głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kriss093

Obiecuję Ci  kurwa  że zatęsknisz.

kochaj.x.mnie dodano: 25 listopada 2012

Obiecuję Ci, kurwa, że zatęsknisz.

Mam już dosyć tego wszystkiego... Kurwa Kocham Cię Kocham !!! Czaisz to ?! nie mam już siły  żeby walczyć udaję  że wszystko jest ok. A tak naprawdę rozpierdala mnie to od środka     byłeś  jesteś a nawet będziesz dla mnie ważny. Tylko czego Ty tak naprawdę chcesz...     kochaj.x.mnie

kochaj.x.mnie dodano: 25 listopada 2012

Mam już dosyć tego wszystkiego... Kurwa Kocham Cię Kocham !!! Czaisz to ?! nie mam już siły, żeby walczyć udaję, że wszystko jest ok. A tak naprawdę rozpierdala mnie to od środka ;(( byłeś, jesteś a nawet będziesz dla mnie ważny. Tylko czego Ty tak naprawdę chcesz... ;(/ kochaj.x.mnie

 Nie ścigaj człowieka  który postanowił od Ciebie odejść. Nie proś  żeby został. Nie błagaj o litość. On pojawił się w Twoim życiu tylko po to  żeby obudzić w Tobie to  co było uśpione. Muzykę  z której nie zdawałeś sobie sprawy. Jego misja jest zakończona. Podziękuj mu i pozwól odejść. On miał tylko poruszyć strunę. Teraz Ty musisz nauczyć się na niej grać.

martitta91 dodano: 24 listopada 2012

"Nie ścigaj człowieka, który postanowił od Ciebie odejść. Nie proś, żeby został. Nie błagaj o litość. On pojawił się w Twoim życiu tylko po to, żeby obudzić w Tobie to, co było uśpione. Muzykę, z której nie zdawałeś sobie sprawy. Jego misja jest zakończona. Podziękuj mu i pozwól odejść. On miał tylko poruszyć strunę. Teraz Ty musisz nauczyć się na niej grać."

 Póki żyje na zawsze tylko twój    Szeptał czule jej do ucha  ale czy to czuł?

martitta91 dodano: 24 listopada 2012

"Póki żyje na zawsze tylko twój" - Szeptał czule jej do ucha, ale czy to czuł?

Z dnia na dzień uczę się na własnych błędach  bo są ludzie  o których nie warto już pamiętać. immoreelverbeelding

martitta91 dodano: 23 listopada 2012

Z dnia na dzień uczę się na własnych błędach, bo są ludzie, o których nie warto już pamiętać./immoreelverbeelding

Jesteś ulubionym elementem mojego snu.. tym najbardziej realistycznym  najpiękniejszym.   ciamciaa ♥

martitta91 dodano: 23 listopada 2012

Jesteś ulubionym elementem mojego snu.. tym najbardziej realistycznym, najpiękniejszym. [ ciamciaa ♥ ]

'To nie tak   że kręcę sobie w głowie chore filmy .  Po prostu myślę   czemu co chwilę jesteś kimś innym '.

kochaj.x.mnie dodano: 23 listopada 2012

'To nie tak , że kręcę sobie w głowie chore filmy . Po prostu myślę , czemu co chwilę jesteś kimś innym '.

Nigdy nie rezygnujmy z nadziei  bo czasem tylko dzięki niej udaje nam się coś osiągnąć.

kochaj.x.mnie dodano: 23 listopada 2012

Nigdy nie rezygnujmy z nadziei, bo czasem tylko dzięki niej udaje nam się coś osiągnąć.

Kiedy ludzie mówią ci   że się zmieniłaś to wynika to głównie z tego   że przestałaś zachowywać się tak   jak oni tego od ciebie wymagają.

kochaj.x.mnie dodano: 23 listopada 2012

Kiedy ludzie mówią ci , że się zmieniłaś to wynika to głównie z tego , że przestałaś zachowywać się tak , jak oni tego od ciebie wymagają.

Taak. Się zjebało  ale jesteś dzięki brat

kochaj.x.mnie dodano: 23 listopada 2012

Taak. Się zjebało, ale jesteś dzięki brat ;*

  .. Jak Ci nie wstyd Ty turbo hipokryto   kiedyś jechałeś po nim dziś macie wspólne koryto ..

martitta91 dodano: 23 listopada 2012

" .. Jak Ci nie wstyd Ty turbo hipokryto , kiedyś jechałeś po nim dziś macie wspólne koryto .. "

cudem jest każdy moment  w którym człowiek porzuca swoje stare przyzwyczajenia.

martitta91 dodano: 23 listopada 2012

cudem jest każdy moment, w którym człowiek porzuca swoje stare przyzwyczajenia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć