głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika lolitkka

Przeczytałam te rozmowy jestem zablokowana chociaż to JA POWINNAM BLOKOWAĆ . Zablokowałeś mnie bo on do ciebie się przyczepił za połączenie na messanger które ja sama olałam  wiedziałam ze niechcący. A Ty taki solidarny z nim piszesz ze mnie „zablokujesz”. O wielu rzeczach dowiem się po czasie po latach. Ale to tylko przez to ze faceci którzy byli obok nigdy nie mieli jaj.

lolitkka dodano: wczoraj o 23:27

Przeczytałam te rozmowy, jestem zablokowana chociaż to JA POWINNAM BLOKOWAĆ . Zablokowałeś mnie, bo on do ciebie się przyczepił za połączenie na messanger, które ja sama olałam - wiedziałam, ze niechcący. A Ty taki solidarny z nim piszesz, ze mnie „zablokujesz”. O wielu rzeczach dowiem się po czasie, po latach. Ale to tylko przez to, ze faceci którzy byli obok nigdy nie mieli jaj.

Ten mariuszek wykrzyczał mi absurdalne rzeczy ze w tym wszystkim chodziło mi o pieniądze. I pewnie ona mówiła ci to samo. Ale nie nie chciałam nawet złotówki twojej.

lolitkka dodano: wczoraj o 23:22

Ten mariuszek wykrzyczał mi absurdalne rzeczy, ze w tym wszystkim chodziło mi o pieniądze. I pewnie ona mówiła ci to samo. Ale nie nie chciałam nawet złotówki twojej.

I tak leżysz pewnie i pieprzysz jej ze ja kochasz żeby ja pieprzyć a ona jest obojętna czy to prawda i się cieszy

lolitkka dodano: wczoraj o 15:41

I tak leżysz pewnie i pieprzysz jej, ze ja kochasz, żeby ja pieprzyć, a ona jest obojętna czy to prawda i się cieszy

Muzyka kołysze się na słuchawkach świat wiruje jakby nic nie ważył tylko ja ciągle tu po środku tego bałaganu. Chciałbym wyciągnąć rękę i zatrzymać wszystko sięgnąć do najlepszych dni stworzyć najlepszego mnie. Wszystko krąży tak lekkie jakby nie miało znaczenia zaraz zamknę oczy i ciemność pochłonie nawet największe lęki ale zanim oddam Cię nirwanie podejdź spójrz na to co rozumiem powiedz że to zbyt wiele dla nas pociągnij do miejsc gdzie mogę oddychać gdzie mogę patrzeć jasnymi oczami bez ciężaru tej ciemnosci.

zatracony dodano: 3 dni temu

Muzyka kołysze się na słuchawkach, świat wiruje jakby nic nie ważył, tylko ja ciągle tu po środku tego bałaganu. Chciałbym wyciągnąć rękę i zatrzymać wszystko, sięgnąć do najlepszych dni, stworzyć najlepszego mnie. Wszystko krąży, tak lekkie jakby nie miało znaczenia, zaraz zamknę oczy i ciemność pochłonie nawet największe lęki, ale zanim oddam Cię nirwanie, podejdź spójrz na to co rozumiem, powiedz że to zbyt wiele dla nas, pociągnij do miejsc gdzie mogę oddychać, gdzie mogę patrzeć jasnymi oczami bez ciężaru tej ciemnosci.

A kiedy już poukładam wszystko kiedy wszystko jest OK jasność oświetla z samej góry z samej góry nic więcej nie powinno być potrzebne nic już nie muszę chcieć a jednak wiedzę Twoje oczy tak jasne tak pełne. Nie wiedziałem aż do tego dnia. Mógłbym Cię zabrać do moich snów gdybym mógł. Nie przestawaj marzyć jak ja kiedy już kładę się spać że możemy zasypiać razem. Powiedz mi że chcesz że pragniesz mimo że nie można kochasz na zawsze choć idziesz drogą w inną stronę oglądasz się co chwila że oddałaś się w całości choć nigdy nawet w części w której chciałeś że każde nasze spotkanie byłoby zupełne niepowstrzymane że nasze ciała i słowa były jednością. Tańczę z Tobą w myślach nie widzę już sensu czuję tylko to co wtedy nigdy nie powinniśmy przerywać gdy ktoś wchodzi. Tylko my tylko ogień wieczny.

zatracony dodano: 3 dni temu

A kiedy już poukładam wszystko, kiedy wszystko jest OK, jasność oświetla z samej góry, z samej góry, nic więcej nie powinno być potrzebne, nic już nie muszę chcieć a jednak wiedzę Twoje oczy, tak jasne, tak pełne. Nie wiedziałem, aż do tego dnia. Mógłbym Cię zabrać do moich snów, gdybym mógł. Nie przestawaj marzyć jak ja kiedy już kładę się spać, że możemy zasypiać razem. Powiedz mi, że chcesz, że pragniesz mimo, że nie można, kochasz na zawsze, choć idziesz drogą w inną stronę oglądasz się co chwila, że oddałaś się w całości, choć nigdy nawet w części, w której chciałeś, że każde nasze spotkanie byłoby zupełne, niepowstrzymane, że nasze ciała i słowa były jednością. Tańczę z Tobą w myślach, nie widzę już sensu, czuję tylko to co wtedy, nigdy nie powinniśmy przerywać gdy ktoś wchodzi. Tylko my, tylko ogień wieczny.

Czy wiesz jak to jest? Codziennie co chwila walczyć z wolnością która nawołuje w głowie niczym muezin która tli się potencjałem tysiąca słońc. Odwracam się nie tylko od jej żaru odrzucam wszystkie grzmoty serca na widok Twoich oczu błyskawice biegnące po moich nerwach po zetknięciu dłoni pioruny oddzielające nas od rzeczywistości miejsca gdzie w wirze naszych ciał i oddechów umykamy światu i zwyczajności. Stawiałbym stopy depcząc słabych zagarniał co zechcę bezwzględną ręką idąc w nieznane tworzył życie wg. mej woli. A jednak odchodzę walczę zatykam uszy. Wybrałem większą moc.

zatracony dodano: 3 dni temu

Czy wiesz jak to jest? Codziennie, co chwila walczyć z wolnością, która nawołuje w głowie niczym muezin, która tli się potencjałem tysiąca słońc. Odwracam się nie tylko od jej żaru, odrzucam wszystkie grzmoty serca na widok Twoich oczu, błyskawice biegnące po moich nerwach po zetknięciu dłoni, pioruny oddzielające nas od rzeczywistości, miejsca gdzie w wirze naszych ciał i oddechów umykamy światu i zwyczajności. Stawiałbym stopy depcząc słabych, zagarniał co zechcę bezwzględną ręką, idąc w nieznane, tworzył życie wg. mej woli. A jednak odchodzę, walczę, zatykam uszy. Wybrałem większą moc.

Serce me pozbieraj się szybko szybciutko....

lolitkka dodano: 5 dni temu

Serce me pozbieraj się szybko, szybciutko....

Nie dam rady Ci tego wybaczyć. Byłam dla Ciebie zabawą patrzyłam na Ciebie zakochanymi oczami...

lolitkka dodano: 5 dni temu

Nie dam rady Ci tego wybaczyć. Byłam dla Ciebie zabawą, patrzyłam na Ciebie zakochanymi oczami...

Rozdziera mnie od środka tak mi Ciebie brakuje. A nie powinno nic nie powinno się rozdzierać za to co zrobiłeś nie powinnam tęsknić....

lolitkka dodano: 1 tydzień temu

Rozdziera mnie od środka, tak mi Ciebie brakuje. A nie powinno, nic nie powinno się rozdzierać za to co zrobiłeś, nie powinnam tęsknić....

Nie mogę zapomnieć tego co było między nami zabieraj sobie moje serce

lolitkka dodano: 1 tydzień temu

Nie mogę zapomnieć tego co było między nami, zabieraj sobie moje serce

stoję na krawędzi siebie wszystkie ścieżki wokół mnie wirują na ruletce życia gdzie jutro będę patrzył z nadzieją? tak tu wieje trudno złapać oddech ciężko zebrać myśli może spadnę gdzieś gdzie wcale nie chciałem nie chciałem tego to nie ja nie wiem już daj mi się się napić zatopić sumienie krzyczę słowami piosenek żeby nie usłyszeć własnych tekstów pisanych codziennością tak mogłem wszystko jako szaleniec ale nic bym nie zyskał pokonałbym każdą górę ale nie pokonałem siebie gdzieś idę ale nigdzie gdzie manto znaczenie nie poznaje znaków wszystko się rozmazało deszcz zalewa oczy rozglądam się wokół za ciosem tu coś jest czai się biegnę ale potykam się zgubiłem mądrość wypadła mi gdy rozglądałem się za radością która otarła się o mnie jak podmuch nigdzie nie powiodła a w tej próżni pozostawiła w ciemności

zatracony dodano: 1 tydzień temu

stoję na krawędzi siebie, wszystkie ścieżki wokół mnie wirują na ruletce życia, gdzie jutro będę patrzył z nadzieją? tak tu wieje, trudno złapać oddech, ciężko zebrać myśli, może spadnę gdzieś gdzie wcale nie chciałem, nie chciałem tego, to nie ja, nie wiem już, daj mi się się napić, zatopić sumienie, krzyczę słowami piosenek, żeby nie usłyszeć własnych tekstów pisanych codziennością, tak, mogłem wszystko jako szaleniec ale nic bym nie zyskał, pokonałbym każdą górę ale nie pokonałem siebie, gdzieś idę ale nigdzie gdzie manto znaczenie, nie poznaje znaków, wszystko się rozmazało, deszcz zalewa oczy, rozglądam się wokół za ciosem, tu coś jest, czai się, biegnę ale potykam się, zgubiłem mądrość, wypadła mi gdy rozglądałem się za radością, która otarła się o mnie jak podmuch, nigdzie nie powiodła, a w tej próżni pozostawiła w ciemności

Zostało tylko „halo” nie dam rady w ogóle się odezwać...

lolitkka dodano: 1 tydzień temu

Zostało tylko „halo” nie dam rady w ogóle się odezwać...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV