głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika lady_electronova

     teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: ;*** do wpisu 11 stycznia 2012
Oglądać kreskówki i palić papierosy  leżeć z głową opartą na Twoim torsie trzymając puszkę piwa w ręce  upijać się w klubach do nieprzytomności  kraść batony ze sklepu czy jeść kolację przy świecach  obojętnie  z Tobą cokolwiek.

niecalkiemludzka dodano: 11 stycznia 2012

Oglądać kreskówki i palić papierosy, leżeć z głową opartą na Twoim torsie trzymając puszkę piwa w ręce, upijać się w klubach do nieprzytomności, kraść batony ze sklepu czy jeść kolację przy świecach, obojętnie, z Tobą cokolwiek.

Nie chcesz  to nie. Są inni  którzy docenią.

niecalkiemludzka dodano: 11 stycznia 2012

Nie chcesz, to nie. Są inni, którzy docenią.

Mówią na mnie 'czarna'  choć moje włosy są ciemnobrązowe  mówią na mnie 'zimna' choć czuję więcej niż oni  mówią  że jestem zamknięta w sobie choć można wczytać się we mnie jak w książkę  mówią  że się nie przywiązuje  a nie mają pojęcia jak bardzo cierpię gdy kolejni ludzie odchodzą  mówią  że jestem piękna  nie mając pojęcia  że to kwestia pewności siebie  gadają  że za dużo piję  nawet nie wyobrażając sobie jak cierpię  mówią  że mnie znają  chuja o mnie wiedząc.

niecalkiemludzka dodano: 11 stycznia 2012

Mówią na mnie 'czarna', choć moje włosy są ciemnobrązowe, mówią na mnie 'zimna' choć czuję więcej niż oni, mówią, że jestem zamknięta w sobie choć można wczytać się we mnie jak w książkę, mówią, że się nie przywiązuje, a nie mają pojęcia jak bardzo cierpię gdy kolejni ludzie odchodzą, mówią, że jestem piękna, nie mając pojęcia, że to kwestia pewności siebie, gadają, że za dużo piję, nawet nie wyobrażając sobie jak cierpię, mówią, że mnie znają, chuja o mnie wiedząc.

Jestem pokrzywdzona i mam wiele noży w plecach  i dalej nie mogę zdecydować które noże zostawić w spokoju  a które wyciągnąć ryzykując wykrwawienie się na śmierć.

niecalkiemludzka dodano: 11 stycznia 2012

Jestem pokrzywdzona i mam wiele noży w plecach, i dalej nie mogę zdecydować które noże zostawić w spokoju, a które wyciągnąć ryzykując wykrwawienie się na śmierć.

Lubi zostawiać mnie niedokończoną.

niecalkiemludzka dodano: 11 stycznia 2012

Lubi zostawiać mnie niedokończoną.

Uśmiech był jak balsam  który pozwalał uwierzyć  że mimo wszystko ludzkość nie zgniła tak całkiem.

track11 dodano: 10 stycznia 2012

Uśmiech był jak balsam, który pozwalał uwierzyć, że mimo wszystko ludzkość nie zgniła tak całkiem.

Uznała  że piękniej jest kochać kogoś  kogo nie można poślubić.

track11 dodano: 10 stycznia 2012

Uznała, że piękniej jest kochać kogoś, kogo nie można poślubić.

Szczęście wydawało się jej absolutną abstrakcją.

track11 dodano: 10 stycznia 2012

Szczęście wydawało się jej absolutną abstrakcją.

Bardzo ją drażnił  ale gdyby mogła  zostałaby z nim na zawsze.

track11 dodano: 10 stycznia 2012

Bardzo ją drażnił, ale gdyby mogła, zostałaby z nim na zawsze.

Spojrzała na siebie łaskawym okiem i uznała  że „jest o wiele za dobra dla byle faceta”. Uległość wynika z braku szacunku dla siebie.

track11 dodano: 10 stycznia 2012

Spojrzała na siebie łaskawym okiem i uznała, że „jest o wiele za dobra dla byle faceta”. Uległość wynika z braku szacunku dla siebie.

Pragnęła wynagrodzenia doznanych krzywd  świat winien jej był odszkodowanie wraz z odsetkami za katastrofalny początek.

track11 dodano: 10 stycznia 2012

Pragnęła wynagrodzenia doznanych krzywd; świat winien jej był odszkodowanie wraz z odsetkami za katastrofalny początek.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć