głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika lolitkka

Pamiętam kiedy długo się nie odzywałeś dodawalam relację a kiedy widziałam że ja obejrzałes.. To byłam spokojna że wszystko ok.

lolitkka dodano: 20 grudnia 2019

Pamiętam, kiedy długo się nie odzywałeś, dodawalam relację, a kiedy widziałam, że ja obejrzałes.. To byłam spokojna, że wszystko ok.

Śniłeś mi się dziś wiesz?Słucham moich ulubionych piosenek które jak na złość Ty też kochasz i wspominam.Wspominam Twój śmiech i Twoje żarty.Wspominam to jak czułam się przy Tobie ten stan nieprzejmowania się niczym i nikim liczyła się tylko ta chwila spędzana przy Tobie. Wspominam moją bezgraniczną radość mój szczery i głośny śmiech który tak rzadko się teraz pojawia.Myślałam że już mi przeszło ale mi nadal Ciebie brakuje.

lolitkka dodano: 20 grudnia 2019

Śniłeś mi się dziś, wiesz?Słucham moich ulubionych piosenek,które jak na złość Ty też kochasz i wspominam.Wspominam Twój śmiech i Twoje żarty.Wspominam to,jak czułam się przy Tobie,ten stan nieprzejmowania się niczym i nikim,liczyła się tylko ta chwila spędzana przy Tobie. Wspominam moją bezgraniczną radość,mój szczery i głośny śmiech,który tak rzadko się teraz pojawia.Myślałam,że już mi przeszło,ale mi nadal Ciebie brakuje.

Nie obiecuję Ci  że zapomnisz. Nigdy nie zapomnisz  ale nauczysz się żyć z tą świadomością. Będziesz mogła patrzeć na Niego i słuchać Jego głosu  a później odejdziesz by pocałować człowieka  który zastąpi Jego miejsce. Nie obiecuję Ci  że już nigdy nie będziesz o Nim myślała. Będziesz  ale ze spokojem.. Obiecuję Ci  że nauczysz się żyć bez Niego. I nie potrzebujesz nikogo  bo sama to potrafisz.

lolitkka dodano: 20 grudnia 2019

Nie obiecuję Ci , że zapomnisz. Nigdy nie zapomnisz , ale nauczysz się żyć z tą świadomością. Będziesz mogła patrzeć na Niego i słuchać Jego głosu , a później odejdziesz by pocałować człowieka , który zastąpi Jego miejsce. Nie obiecuję Ci , że już nigdy nie będziesz o Nim myślała. Będziesz , ale ze spokojem.. Obiecuję Ci , że nauczysz się żyć bez Niego. I nie potrzebujesz nikogo , bo sama to potrafisz.

 Miłość i cierpienie te same buty noszą a jakże inne ślady zostawiają...

lolitkka dodano: 20 grudnia 2019

"Miłość i cierpienie te same buty noszą, a jakże inne ślady zostawiają..."

Ma szesć różnych uśmiechów:pierwszy gdy cos ją naprawde rozśmieszy. drugi gdy śmieje się z grzeczości. trzeci gdy snuje plany. czwarty gdy śmieje się sama z siebie. Piąty gdy czuje się niezręcznie i szósty gdy...

lolitkka dodano: 20 grudnia 2019

Ma szesć różnych uśmiechów:pierwszy,gdy cos ją naprawde rozśmieszy. drugi,gdy śmieje się z grzeczości. trzeci gdy snuje plany. czwarty,gdy śmieje się sama z siebie. Piąty,gdy czuje się niezręcznie i szósty ,gdy...

Mogę Cię mijac bez gestu i bez słowa zapominając że Kochałam Cię na zawsze

lolitkka dodano: 20 grudnia 2019

Mogę Cię mijac bez gestu i bez słowa, zapominając, że Kochałam Cię na zawsze

czasem wystarczy chwila by zapomnieć o całym życiu czasami nie wystarczy życia żeby zapomnieć o jednej chwili.

lolitkka dodano: 20 grudnia 2019

czasem wystarczy chwila, by zapomnieć o całym życiu; czasami nie wystarczy życia, żeby zapomnieć o jednej chwili.

 Kochać się z tobą tak jakbym miał cię ochronić i wyleczyć. Wdmuchać ci do ust wieczność. Wiesz to jest to coś w seksie z czego zdaje sobie sprawę może jedna setna procenta osób  to jest tak że chcę cię mieć chcę żebyś miała mnie i chcę żebyśmy byli wspólnie święci  jakby ktoś zlutował nas w jeden stop.

lolitkka dodano: 20 grudnia 2019

"Kochać się z tobą tak, jakbym miał cię ochronić i wyleczyć. Wdmuchać ci do ust wieczność. Wiesz, to jest to coś w seksie, z czego zdaje sobie sprawę może jedna setna procenta osób - to jest tak, że chcę cię mieć, chcę, żebyś miała mnie i chcę, żebyśmy byli wspólnie święci - jakby ktoś zlutował nas w jeden stop.

 Mam chandrę malutkiego kaca i strasznie strasznie chce mi się z tobą pogadać … Całuję cię gdzie sobie życzysz jeśli w ogóle sobie życzysz … A jeżeli sobie nie życzysz to nie całuję cię w ogóle nigdzie i jest mi jeszcze smutniej niż było dotąd.”

lolitkka dodano: 17 grudnia 2019

"Mam chandrę, malutkiego kaca i strasznie, strasznie chce mi się z tobą pogadać (…) Całuję cię, gdzie sobie życzysz, jeśli w ogóle sobie życzysz (…) A jeżeli sobie nie życzysz, to nie całuję cię w ogóle nigdzie i jest mi jeszcze smutniej niż było dotąd.”

 Gdybyś zapytał jak się miewałam przez te setki lat w których cię nie było odpowiedziałabym że dobrze i nie wiem czy mocniej głos by mi się łamał czy serce. serce głos nigdy.

lolitkka dodano: 17 grudnia 2019

"Gdybyś zapytał jak się miewałam przez te setki lat, w których cię nie było, odpowiedziałabym, że dobrze i nie wiem czy mocniej głos by mi się łamał czy serce." serce, głos nigdy.

  Zazwyczaj otwierasz książkę w przypadkowym miejscu i oceniasz ją po fragmencie na który trafiłeś?  Nie.  Więc nie oceniaj mojego życia po momencie w którym się w nim znalazłeś.

lolitkka dodano: 17 grudnia 2019

"- Zazwyczaj otwierasz książkę w przypadkowym miejscu i oceniasz ją po fragmencie, na który trafiłeś? - Nie. - Więc nie oceniaj mojego życia po momencie, w którym się w nim znalazłeś."

Patrzył na nią jak człowiek który zerwał kwiat i w zwiędłym kwiecie z trudem rozpoznaje to piękno dla którego zerwał go i zniszczył.

lolitkka dodano: 7 listopada 2019

Patrzył na nią jak człowiek, który zerwał kwiat i w zwiędłym kwiecie z trudem rozpoznaje to piękno, dla którego zerwał go i zniszczył.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV