 |
Smutna dziewczyna na ziemi siedziała, tylko muzyka jej płacz zagłuszała. Jeszcze przed chwilą uśmiech uroczy, a teraz zaciśnięte usta i zamknięte oczy.
|
|
 |
Czekam na dzien , gdy wstanę , zobaczę za oknem słonce i wiadomosc od ciebie , jak bardzo tęsknisz , kochasz i potrzebujesz .
|
|
 |
bo wymysliła sobie ze kiedyś będzie cholernie szczęśliwa..
|
|
 |
Kushin - Egzamin z Zycia (feat. KaWu)
"życie to nie jest bajka...
To ciągle nie ustająca walka..."
|
|
 |
love me. kiss me. hug me.
|
|
 |
Mam Cię w dupie - nie spierdol tego.
|
|
 |
Podłącz do prądu sprzęt , wystaw głośnik na parapet . Niech ulice na osiedlach rozbrzmiewają chorym rapem.
|
|
 |
Ciśnienie rozwala mi głowę .
|
|
 |
wzdycham , a z ust mimowolnie wyrywa mi się '' ja pierdolę ''.
|
|
 |
- Zabrakło mi odwagi by przyznać się do uczuć..
- I co teraz.?
- Teraz jest już za późno...
- Przecież jeszcze masz szansę podejść i ...
- ...i przywitać się z jego nową sympatią..< / 3
|
|
 |
Nie jesteś jakiś super fajny. Nie myślę o tobie 24h na dobę. I nawet nie jaram się tobą, gdy cię widzę. Ale masz w sobie coś, co sprawia, że chcę chodzić do miejsca, gdzie 'przez przypadek' mogłabym cię spotkać.
|
|
 |
Zainspirowana kolorem jego oczu, brzmieniem głosu, zapachem perfum, dotykiem dłoni. Zainspirowana jego obecnością.
|
|
|
|