głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kokaiina

wydało mi się nagle że ta noc jest tylko jedną z tysięcy innych nocy. nocą która przechodzi w następną i następną tworząc wielką linię nocy której końca na próżno by szukać.

ansomia dodano: wczoraj o 21:13

wydało mi się nagle, że ta noc jest tylko jedną z tysięcy innych nocy. nocą, która przechodzi w następną i następną, tworząc wielką linię nocy, której końca na próżno by szukać.

niewiele mam takich snów co dobrze kończą się. każdego dnia więcej wiem żałuję że nie umiem wiedzieć mniej.

ansomia dodano: wczoraj o 21:12

niewiele mam takich snów, co dobrze kończą się. każdego dnia więcej wiem, żałuję, że nie umiem wiedzieć mniej.

mówisz do mnie księżniczko bo sam uważasz się za księcia?

ansomia dodano: wczoraj o 21:11

mówisz do mnie księżniczko, bo sam uważasz się za księcia?

możesz myśleć o mnie cokolwiek. że się poddałam jestem niestała niekonsekwentna mało poważna cyniczna chłodna i obojętna. możesz oskarżyć mnie o co zechcesz. o dziecinność niesłowność i że nie tak miało być. możesz dowolnie też mnie nazywać. dziecinną materialistką skrajną egoistką. tylko zanim otworzysz usta spójrz proszę na moment w kierunku lustra. bo jakoś nie wydaje mi się żebyś był chodzącym ideałem.

ansomia dodano: wczoraj o 21:10

możesz myśleć o mnie cokolwiek. że się poddałam, jestem niestała, niekonsekwentna, mało poważna, cyniczna, chłodna i obojętna. możesz oskarżyć mnie o co zechcesz. o dziecinność, niesłowność i że nie tak miało być. możesz dowolnie też mnie nazywać. dziecinną materialistką, skrajną egoistką. tylko zanim otworzysz usta, spójrz proszę na moment w kierunku lustra. bo jakoś nie wydaje mi się, żebyś był chodzącym ideałem.

brzydzisz się dziwką bo sprzedaje się za pieniądze? brzydź się też mną  bo sprzedałam się za miłość. jesteśmy taką samą szmatą z tą różnicą że przy zapłacie dziwka nie czuje się wykorzystana.

ansomia dodano: wczoraj o 21:09

brzydzisz się dziwką, bo sprzedaje się za pieniądze? brzydź się też mną - bo sprzedałam się za miłość. jesteśmy taką samą szmatą, z tą różnicą, że przy zapłacie dziwka nie czuje się wykorzystana.

zgubmy się we własnych uśmiechach. dojdźmy na kres świata. nauczmy się kochać własne serca. pokonajmy bezwzględne bariery rzeczywistości. razem.

ansomia dodano: przedwczoraj o 22:08

zgubmy się we własnych uśmiechach. dojdźmy na kres świata. nauczmy się kochać własne serca. pokonajmy bezwzględne bariery rzeczywistości. razem.

trzymam się tej chwili jak koła ratunkowego przeżywając ją na nowo: zapachy dźwięki emocje jakbym wciąż tam była. chciałabym. żeby to właśnie było moje ostatnie wspomnienie z tego życia  wspomnienie chwili kiedy byłam naprawdę szczęśliwa.

ansomia dodano: przedwczoraj o 22:07

trzymam się tej chwili jak koła ratunkowego, przeżywając ją na nowo: zapachy, dźwięki, emocje, jakbym wciąż tam była. chciałabym. żeby to właśnie było moje ostatnie wspomnienie z tego życia - wspomnienie chwili, kiedy byłam naprawdę szczęśliwa.

wybacz że cieszę się jak nienormalna gdy poprosisz mnie chociażby o pożyczenie długopisu. nie jestem w stanie kontrolować moich wybuchów euforii.

ansomia dodano: przedwczoraj o 22:05

wybacz, że cieszę się jak nienormalna, gdy poprosisz mnie, chociażby o pożyczenie długopisu. nie jestem w stanie kontrolować, moich wybuchów euforii.

chyba łzy mam w oczach chociaż chyba nie mam łez czy potrafi jeszcze ktoś uczucia mieć?

ansomia dodano: przedwczoraj o 22:05

chyba łzy mam w oczach, chociaż chyba nie mam łez, czy potrafi jeszcze ktoś uczucia mieć?

choć przez wielu jest kochana to przez życie idzie sama.

ansomia dodano: przedwczoraj o 22:04

choć przez wielu jest kochana to przez życie idzie sama.

podciąć sobie żyły i zapomnieć o tej chwili.

ansomia dodano: 2 dni temu

podciąć sobie żyły i zapomnieć o tej chwili.

na wargach lubi czuć dziwny niepokój.

ansomia dodano: 2 dni temu

na wargach lubi czuć dziwny niepokój.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV