głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika liiika

Niektórzy żyją dla majątku  Niektórzy żyją tylko dla sławy  Niektórzy żyją dla władzy  Niektórzy żyją tylko  aby grać  Niektórzy myślą  że fizyczne przedmioty  Wyznaczają  co jest wewnątrz  Niektórzy chcą diamentowych pierścionków  Niektórzy po prostu chcą wszystkiego  Ale wszystko znaczy nic  Jeśli nie mam ciebie.

nastusiia dodano: 26 sierpnia 2013

Niektórzy żyją dla majątku Niektórzy żyją tylko dla sławy Niektórzy żyją dla władzy Niektórzy żyją tylko, aby grać Niektórzy myślą, że fizyczne przedmioty Wyznaczają, co jest wewnątrz Niektórzy chcą diamentowych pierścionków Niektórzy po prostu chcą wszystkiego Ale wszystko znaczy nic Jeśli nie mam ciebie.

Bo gdy się zakochasz  zupełnie inaczej spojrzysz na świat. To co było zwykłe  będzie niezwykłe  wszelkie smutki będą radością  a Twoje życie nigdy nie będzie takie jak wcześniej.

nastusiia dodano: 26 sierpnia 2013

Bo gdy się zakochasz, zupełnie inaczej spojrzysz na świat. To co było zwykłe, będzie niezwykłe, wszelkie smutki będą radością, a Twoje życie nigdy nie będzie takie jak wcześniej.

kiedy chcesz o czymś zapomnieć   to znaczy   że ciągle o tym myślisz.

nastusiia dodano: 26 sierpnia 2013

kiedy chcesz o czymś zapomnieć , to znaczy , że ciągle o tym myślisz.

A moim zdaniem najgorsze jest to   że w necie gadamy ze sobą opowiadamy sobie całe życie . A tak naprawdę gdy się spotykamy na ulicy   w szkole   gdziekolwiek nie potrafimy powiedzieć zwykłego ' cześć '

nastusiia dodano: 26 sierpnia 2013

A moim zdaniem najgorsze jest to , że w necie gadamy ze sobą opowiadamy sobie całe życie . A tak naprawdę gdy się spotykamy na ulicy , w szkole , gdziekolwiek nie potrafimy powiedzieć zwykłego ' cześć '

Analizuję.. Każdą rozmowę   każdy gest   każde słowo  każdy ruch jaki wykonałam w twoją stronę by zrozumieć... Co zrobiłam nie tak.

nastusiia dodano: 26 sierpnia 2013

Analizuję.. Każdą rozmowę , każdy gest , każde słowo, każdy ruch jaki wykonałam w twoją stronę by zrozumieć... Co zrobiłam nie tak.

 Czasami jak poznasz kogoś przypadkiem   okazuje się   że nie potrafisz żyć jak dawniej  bez tej osoby

nastusiia dodano: 26 sierpnia 2013

-Czasami jak poznasz kogoś przypadkiem , okazuje się , że nie potrafisz żyć jak dawniej, bez tej osoby

Dzisiaj znowu przez Ciebie płakałam. Czy było warto ronić kolejne łzy ? Szczerze to nie wiem. Ale na pewno ulżyło mi kiedy tak po prostu wypłakałam się. Nie zwracając uwagi na nic  na ludzi przechodzących obok mnie   na dzieci bawiące się obok. Nie zwróciłam nawet uwagi na Ciebie chodź siedziałeś nie daleko ze swoimi znajomymi.

nastusiia dodano: 26 sierpnia 2013

Dzisiaj znowu przez Ciebie płakałam. Czy było warto ronić kolejne łzy ? Szczerze to nie wiem. Ale na pewno ulżyło mi kiedy tak po prostu wypłakałam się. Nie zwracając uwagi na nic, na ludzi przechodzących obok mnie , na dzieci bawiące się obok. Nie zwróciłam nawet uwagi na Ciebie chodź siedziałeś nie daleko ze swoimi znajomymi.

Są takie momenty   że usmiechasz sie tylko po to   żeby się nie rozplakać

nastusiia dodano: 26 sierpnia 2013

Są takie momenty , że usmiechasz sie tylko po to , żeby się nie rozplakać

Wiesz co najbardziej boli ? Gdy idziesz w te same miejsca bez tych samych ludzi.

nastusiia dodano: 26 sierpnia 2013

Wiesz co najbardziej boli ? Gdy idziesz w te same miejsca bez tych samych ludzi.

Wiesz jak to jest   kiedy ukochana osoba mija Cię bez słowa? Wiesz jak to jest   kiedy chcesz spojrzeć pewnej osobie w oczy  anie możesz  bo po paru sekundach  musisz odwrócić się  kryjąc łzy ? wiesz jak to jest  kiedy w rozmowie łamie Ci się głos ? wiesz  jak to jest  kiedy tracisz oddech  bo patrzysz na niego  a z jego zachowania wnioskujesz   że mu już nie zależy?.

nastusiia dodano: 26 sierpnia 2013

Wiesz jak to jest , kiedy ukochana osoba mija Cię bez słowa? Wiesz jak to jest , kiedy chcesz spojrzeć pewnej osobie w oczy, anie możesz, bo po paru sekundach, musisz odwrócić się, kryjąc łzy ? wiesz jak to jest, kiedy w rozmowie łamie Ci się głos ? wiesz, jak to jest, kiedy tracisz oddech, bo patrzysz na niego, a z jego zachowania wnioskujesz, że mu już nie zależy?.

Ilekroć mnie mijasz  mam nadzieję  że tym razem podejdziesz  coś powiesz. Jednak ty przechodzisz obojętnie  a ja wciąż mam nadzieję na następny raz.

nastusiia dodano: 26 sierpnia 2013

Ilekroć mnie mijasz, mam nadzieję, że tym razem podejdziesz, coś powiesz. Jednak ty przechodzisz obojętnie, a ja wciąż mam nadzieję na następny raz.

Wiem o wielu błędach i żałuje dziś mocno  Że życie to nie Word i nie podkreśla ich na bieżąco.

nastusiia dodano: 26 sierpnia 2013

Wiem o wielu błędach i żałuje dziś mocno Że życie to nie Word i nie podkreśla ich na bieżąco.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć