głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika loczek_paula

Dla rodziców idealna córka. Dla babci idealna wnuczka. Nie pije  nie pali  nie przeklina  nie ogląda się za chłopcami.  Potrafisz im powiedzieć  jak bardzo się mylą ?

justi6 dodano: 17 sierpnia 2011

Dla rodziców idealna córka. Dla babci idealna wnuczka. Nie pije, nie pali, nie przeklina, nie ogląda się za chłopcami. Potrafisz im powiedzieć, jak bardzo się mylą ? ; >
Autor cytatu: hopsiuup

Nie można cofnąć straconych dni  można jedynie sprawić  aby kolejne były pełne szczęścia i uśmiechu :

gadulec dodano: 17 sierpnia 2011

Nie można cofnąć straconych dni, można jedynie sprawić, aby kolejne były pełne szczęścia i uśmiechu :)

Według mnie każdy Twój uśmiech był dla mnie. Nawet ten  który następował po wysłuchaniu dowcipu.

justi6 dodano: 16 sierpnia 2011

Według mnie każdy Twój uśmiech był dla mnie. Nawet ten, który następował po wysłuchaniu dowcipu.

Moja własna mama uważała mnie za nienormalną. Wiesz kiedy? 1. Gdy skakałam po pokoju z radosści krzycząc na cały głos i śmiejąc się do monitora. 2. Płacząc i krzycząc z rozpaczy  oczywiście do monitora

justi6 dodano: 16 sierpnia 2011

Moja własna mama uważała mnie za nienormalną. Wiesz kiedy? 1. Gdy skakałam po pokoju z radosści krzycząc na cały głos i śmiejąc się do monitora. 2. Płacząc i krzycząc z rozpaczy, oczywiście do monitora

nienawidzę cie za to że dałeś mi posmakować ciebie  a teraz mówisz mi że to i tak nie miało znaczenia.

justi6 dodano: 16 sierpnia 2011

nienawidzę cie za to że dałeś mi posmakować ciebie, a teraz mówisz mi że to i tak nie miało znaczenia.

wiem   że przy kolejnej imprezie znowu sobie o mnie przypomnisz i napiszesz mimo tego iż właśnie zakończyliśmy naszą znajomość   wiedz tylko o tym   że nawet nie przeczytam tych Twoich farmazonów pisanych po pijaku   że tęsknisz ? to powiedz swojej matce .

justi6 dodano: 16 sierpnia 2011

wiem , że przy kolejnej imprezie znowu sobie o mnie przypomnisz i napiszesz mimo tego iż właśnie zakończyliśmy naszą znajomość , wiedz tylko o tym , że nawet nie przeczytam tych Twoich farmazonów pisanych po pijaku , że tęsknisz ? to powiedz swojej matce .

nie pojmuje  czemu mam ochotę na niekontrolowane skakanie z radości jak opętana kiedy poprosisz mnie o pożyczenie zeszytu od matematyki . przecież wcale mi nie zależy..

justi6 dodano: 16 sierpnia 2011

nie pojmuje, czemu mam ochotę na niekontrolowane skakanie z radości jak opętana kiedy poprosisz mnie o pożyczenie zeszytu od matematyki . przecież wcale mi nie zależy..

W życiu najczęstsze są dwie sytuacje: Albo coś spieprzyłeś. Albo ktoś kazał ci spieprzyć!.

justi6 dodano: 16 sierpnia 2011

W życiu najczęstsze są dwie sytuacje: Albo coś spieprzyłeś. Albo ktoś kazał ci spieprzyć!.

powinieneś zmienić sobie status na fejsie na   skurwysyn  .

justi6 dodano: 16 sierpnia 2011

powinieneś zmienić sobie status na fejsie na " skurwysyn ".

Przepraszam   że często przeklinam   że często strzelam focha i nie jestem pierwszą lepszą którą możesz zaciągnąć do łóżka . Przepraszam   że wciągnęłam Cię w tą bezinteresowną znajomość i ciągnęłam ją do okaleczenia mojego serca . Przepraszam   że mi tak cholernie zależy i przepraszam że kocham.

justi6 dodano: 16 sierpnia 2011

Przepraszam , że często przeklinam , że często strzelam focha i nie jestem pierwszą lepszą którą możesz zaciągnąć do łóżka . Przepraszam , że wciągnęłam Cię w tą bezinteresowną znajomość i ciągnęłam ją do okaleczenia mojego serca . Przepraszam , że mi tak cholernie zależy i przepraszam że kocham.

Czekając na samotność  baliśmy się jej jednocześnie. Była ona jedyną namiastką wolności  za którą w chwilach zupełnego odprężenia płaciło się ulgą i fizycznym prawie bólem płaczu.

justi6 dodano: 16 sierpnia 2011

Czekając na samotność, baliśmy się jej jednocześnie. Była ona jedyną namiastką wolności, za którą w chwilach zupełnego odprężenia płaciło się ulgą i fizycznym prawie bólem płaczu.

Wkrótce nadejdzie ten dzień  w którym będziemy mijać się ulicą. Wtedy będę ulotna jak sen  już nie będziesz mógł mnie mieć. Będziesz mógł jedynie patrzeć  jak powoli znikam wśród przechodniów. I wtedy przypomnisz sobie  że był taki czas  w którym miałeś swoją szansę. No właśnie... Był ! Ten czas już nie wróci.

justi6 dodano: 16 sierpnia 2011

Wkrótce nadejdzie ten dzień, w którym będziemy mijać się ulicą. Wtedy będę ulotna jak sen, już nie będziesz mógł mnie mieć. Będziesz mógł jedynie patrzeć, jak powoli znikam wśród przechodniów. I wtedy przypomnisz sobie, że był taki czas, w którym miałeś swoją szansę. No właśnie... Był ! Ten czas już nie wróci.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć