głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika korba666

Zbyt słaba by walczyć  zbyt silna by się poddać.

lajjt dodano: 2 czerwca 2011

Zbyt słaba by walczyć, zbyt silna by się poddać.

Jeszcze 4 dni temu o tej porze był nikim  teraz jest absolutnie wszystkim.

lajjt dodano: 2 czerwca 2011

Jeszcze 4 dni temu o tej porze był nikim, teraz jest absolutnie wszystkim.

zjebała mi się prostownica wiec wiem co to loki  dziwko!    xfakajsie

xfakajsie dodano: 2 czerwca 2011

zjebała mi się prostownica wiec wiem co to loki, dziwko! / xfakajsie

Mówią mi: ty nie masz problemów  ty niczym się nie martwisz  masz wszystko co chcesz  zawsze chodzisz uśmiechnięta... Tak wiem umiem dobrze grać.

sometimeshappy dodano: 2 czerwca 2011

Mówią mi: ty nie masz problemów, ty niczym się nie martwisz, masz wszystko co chcesz, zawsze chodzisz uśmiechnięta... Tak wiem umiem dobrze grać.

Postanowienie na nowy semestr było takie  że mam się uczyć i siedzieć spokojnie na lekcjach. a co robię ? naukę mam daleko w dupie. siedzę na lekcji ze słuchawkami w uszach słuchając Peji i jedząc lizaki  pyskując przy tym do nauczycieli którzy rozkazują mi żebym wyciągnęła słuchawki i schowała lizaka.

sometimeshappy dodano: 2 czerwca 2011

Postanowienie na nowy semestr było takie, że mam się uczyć i siedzieć spokojnie na lekcjach. a co robię ? naukę mam daleko w dupie. siedzę na lekcji ze słuchawkami w uszach słuchając Peji i jedząc lizaki, pyskując przy tym do nauczycieli którzy rozkazują mi żebym wyciągnęła słuchawki i schowała lizaka.

włączam Hip Hop i nie   smutam   się do monitora   tylko napływa ta pozytywna agresja   która przytacza myśli   jebaj to   przecież inni też mają Cię w dupie   .. wtedy myślisz nad sensem istnienia i dochodzisz do wniosku   że mimo wszystko masz dla kogo żyć . mimo   pomimo i wbrew.

sometimeshappy dodano: 2 czerwca 2011

włączam Hip Hop i nie " smutam " się do monitora , tylko napływa ta pozytywna agresja , która przytacza myśli " jebaj to , przecież inni też mają Cię w dupie " .. wtedy myślisz nad sensem istnienia i dochodzisz do wniosku , że mimo wszystko masz dla kogo żyć . mimo , pomimo i wbrew.

404 not found. No love. No you.

sometimeshappy dodano: 2 czerwca 2011

404 not found. No love. No you.

Kiedyś mu opowiem jak bardzo go kochałam. Jak bardzo tęskniłam i cierpiałam. Kiedy wieczorami płakałam trzymając w ręku kakao i cukierki. Jak spałam z jego zdjęciem. Jak serce mi pękało gdy robił opisy do jakiejś dziewczyny. Opowiem mu. Pośmiejemy się razem.

sometimeshappy dodano: 2 czerwca 2011

Kiedyś mu opowiem jak bardzo go kochałam. Jak bardzo tęskniłam i cierpiałam. Kiedy wieczorami płakałam trzymając w ręku kakao i cukierki. Jak spałam z jego zdjęciem. Jak serce mi pękało gdy robił opisy do jakiejś dziewczyny. Opowiem mu. Pośmiejemy się razem.

To  że pokochałam Cię nagle i wcześniej nie zwracałam na Ciebie uwagi i czasem udaję  że mam Cię w dupie: pamiętaj. Jestem kobietą i jestem zmienna. Jestem deszczem i słońcem i boję się ran.

sometimeshappy dodano: 2 czerwca 2011

To, że pokochałam Cię nagle i wcześniej nie zwracałam na Ciebie uwagi i czasem udaję, że mam Cię w dupie: pamiętaj. Jestem kobietą i jestem zmienna. Jestem deszczem i słońcem i boję się ran.

Wiesz jak to jest gdy  patrzysz na Niego i wiesz jak bardzo Go kochałaś  ile dla Niego poświęciłaś  ile przez Niego wycierpiałaś  a On ma Cię łagodnie mówiąc w dupie ?

sometimeshappy dodano: 2 czerwca 2011

Wiesz jak to jest gdy, patrzysz na Niego i wiesz jak bardzo Go kochałaś, ile dla Niego poświęciłaś, ile przez Niego wycierpiałaś, a On ma Cię łagodnie mówiąc w dupie ?

Pytasz czy możemy się spotkać. Tylko po co mam kolekcjonować te chwile z Tobą  skoro i tam później muszę zapomnieć.

sometimeshappy dodano: 2 czerwca 2011

Pytasz czy możemy się spotkać. Tylko po co mam kolekcjonować te chwile z Tobą, skoro i tam później muszę zapomnieć.

Gdzie się podziali chłopcy dla których ważniejsze było spotkanie z dziewczyną  niż przejście do następnego levelu w jakieś durnej grze  którzy woleli spacer z ukochaną po parku niż picie piwa z kumplem  którzy mówili  że kochają prosto w oczy  a nie za pośrednictwem komunikatora gadu gadu.

sometimeshappy dodano: 2 czerwca 2011

Gdzie się podziali chłopcy dla których ważniejsze było spotkanie z dziewczyną, niż przejście do następnego levelu w jakieś durnej grze, którzy woleli spacer z ukochaną po parku niż picie piwa z kumplem, którzy mówili, że kochają prosto w oczy, a nie za pośrednictwem komunikatora gadu gadu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć