 |
" Kto miał szczęście w miłości, nie może mieć o niej żadnego pojęcia. " J. A. ..
|
|
 |
Najdziwniejsze w miłości od pierwszego wejrzenia jest to, że zdarza się ludziom, którzy widywali się codziennie od lat. " Jean Anouilh ..
|
|
 |
Ostatnimi czasy nawet kilogram chałwy by mi nie pomógł..
|
|
 |
Może i kupię koszulkę takiego koloru, co jego, ale nie będzie to wcale oznaczać, że za każdym razem, kiedy będę miała ją na sobie, będę wspominać jego postawę pełną optymizmu i ten piękny uśmiech..
|
|
 |
Nie, nie poznaję siebie. Nie wiem kim jest ta dziewczyna, która uśmiecha się do obcych ludzi na ulicy oraz tych, których nie łączy z nią nic poza tą samą szkołą prawa jazdy, ta, która po powrocie do domu przyrządza kolację, a czasem gotuje nawet coś na obiad lub sama z siebie robi deser, ta, która zjada Sunbitesy, chałwę, czekoladę i wielką ilość owocowych cukierków podczas oglądania ulubionego serialu późno wieczorem, ta, która czytając polskie napisy do zagranicznych dialogów przez jedną słuchawkę słucha piosenkę, którą kojarzy z jedynym człowiekiem, który bądź co bądź jest do niej podobny mimo tak wielu różnic, ta która nie może położyć się spać bez chusteczek, bo gdy tylko przed oczyma pojawia jej się czarne niebo, zaczyna marzyć o rzeczach, które nigdy się nie spełnią, ta, która przy płycie Linkin Park'a potrafi narysować niejeden portret zwykłym ołówkiem HB na zwykłym papierze do drukarki. Dzisiaj nie jestem tak silna, jak kiedyś. Lo siento..
|
|
 |
Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, gdy jestem najlepsza :- )
|
|
 |
Jeden dzień cierpienia wydaje się być dłuższy od tygodnia szczęścia..
|
|
 |
" Trzeba być cierpliwym, a wszystko się zmieni na lepsze. " ..
|
|
 |
when the daylight's fading we're gonna play in the dark 'till it's golden again and now it feels so amazing
|
|
 |
how'd you think I feel when you call my name? my name, say my name baby
|
|
 |
you can have me all you want, any way, any day, to show me where you are tonight
|
|
 |
nie staraj się, nie zmienisz nic,
za późno już, byś zatrzymał mnie
|
|
|
|