głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika krwawy_eden

Chciałabym cie zobaczyć nawet jeśli trwało by to sekundę.Dobranoc:

forever-you dodano: wczoraj o 22:50

Chciałabym cie zobaczyć nawet jeśli trwało by to sekundę.Dobranoc:*

Twój oddech na mojej szyji delikatny dotyk jak zapinałeś lancuszek kurcze miałam ochotę się odwrócić.

forever-you dodano: wczoraj o 22:31

Twój oddech na mojej szyji, delikatny dotyk jak zapinałeś lancuszek, kurcze miałam ochotę się odwrócić.

Pamiętam tą niezręczną sytuacje.:

forever-you dodano: wczoraj o 22:29

Pamiętam tą niezręczną sytuacje.:*

Kurcze nie poznaje cie ciekawa jestem co się wydarzyło że tak myślisz. Mam rozumieć że dziewczyny poszły trochę na bok i już nie kusisz swoimi tajnymi sztuczkami? Nie mów że stałeś się  grzeczny Czujesz coś do mnie jeszcze czy też byłam tylko zauroczeniem które szybko mija?

forever-you dodano: wczoraj o 22:02

Kurcze nie poznaje cie, ciekawa jestem co się wydarzyło że tak myślisz. Mam rozumieć że dziewczyny poszły trochę na bok i już nie kusisz swoimi tajnymi sztuczkami? Nie mów że stałeś się " grzeczny" Czujesz coś do mnie jeszcze czy też byłam tylko zauroczeniem które szybko mija?

Tak pamiętam wszystko nawet takie drobne niby nie znaczące rzeczy gęsty. Najbardziej to brakuje mi naszego spojrzenia wystarczyło że spojrzeliśmy się na siebie a już wiedzieliśmy co myśli druga osoba. Żałujesz czegoś?

forever-you dodano: przedwczoraj o 22:14

Tak pamiętam wszystko nawet takie drobne niby nie znaczące rzeczy, gęsty. Najbardziej to brakuje mi naszego spojrzenia wystarczyło że spojrzeliśmy się na siebie a już wiedzieliśmy co myśli druga osoba. Żałujesz czegoś?

No proszę powtorzyłbyś a co byś jeszcze powtórzył? Chętnie wysłucham? A co najczęściej wspominasz?

forever-you dodano: przedwczoraj o 22:06

No proszę powtorzyłbyś, a co byś jeszcze powtórzył? Chętnie wysłucham? A co najczęściej wspominasz?

No myśl może wpadniesz na genialny pomysł. Pamiętasz jak mi prostowałeś włosy? Albo jak psikałam cię moimi perfumami przed wyjściem do znajomych? Jak piliśmy piwo na spółkę?

forever-you dodano: przedwczoraj o 21:58

No myśl, może wpadniesz na genialny pomysł. Pamiętasz jak mi prostowałeś włosy? Albo jak psikałam cię moimi perfumami przed wyjściem do znajomych? Jak piliśmy piwo na spółkę?

Masz takie momenty gdzie sobie coś przypominasz i śmiejesz się sam do siebie? Pamiętam takie szczegóły że czasem sama sie dziwię.

forever-you dodano: przedwczoraj o 21:44

Masz takie momenty gdzie sobie coś przypominasz i śmiejesz się sam do siebie? Pamiętam takie szczegóły że czasem sama sie dziwię.

Mam nadzieję że pomysł ci się spodoba ale to powiem ci jutro zostawiam cię z myślami o co chodzi.

forever-you dodano: przedwczoraj o 21:43

Mam nadzieję że pomysł ci się spodoba, ale to powiem ci jutro zostawiam cię z myślami o co chodzi.

Widzę że byłeś ale nic nie piszesz. Mam nadzieję że nie jesteś zły że po nocach ci wysyłam wiadomości.

forever-you dodano: przedwczoraj o 17:51

Widzę że byłeś ale nic nie piszesz. Mam nadzieję że nie jesteś zły że po nocach ci wysyłam wiadomości.

 Człowiek jest do wszystkiego w stanie przywyknąć. Wytrzymuje ból zrywa kontakt zaczyna zapomina zdarza mu się zaprzepaścić największe namiętności. Ale czasami wystarczy byle głupstwo by się przekonać że te drzwi tak na prawdę nigdy nie zostały zamknięte na klucz. Też tak masz starasz się nie rozpamiętywać a wystarczy jedna sekunda która przypomni wszystko.

forever-you dodano: przedwczoraj o 00:47

"Człowiek jest do wszystkiego w stanie przywyknąć. Wytrzymuje ból, zrywa kontakt, zaczyna, zapomina, zdarza mu się zaprzepaścić największe namiętności. Ale czasami wystarczy byle głupstwo by się przekonać, że te drzwi tak na prawdę nigdy nie zostały zamknięte na klucz. Też tak masz starasz się nie rozpamiętywać a wystarczy jedna sekunda która przypomni wszystko.

Piszę bo tęsknię. Wiem to śmieszne. Tyle czasu... no ale musiałam... wybacz. Chciałam zapytać co u Ciebie słychać jak oddychasz tym zimnym powietrzem... ale to też nie na miejscu chyba więc... mam prośbę trochę głupią ale mi wsrzesi serce wyślij chociaż kropkę chcę wiedzieć czy wciąż jesteś.  wyświetlono

forever-you dodano: 6 dni temu

Piszę bo tęsknię. Wiem, to śmieszne. Tyle czasu... no ale musiałam... wybacz. Chciałam zapytać co u Ciebie słychać, jak oddychasz tym zimnym powietrzem... ale to też nie na miejscu chyba więc... mam prośbę, trochę głupią, ale mi wsrzesi serce, wyślij chociaż kropkę, chcę wiedzieć czy wciąż jesteś. - wyświetlono -

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV