głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika lesii

I dobrze wiem  że z Tobą nie będzie łatwo ale nie potrafię być z kimś innym.

look.at.me.baby16 dodano: 21 sierpnia 2014

I dobrze wiem, że z Tobą nie będzie łatwo ale nie potrafię być z kimś innym.

I jak to możliwe  że ten pozorny egoista  nie potrafi wyrzucić mnie z serca i stara sie jak nigdy nikt. Jakim cudem  zauważył właśnie mnie wśród tylu kręcących sie wokół niego dziewczyn.Jakim cudem nadal jest obok mnie i trzyma moją dłoń  a ja nie uciekam i chce trwać obok jego boku.

look.at.me.baby16 dodano: 21 sierpnia 2014

I jak to możliwe, że ten pozorny egoista, nie potrafi wyrzucić mnie z serca i stara sie jak nigdy nikt. Jakim cudem, zauważył właśnie mnie wśród tylu kręcących sie wokół niego dziewczyn.Jakim cudem nadal jest obok mnie i trzyma moją dłoń, a ja nie uciekam i chce trwać obok jego boku.

 Kiedy kogoś kochasz  akceptujesz go w całości  ze wszystkim  co go łączy ze światem  ze wszystkimi jego obowiązkami. Od tej pory chwili wasza przeszłość i teraźniejszość jest wspólna. Bierzesz wszystko albo nic.  R.J.Ellory

rimmellondonn dodano: 21 sierpnia 2014

"Kiedy kogoś kochasz, akceptujesz go w całości, ze wszystkim, co go łączy ze światem, ze wszystkimi jego obowiązkami. Od tej pory chwili wasza przeszłość i teraźniejszość jest wspólna. Bierzesz wszystko albo nic." R.J.Ellory

Cięzko się oddycha jak coś uciska duszę.

kropeczka7127 dodano: 20 sierpnia 2014

Cięzko się oddycha jak coś uciska duszę.

Co boli bardziej? Przestać być kochanym  czy przestać kogoś kochać i połamać mu tym całe życie?  esperer

esperer dodano: 20 sierpnia 2014

Co boli bardziej? Przestać być kochanym, czy przestać kogoś kochać i połamać mu tym całe życie? /esperer

'Posmakowałem jej... i do mnie dotarło  że całe życie głodowałem.'

tacogokocham dodano: 19 sierpnia 2014

'Posmakowałem jej... i do mnie dotarło, że całe życie głodowałem.'

To  że kogoś kochasz jeszcze nie znaczy  że Bóg miał w swoich planach  żebyście byli razem.

tacogokocham dodano: 19 sierpnia 2014

To, że kogoś kochasz jeszcze nie znaczy, że Bóg miał w swoich planach, żebyście byli razem.

Usta milczały zawsze  bojąc się wypowiedzieć to co czuje serce.

tacogokocham dodano: 19 sierpnia 2014

Usta milczały zawsze, bojąc się wypowiedzieć to co czuje serce.

Nie było cię gdy płakała nie było cię gdy tęskniła nie było cię gdy pokłóciła się z przyjaciółką nie było cię gdy była samotna.nie było cię gdy miała kilka zagrożeń nie było cię gdy była na dnie ale zjawiasz się gdy jest na szczycie nie tęskni nie płacze ma masę przyjaciół idzie jej nauka i rzuciła nałogi.Tylko ja się pytam po co?!Żeby znowu jej wszystko zniszczyć?!

buuum dodano: 19 sierpnia 2014

Nie było cię,gdy płakała,nie było cię,gdy tęskniła,nie było cię,gdy pokłóciła się z przyjaciółką,nie było cię,gdy była samotna.nie było cię,gdy miała kilka zagrożeń,nie było cię,gdy była na dnie,ale zjawiasz się,gdy jest na szczycie,nie tęskni,nie płacze,ma masę przyjaciół,idzie jej nauka i rzuciła nałogi.Tylko ja się pytam po co?!Żeby znowu jej wszystko zniszczyć?!

Kiedyś wreszcie nadchodzi ten dzień  w którym czujesz  że już zapomniałaś. Zamknęłaś za sobą pewien rozdział życia i brniesz do przodu. Budujesz wszystko na nowo. Starasz się. Uśmiechasz. Zaczynasz wierzyć  że rzeczywiście jest już coraz lepiej. Ale wystarczy tylko ułamek sekundy  słowo  spojrzenie  byś zrozumiała  że przez ten cały czas tylko oszukiwałaś siebie.

buuum dodano: 19 sierpnia 2014

Kiedyś wreszcie nadchodzi ten dzień, w którym czujesz, że już zapomniałaś. Zamknęłaś za sobą pewien rozdział życia i brniesz do przodu. Budujesz wszystko na nowo. Starasz się. Uśmiechasz. Zaczynasz wierzyć, że rzeczywiście jest już coraz lepiej. Ale wystarczy tylko ułamek sekundy, słowo, spojrzenie, byś zrozumiała, że przez ten cały czas tylko oszukiwałaś siebie.
Autor cytatu: smokingkilss

ile jeszcze potrzebujesz czasu by zrozumieć   że strasznie mi na Tobie zależy   potwornie za Tobą tęsknię i obłędnie Cię kocham?

buuum dodano: 19 sierpnia 2014

ile jeszcze potrzebujesz czasu by zrozumieć , że strasznie mi na Tobie zależy , potwornie za Tobą tęsknię i obłędnie Cię kocham?

Możesz walczyć  ale z sercem nie wygrasz.

buuum dodano: 19 sierpnia 2014

Możesz walczyć, ale z sercem nie wygrasz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć