głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika krwawy_eden

Pamiętam ten dzień na ławce w parku. Zimny marcowy zimowy. Dzień który zaczął się dramatem. Myślałem że to ostatni dzień mojego życia. Płacząc z twarzą wtuloną w jej płaszcz wylewał się ze mnie cały ten ból który czułem od dłuższego czasu. Zrozumiałem w tamtym momencie że to jednocześnie najgorszy i najlepszy dzień w moim życiu. Oto byłem w jej ramionach. Zraniony ale gotowy żyć. Spojrzałem w jej oczy i zapomniałem o wszystkim co było. Liczyło się tylko to że trzymałem ją za rękę. Ta chwila kiedy myślałem że widzę ją pierwszy i ostatni raz. Najsmutniejsza i najszczęśliwsza w moim dotychczasowym życiu. maxsentymentalny  wspomnienia.

maxsentymentalny dodano: 17 września 2023

Pamiętam ten dzień na ławce w parku. Zimny marcowy, zimowy. Dzień który zaczął się dramatem. Myślałem, że to ostatni dzień mojego życia. Płacząc z twarzą wtuloną w jej płaszcz wylewał się ze mnie cały ten ból, który czułem od dłuższego czasu. Zrozumiałem w tamtym momencie, że to jednocześnie najgorszy i najlepszy dzień w moim życiu. Oto byłem w jej ramionach. Zraniony, ale gotowy żyć. Spojrzałem w jej oczy i zapomniałem o wszystkim co było. Liczyło się tylko to, że trzymałem ją za rękę. Ta chwila, kiedy myślałem, że widzę ją pierwszy i ostatni raz. Najsmutniejsza i najszczęśliwsza w moim dotychczasowym życiu. /maxsentymentalny - wspomnienia.

Fajne wpisy a wygląda to tak jakby moblo już umarło może nie dla wszystkich. teksty maxsentymentalny dodał komentarz: Fajne wpisy, a wygląda to tak jakby moblo już umarło, może nie dla wszystkich. do wpisu 17 września 2023
Patrzyłam dzisiaj na zachód słońca nad Wisłą jadłam frytki z maca i czułam że jestem na dobrej drodze aby w końcu o Tobie zapomnieć. Już nie tęsknię i byłam z siebie dumna.

dzekson dodano: 15 czerwca 2021

Patrzyłam dzisiaj na zachód słońca nad Wisłą, jadłam frytki z maca i czułam, że jestem na dobrej drodze, aby w końcu o Tobie zapomnieć. Już nie tęsknię i byłam z siebie dumna.

JUST LOVE ❤❤❤ teksty dzekson dodał komentarz: JUST LOVE ❤❤❤ do wpisu 15 czerwca 2021
Mam opcję cytuj. Nie trzeba kraść. teksty dzekson dodał komentarz: Mam opcję cytuj. Nie trzeba kraść. do wpisu 25 maja 2021
Chciałabym Cię znaleźć i bez słowa po prostu spojrzeć Ci w oczy. Myślę że byłoby to bardziej smutne niż jakiekolwiek słowa.

dzekson dodano: 7 maja 2021

Chciałabym Cię znaleźć i bez słowa po prostu spojrzeć Ci w oczy. Myślę, że byłoby to bardziej smutne niż jakiekolwiek słowa.

Tęsknię za tymi rozmowami. Kiedyś gdy odzywalam się do Ciebie tylko z laptopa miałam Cię bliżej niż teraz gdy wyciągając telefon można mieć przy sobie każdego z drugiego krańca świata. Ja Ciebie nie mam..

dzekson dodano: 7 maja 2021

Tęsknię za tymi rozmowami. Kiedyś, gdy odzywalam się do Ciebie tylko z laptopa miałam Cię bliżej niż teraz, gdy wyciągając telefon można mieć przy sobie każdego z drugiego krańca świata. Ja Ciebie nie mam..

Wiesz że kiedy dzwoni do mnie telefon i nikt się nie odzywa po czym słyszę westchnięcie to mam nadzieję że to Ty? Ale tak nie jest. Bo wtedy się budzę i myślę tylko o Tobie.

dzekson dodano: 7 maja 2021

Wiesz, że kiedy dzwoni do mnie telefon i nikt się nie odzywa, po czym słyszę westchnięcie to mam nadzieję, że to Ty? Ale tak nie jest. Bo wtedy się budzę i myślę tylko o Tobie.

Chciałabym Ci opowiedzieć o swoim życiu i posłuchać o Twoim. O tych prostych rzeczach. Już raz Cię poznałam. Pragnę móc zrobić to jeszcze raz. Znowu zapytać ile masz lat mimo że pamiętam. Zapytać czy lubisz gofry bo ja je uwielbiam i tak jak Ty raz na jakiś czas kupuję w centrum handlowym. Chciałabym dostać wiadomość i po otwarciu zobaczyć Twoją buzię i poczuć te przyspieszone bicie serca widząc Twoje brązowe oczy. Przez te kilka lat gdy nie rozmawialiśmy chciałabym móc znów Ciebie poznać. Przekonać się czy wciąż Cię kocham czy tęsknię za miłością do Ciebie sprzed lat.

dzekson dodano: 7 maja 2021

Chciałabym Ci opowiedzieć o swoim życiu i posłuchać o Twoim. O tych prostych rzeczach. Już raz Cię poznałam. Pragnę móc zrobić to jeszcze raz. Znowu zapytać ile masz lat, mimo, że pamiętam. Zapytać czy lubisz gofry, bo ja je uwielbiam i tak jak Ty raz na jakiś czas kupuję w centrum handlowym. Chciałabym dostać wiadomość i po otwarciu zobaczyć Twoją buzię i poczuć te przyspieszone bicie serca widząc Twoje brązowe oczy. Przez te kilka lat, gdy nie rozmawialiśmy, chciałabym móc znów Ciebie poznać. Przekonać się, czy wciąż Cię kocham czy tęsknię za miłością do Ciebie sprzed lat.

Mój ulubiony człowiek. Mam nadzieję że kiedyś tu zajrzysz i się odezwiesz na priv teksty dzekson dodał komentarz: Mój ulubiony człowiek. Mam nadzieję, że kiedyś tu zajrzysz i się odezwiesz na priv do wpisu 7 maja 2021
: teksty dzekson dodał komentarz: :) do wpisu 7 maja 2021
Chyba tu wrócę.

dzekson dodano: 7 maja 2021

Chyba tu wrócę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV