 |
"a gdybyśmy uciekli gdzie nikt nigdy nie był?"
|
|
 |
Zakochana para, której nikt nie widział więcej Został tylko napis "love forever" pod ich zdjęciem...
|
|
 |
Nie jestem taką grzeczna jak myślisz i muszę się teraz przyznać że uwielbiałam gdy trzymał dłoń na mojej pupie lub biodrze i mocno do siebie tulił przy tym czule całując.
|
|
 |
ciężki charakter, wiem mam z natury, chcę wierzyć w słońce, nie chce już wierzyć w chmury.
|
|
 |
Obiecaj, że co by się nie działo, to że MY przetrwam, obiecaj.
|
|
 |
Daj mi trochę czasu, przecież wiem o czym marzysz.
|
|
 |
Boję się, że nie można mnie kochać.
|
|
 |
Jak kocham to tylko po wódce,
i nie rób mi wyrzutów bo to żenująco smutne.
— Planet ANM - Spal moje zdjęcia
|
|
 |
W byciu mądrym chodzi o dwie rzeczy: żeby mieć wiele do powiedzenia i potrafić zachować to dla siebie.
|
|
 |
Nie znałam pytania często zadawanego przez bliskich ludzi: “o czym teraz myślisz?”. Nie znałam również częstej odpowiedzi na nie: “o niczym”. Ta odpowiedź nie jest zazwyczaj akceptowana, uchodzi za wymówkę, wybieg. Ludzie zakładają, że każdy zawsze o czymś myśli i wie o czym. Wierzę w to, że można myśleć “o niczym”, a więc o czymś, czego nie da się określić. Nie wiemy po prostu o czym myślimy. Kiedy nie myślimy w słowach, myślimy “o niczym”, ponieważ nie można tego wyrazić słowami. Myślimy o czymś, co nie potrzebuje konturu słowa. To coś leży w głowie.
— Herta Müller
|
|
 |
"Samemu to i palić i nawet umierać nudno."
— Michal Szołochow
|
|
 |
Owszem, mam ciężki charakter. Tłumię w sobie wszystko, co leży mi na sercu i czasami nie potrafię wygadać się nawet najlepszej przyjaciółce. Często pyskuje i wybucham agresją, nie potrafię się powstrzymać i przestać. Zbyt często się kłócę, ranię tych, na których mi naprawdę zależy i ciągle mówię coś, czego nie powinnam. Zbyt często płacze.
|
|
|
|