 |
Nienawidziła w nim wszystkiego, co było w nim tak zajebiste, że nie mogła przestać o nim myśleć. Wolała aby był zwykłym przeciętnym chłopakiem, niż tym pieprzonym ideałem, dla którego złamała wszystkie swoje zasady.
|
|
 |
Lato? Daj spokój, przecież wiesz, że to nie tylko obce kraje, okulary przeciwsłoneczne, zajebista opalenizna i fajne ciuchy. To czas w którym serce, które prawie umarło zimą odżywa. Wszystkie uczucia się włączają i nabierają kolorów, tymbarki znów smakują jak miłość w płynie i chudniesz od samego śmiania się. Żyjesz chwilą, a wszystkie plany, które przyjdą ci na myśl od razu realizujesz. Zakochujesz się w kilku facetach naraz, zwykle nie wiesz co robić, bywasz u przyjaciółki częściej niż w domu i po prostu - żyje się kurwa łatwiej.
|
|
 |
|
ciesz się, że możesz kochać i że masz kogo, a nie płacz dlatego, że on nie kocha ciebie.
|
|
 |
to jest jedna z tych nocy, w których nie moge zasnąc bo ciągle myśle o nim i o sensie życia. [kwiatuszek_08]
|
|
 |
jest taki ból, że ze smutku i tęsknoty ciężko Ci sie oddycha [kwiatuszek_08]
|
|
 |
usiadła i zastanawiała się kim dla niego jest..
|
|
 |
' rozkochał,wyśmiał,zostawił - czyli skrócona historia każdej z nas '
|
|
 |
I chuj, że boli, trzeba zapierdalać dalej a nie płakać kurwa.
|
|
 |
Nadal mam tą pierdoloną nadzieję, że coś do mnie czujesz.
|
|
 |
Każdy człowiek ma swój mały sekret o którym nikt się nie dowie, swoje małe marzenie, którego nie zdradzi, swoją ukochaną i jedyną osobę, którą nigdy nie przestanie kochać .
|
|
 |
- I co to ku*wa ma być?! - Życie maleńka, życie
|
|
 |
Wbrew pozorom podoba mi się Twoje podejście do sprawy. Też chciałabym mieć na wszystko wyjebane
|
|
|
|