głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kriss093

Każda sekunda jest jak ogień    który powoli wypala mnie.   W mej duszy skrada sie już ciemnośœć    ile w cierpieniu jeszcze wytrwać mam?   Tak  błagam Cię  nie pozwól mi    abym do końca zatraciła się.   Daj mi gest  jakiś znak    szansę  abym mogła przy Tobie wiecznie trwać..

martitta91 dodano: 25 czerwca 2013

Każda sekunda jest jak ogień, który powoli wypala mnie. W mej duszy skrada sie już ciemnośœć, ile w cierpieniu jeszcze wytrwać mam? Tak, błagam Cię, nie pozwól mi, abym do końca zatraciła się. Daj mi gest, jakiś znak, szansę, abym mogła przy Tobie wiecznie trwać..

Nie pozwól zostać mi samej.   Nie pozwól teraz   czekać mi.   Nie pozwól  abym przegrała życie.   Nie pozwól aby miłość ominęła mnie..

martitta91 dodano: 25 czerwca 2013

Nie pozwól zostać mi samej. Nie pozwól teraz - czekać mi. Nie pozwól, abym przegrała życie. Nie pozwól aby miłość ominęła mnie..

Przebijasz mnie spojrzeniem   którego tak mi brak.  Za każdy uśmiech Twój   wszystko bym dziś dała..

martitta91 dodano: 25 czerwca 2013

Przebijasz mnie spojrzeniem, którego tak mi brak. Za każdy uśmiech Twój wszystko bym dziś dała..

Trudno jest tak żyć bez Ciebie mi   prosze Cię uwierz kochanie w to dziś.  Trudno jest bez Ciebie budzić się   gdy każdy sen sprawia  że jesteś wciąż blisko mnie.  Trudno jest tak patrzeć w oczy Twe   pełne łez  przeze mnie najdroższy ja wiem.  Trudno jest gdy serce pali mnie   przepraszam Cię  przeze mnie to stało się wiem.

martitta91 dodano: 25 czerwca 2013

Trudno jest tak żyć bez Ciebie mi, prosze Cię uwierz kochanie w to dziś. Trudno jest bez Ciebie budzić się, gdy każdy sen sprawia, że jesteś wciąż blisko mnie. Trudno jest tak patrzeć w oczy Twe, pełne łez, przeze mnie najdroższy ja wiem. Trudno jest gdy serce pali mnie, przepraszam Cię, przeze mnie to stało się wiem.

Dla ciebie kiedyś niebo bym zdobyła   wiele bym dała by razem być!  Tysiące mil po to przebytych   by choć na chwilę przytulać Cię.  Teraz już wiem  że boję się tego   że przyjdzie moment  gdy zapomnisz mnie.  Bez wyjaśnienia spalisz me serce.  Ja nie chcę tego..

martitta91 dodano: 25 czerwca 2013

Dla ciebie kiedyś niebo bym zdobyła, wiele bym dała by razem być! Tysiące mil po to przebytych, by choć na chwilę przytulać Cię. Teraz już wiem, że boję się tego, że przyjdzie moment, gdy zapomnisz mnie. Bez wyjaśnienia spalisz me serce. Ja nie chcę tego..

Czuję radość w sobie gdy biorę cię w ramiona me.  Wymykasz się z nich niczym wiatr   gasisz ogień świec.  Za dłonie nie mogę złapać..  Powietrze pachnię Tobą.  Tak wielki ból zadajesz mi   na kolanach konam..

martitta91 dodano: 25 czerwca 2013

Czuję radość w sobie gdy biorę cię w ramiona me. Wymykasz się z nich niczym wiatr, gasisz ogień świec. Za dłonie nie mogę złapać.. Powietrze pachnię Tobą. Tak wielki ból zadajesz mi, na kolanach konam..

Rozmyte sny   zburzony cały świat.   Ja jestem sama i sam jesteś Ty gdzieś tam..   Patrzę na niebo co kryje słodkie usta Twe.   Ja nie zapomnę   ja nie zapomnę nigdy Cię.

martitta91 dodano: 25 czerwca 2013

Rozmyte sny , zburzony cały świat. Ja jestem sama i sam jesteś Ty gdzieś tam.. Patrzę na niebo co kryje słodkie usta Twe. Ja nie zapomnę , ja nie zapomnę nigdy Cię.

Nie wrócą takie noce  kiedy tuliłem Cię    kiedy wszystko miało jakiś większy sens   takie dni nie wrócą kiedy Ty kochałaś mnie..

martitta91 dodano: 25 czerwca 2013

Nie wrócą takie noce, kiedy tuliłem Cię, kiedy wszystko miało jakiś większy sens, takie dni nie wrócą kiedy Ty kochałaś mnie..

Nie wrócą już te same noce i dni    gdzie wszystko miało jakiś sens.  Miłość to skarb choć czasem gorzkie ma łzy   odnaleźć trudno jest drogę i cel.

martitta91 dodano: 25 czerwca 2013

Nie wrócą już te same noce i dni, gdzie wszystko miało jakiś sens. Miłość to skarb choć czasem gorzkie ma łzy, odnaleźć trudno jest drogę i cel.

Jesteś moim oddechem  moim życiem  moim sercem

martitta91 dodano: 24 czerwca 2013

Jesteś moim oddechem, moim życiem, moim sercem

Jak sobie wszystko poukładasz  to zobaczysz  czego Ci brakuje.

martitta91 dodano: 24 czerwca 2013

Jak sobie wszystko poukładasz, to zobaczysz, czego Ci brakuje.

To co ma my w rękach jest chwilowe  to co mamy w sercu zostanie tam na zawsze

martitta91 dodano: 24 czerwca 2013

To co ma my w rękach jest chwilowe, to co mamy w sercu zostanie tam na zawsze

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć