głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika lilibellaa

Zostań ze mną. Śnij o mnie codziennie. Jestem Twoja na wieczność.  .xeS.

xes dodano: 3 dni temu

Zostań ze mną. Śnij o mnie codziennie. Jestem Twoja na wieczność. / .xeS.

Kiedy jest się małym łatwiej jest cierpieć przez brak miłości niż wiedzieć że kochać Cię nie ma komu..

xes dodano: 3 dni temu

Kiedy jest się małym, łatwiej jest cierpieć przez brak miłości, niż wiedzieć, że kochać Cię nie ma komu..

Jesteś moim pragnieniem.. moją nadzieją.. i moją niepewnością. Dajesz mi wszystko i wszystko możesz mi odebrać.

xes dodano: 3 dni temu

Jesteś moim pragnieniem.. moją nadzieją.. i moją niepewnością. Dajesz mi wszystko i wszystko możesz mi odebrać.

Dziura w moim sercu ma Twój kształt i nikt inny do niej nie pasuje.

xes dodano: 3 dni temu

Dziura w moim sercu ma Twój kształt i nikt inny do niej nie pasuje.

Jeśli kochasz dbaj. Co uwiodłeś Twoją odpowiedzialnością. Zepsułeś napraw. Pragniesz spróbuj. Byłeś bądź. Zdradziłeś spierdalaj.  Michał Kellen.

xes dodano: 3 dni temu

Jeśli kochasz- dbaj. Co uwiodłeś- Twoją odpowiedzialnością. Zepsułeś- napraw. Pragniesz- spróbuj. Byłeś- bądź. Zdradziłeś- spierdalaj. / Michał Kellen.

Znowu siedzisz z przyjaciółką i przeklinasz jego słowa miał być z Tobą a z kumplami pije browar gdzieś.  K.M.S!

xes dodano: 4 dni temu

Znowu siedzisz z przyjaciółką i przeklinasz jego słowa, miał być z Tobą a z kumplami pije browar gdzieś. / K.M.S!

Co się stało? Jak do tego doszło? Kiedy na wszystko nagle było za późno? Została sama On znalazł sobie nową towarzyszkę podróży na której mógł polegać z którą w ciszy i spokoju może snuć wspólne plany na przyszłość. Czuła się fatalnie. Odrzucona wymieniona zastąpiona przez inną która miała lepiej niż ona zaspokajać jego oczekiwania wobec życia.  Karin Alvtegen.

xes dodano: 5 dni temu

Co się stało? Jak do tego doszło? Kiedy na wszystko nagle było za późno? Została sama, On znalazł sobie nową towarzyszkę podróży, na której mógł polegać, z którą w ciszy i spokoju może snuć wspólne plany na przyszłość. Czuła się fatalnie. Odrzucona, wymieniona, zastąpiona przez inną, która miała lepiej niż ona zaspokajać jego oczekiwania wobec życia. / Karin Alvtegen.

Kiedy ktoś Cię opuści poza tym że za nim tęsknisz poza tym że rozpada się cały ten mały świat który razem stworzyliście i że wszystko co widzisz albo robisz przypomina Ci o tej osobie najgorsza jest myśl że była to próba jakości i że teraz wszystkie części z których się składasz noszą stempel ODRZUT przystawiony przez kogoś kogo kochasz.

xes dodano: 5 dni temu

Kiedy ktoś Cię opuści, poza tym, że za nim tęsknisz, poza tym, że rozpada się cały ten mały świat, który razem stworzyliście, i że wszystko, co widzisz albo robisz, przypomina Ci o tej osobie, najgorsza jest myśl, że była to próba jakości i że teraz wszystkie części, z których się składasz, noszą stempel ODRZUT przystawiony przez kogoś, kogo kochasz.

Na koniec pozostała między nami tylko cisza i bardzo dużo wspomnień.  .xeS.

xes dodano: 5 dni temu

Na koniec pozostała między nami tylko cisza i bardzo dużo wspomnień. / .xeS.

Pomyślałam że powinnam mu powiedzieć że to koniec że tak będzie lepiej dla nas obojga jeśli już nigdy się nie zobaczymy. Ale tego nie zrobiłam. Moje egoistyczne serce mi na to nie pozwoliło. Jego serce nie bylo tak egoistyczne i zakochane.

xes dodano: 5 dni temu

Pomyślałam, że powinnam mu powiedzieć, że to koniec, że tak będzie lepiej dla nas obojga, jeśli już nigdy się nie zobaczymy. Ale tego nie zrobiłam. Moje egoistyczne serce mi na to nie pozwoliło. Jego serce nie bylo tak egoistyczne i zakochane.

Posłuchaj...nie bądź zazdrosny bo zazdrość jest bardzo zdradliwa. Jest jak.. jest jak ciekły azot. Sączy się do twojego wnętrza po kropelce by rozwalić Cię na drobne kawałeczki. By zmieść Cię z powierzchni ziemi byś nie istniał. A Ty musisz być. Musisz być przy mnie bo mi na Tobie zależy tak jak na nikim na tym świecie. Jesteś najwspanialszym i najważniejszym dla mnie mężczyzną jesteś boskim elementem boskiego planu. To dzięki Tobie funkcjonuję. Nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie!

xes dodano: 6 dni temu

Posłuchaj...nie bądź zazdrosny, bo zazdrość jest bardzo zdradliwa. Jest jak.. jest jak ciekły azot. Sączy się do twojego wnętrza, po kropelce, by rozwalić Cię na drobne kawałeczki. By zmieść Cię z powierzchni ziemi, byś nie istniał. A Ty musisz być. Musisz być przy mnie, bo mi na Tobie zależy, tak jak na nikim na tym świecie. Jesteś najwspanialszym i najważniejszym dla mnie mężczyzną, jesteś boskim elementem boskiego planu. To dzięki Tobie funkcjonuję. Nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie!

Chwyciłem ją za ramię i przekręciłem z powrotem w swoją stronę. Stawiała opór a potem ugryzła mnie w rękę. Roześmiałem się tym razem szarpnąłem mocniej wyrwałem dłoń z jej ust i unieruchomiłem jej ramiona.  Mamy jeszcze trochę czasu mruknąłem.  Nie! warknęła.  Nie chcę!  I to jest właśnie podniecające powiedziałem zbliżając wargi do jej warg. Jacek Piekara Sługa Boży  kocham ten moment.

xes dodano: 6 dni temu

Chwyciłem ją za ramię i przekręciłem z powrotem w swoją stronę. Stawiała opór, a potem ugryzła mnie w rękę. Roześmiałem się, tym razem szarpnąłem mocniej, wyrwałem dłoń z jej ust i unieruchomiłem jej ramiona. - Mamy jeszcze trochę czasu -mruknąłem. - Nie! -warknęła. - Nie chcę! - I to jest właśnie podniecające -powiedziałem, zbliżając wargi do jej warg./ Jacek Piekara "Sługa Boży", kocham ten moment.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV