzymywać dalej to co budowaliśmy razem. Osobno nie jesteśmy już tak silni. Przynajmniej nie ja . Bez Ciebie jestem słaba , gubię się i nie potrafię myśleć pozytywnie. Bez Ciebie kruszy się fundament, który miał być "na zawsze" .

setki tłumaczeń   zero prawdy.

natala17 dodano: 18 maja 2013

setki tłumaczeń - zero prawdy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć