głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika loovvee

Mówiłam sobie  że jestem silna. I wiesz co? Jestem taka naprawdę. Taką mnie widzisz Ty  o to w tym wszystkim chodzi. Już nawet nie chcę mi się mówić o tym  że kocham  że tęsknię  że płaczę. Przyzwyczaiłam się   a podobno to jest najsmutniejsze.

heroooine dodano: 13 luty 2012

Mówiłam sobie, że jestem silna. I wiesz co? Jestem taka naprawdę. Taką mnie widzisz Ty, o to w tym wszystkim chodzi. Już nawet nie chcę mi się mówić o tym, że kocham, że tęsknię, że płaczę. Przyzwyczaiłam się - a podobno to jest najsmutniejsze.

'Teraz nie ma nas  i nie chcę być tam gdzie Ty jesteś.'   18l

heroooine dodano: 13 luty 2012

'Teraz nie ma nas, i nie chcę być tam gdzie Ty jesteś.' ~ 18l

Żyjesz  lecz życie ucieka przez palce. Lubisz  lecz to zwykle jest powierzchniowe. Mówisz  lecz tylko wskazany palcem. Kochasz  lecz nie wspominasz o tym słowem.

heroooine dodano: 13 luty 2012

Żyjesz, lecz życie ucieka przez palce. Lubisz, lecz to zwykle jest powierzchniowe. Mówisz, lecz tylko wskazany palcem. Kochasz, lecz nie wspominasz o tym słowem.

Choć od samego początku wiem bardzo dobrze  że to nie to  brnę w to coraz głębiej.

heroooine dodano: 13 luty 2012

Choć od samego początku wiem bardzo dobrze, że to nie to, brnę w to coraz głębiej.

 Czujemy to samo i to łączy nasze dusze  czuję Twe ciało i wcale nie muszę leżeć na Twej skórze.

heroooine dodano: 13 luty 2012

"Czujemy to samo i to łączy nasze dusze, czuję Twe ciało i wcale nie muszę leżeć na Twej skórze."

A wypierdalaj  byle komu nie będę pozwalać się wkurwiać.

niebieskookieszczescie dodano: 13 luty 2012

A wypierdalaj, byle komu nie będę pozwalać się wkurwiać.
Autor cytatu: true.love

  Ty znowu przed komputerem ? Ja w twoim wieku ...    Tak  tak wiem.. ujeżdżałeś dinozaury. : D

niebieskookieszczescie dodano: 13 luty 2012

- Ty znowu przed komputerem ? Ja w twoim wieku ... - Tak, tak wiem.. ujeżdżałeś dinozaury. : D

te cudowne uczucie  kiedy wiem  że jego serce  należy tylko i wyłącznie do mnie.♥

niebieskookieszczescie dodano: 13 luty 2012

te cudowne uczucie, kiedy wiem, że jego serce należy tylko i wyłącznie do mnie.♥

dobrze wiedziała że mam duszę skurwysyna  a mimo to pragnęła być obok .

niebieskookieszczescie dodano: 13 luty 2012

dobrze wiedziała że mam duszę skurwysyna, a mimo to pragnęła być obok .

Kocham Cię rano   kocham wieczorem   w południe  północ   Kocham we wtorek   w sobotę  w czwartek   w środę  w niedzielę.  Tylko dla Ciebie  czasu mam wiele.  Kocham Cię zimą   Kocham Cię w lecie   Kocham  jak nic innego  na Świecie .♥

niebieskookieszczescie dodano: 13 luty 2012

Kocham Cię rano, kocham wieczorem, w południe, północ, Kocham we wtorek, w sobotę, w czwartek, w środę, w niedzielę. Tylko dla Ciebie czasu mam wiele. Kocham Cię zimą, Kocham Cię w lecie, Kocham, jak nic innego na Świecie .♥

Poza nami jest ta miłość jedna która nie istnieje bez nas  Ona nigdy nie chce nas rozdzielać bez niej nie możemy przetrwać  Chodź przed nami jeszcze długa droga  pomoże nam ją pokonać  Dobrze że mamy w sobie tyle siły  że się nie poddamy nigdy. .♥   Jula

niebieskookieszczescie dodano: 12 luty 2012

Poza nami jest ta miłość jedna która nie istnieje bez nas Ona nigdy nie chce nas rozdzielać bez niej nie możemy przetrwać Chodź przed nami jeszcze długa droga, pomoże nam ją pokonać Dobrze,że mamy w sobie tyle siły, że się nie poddamy nigdy. .♥ [ Jula ]

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć