głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kochana00258

Nie zapamiętuj mnie  ani koloru moich oczu. Nie zapamiętuj mojego uśmiechu  ani zapachu mojego ciała. Nie zapamiętuj moich dłoni  ani moich ust  które czasem potrafią tyle wypowiedzieć. Nie zapamiętuj tego co lubię  co robię  ani tego w co się ubieram. Nie zapamiętuj moich gestów  ani ruchów mojego ciała. Nie zapamiętuj tego jaka jestem  ani tego co w sobie mam. Nie możesz. Bo kiedy już się do mnie przyzwyczaisz  kiedy to wszystko stanie się dla Ciebie tak znane  że tylko to będziesz pamiętał  to ja odejdę. Mam w zwyczaju odchodzić  niezależnie od tego ile nadziei potrafiłam dać. Taka już jestem   zimna  i rozszarpana przez życie. Musisz mi wybaczyć  bo ja nie zostaję na długo.

twojaprzytulankax3 dodano: 22 października 2015

Nie zapamiętuj mnie, ani koloru moich oczu. Nie zapamiętuj mojego uśmiechu, ani zapachu mojego ciała. Nie zapamiętuj moich dłoni, ani moich ust, które czasem potrafią tyle wypowiedzieć. Nie zapamiętuj tego co lubię, co robię, ani tego w co się ubieram. Nie zapamiętuj moich gestów, ani ruchów mojego ciała. Nie zapamiętuj tego jaka jestem, ani tego co w sobie mam. Nie możesz. Bo kiedy już się do mnie przyzwyczaisz, kiedy to wszystko stanie się dla Ciebie tak znane, że tylko to będziesz pamiętał, to ja odejdę. Mam w zwyczaju odchodzić, niezależnie od tego ile nadziei potrafiłam dać. Taka już jestem - zimna, i rozszarpana przez życie. Musisz mi wybaczyć, bo ja nie zostaję na długo.
Autor cytatu: bezznakumiloscii

Znaleźć człowieka  z którym można porozmawiać nie wysłuchując banałów  konowałów  idiotyzmów cwaniackich  łgarstw  fałszywych zapewnień  tanich sprośności lub specjalistycznych bełkotów  fachowca   dla którego branżowe wykształcenie plus umiejętność trzymania widelca jest całą jego kulturą  kogoś bez płaskostopia mózgowego i bez lizusowskiej mentalności   to znaleźć skarb.

twojaprzytulankax3 dodano: 22 października 2015

Znaleźć człowieka, z którym można porozmawiać nie wysłuchując banałów, konowałów, idiotyzmów cwaniackich, łgarstw, fałszywych zapewnień, tanich sprośności lub specjalistycznych bełkotów "fachowca", dla którego branżowe wykształcenie plus umiejętność trzymania widelca jest całą jego kulturą, kogoś bez płaskostopia mózgowego i bez lizusowskiej mentalności - to znaleźć skarb.

http:  www.mojesentencje.com 12040 jesli ktoregos dnia mozesz byc szczesliwa.html

moto-cykl dodano: 21 października 2015

http://www.mojesentencje.com/12040/jesli_ktoregos_dnia_mozesz_byc_szczesliwa.html

http:  www.mojesentencje.com 12030 jakiego faceta wybierzesz.html

moto-cykl dodano: 21 października 2015

http://www.mojesentencje.com/12030/jakiego_faceta_wybierzesz.html

http:  www.mojesentencje.com 11259 to cos co powstalo miedzy nami.html

moto-cykl dodano: 21 października 2015

http://www.mojesentencje.com/11259/to_cos_co_powstalo_miedzy_nami.html

 ...Tak sobie ostatnio pomyślałam  że szczęścia nie można kupić ale można je urodzić...

moto-cykl dodano: 21 października 2015

"...Tak sobie ostatnio pomyślałam, że szczęścia nie można kupić ale można je urodzić..."

Nie powiedział zostań  więc odeszłam.

moto-cykl dodano: 19 października 2015

Nie powiedział zostań, więc odeszłam.

Stań obok  przytul i powiedz  że już jesteś. Tak niewiele  a uszczęśliwi  uwierz.

moto-cykl dodano: 19 października 2015

Stań obok, przytul i powiedz, że już jesteś. Tak niewiele, a uszczęśliwi, uwierz.

to ważne  uświadom to sobie   to że za czymś tęsknisz  wcale nie oznacza  że tak naprawdę chcesz to z powrotem.

onna dodano: 16 października 2015

to ważne, uświadom to sobie - to że za czymś tęsknisz, wcale nie oznacza, że tak naprawdę chcesz to z powrotem.

moja refleksja jest taka  że ludzie są popierdoleni.    żulczyk   bóg.

onna dodano: 15 października 2015

moja refleksja jest taka, że ludzie są popierdoleni. // żulczyk - bóg.

Nie można kochać delikatnie i nie można rozstać się delikatnie. Nie wierzę w tak zwane rozstanie z klasą. Tam  gdzie jedna strona cierpi  nie ma mowy o delikatności.

onna dodano: 15 października 2015

Nie można kochać delikatnie i nie można rozstać się delikatnie. Nie wierzę w tak zwane rozstanie z klasą. Tam, gdzie jedna strona cierpi, nie ma mowy o delikatności.

nie ma lepszego miejsca  niż obok.

onna dodano: 15 października 2015

nie ma lepszego miejsca, niż obok.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć