 |
Są takie chwile kiedy nie mogę bez Ciebie żyć,
Są takie chwile kiedy cię nienawidzę,
Są takie chwile kiedy naprawdę Cię kocham...
|
|
 |
Mówi się że miłość równa się poświęcenie i zatracenie..jak to jest? Ile człowiek jest w stanie poświęcić dla miłości? I w imię tego uczucia ile jest w stanie wytrzymać? Jak zaznaczyć wyraźną granicę która pozwoli nie stać się więźniem? Czy jeśli nagle zaczynamy robić wszystko by ta miłość trwała to jest to słuszne?
pewnie każdy się nad tym kiedyś zastanawiał, a może nawet ktoś z Was poświecił wszystko i wcale mu się to nie opłaciło.
|
|
 |
"Każda droga w pewnym miejscu się rozwidla,
obieramy różne drogi, myśląc że kiedyś się spotkamy.
Widzisz jak ktoś coraz bardziej się oddala.
To nic. Jesteśmy dla siebie stworzeni, wkońcu się spotkamy,
ale jedyne co się zdarza to, że nadchodzi zima.
Nagle zdajesz dobie sprawę z tego, że to już koniec,
na prawde, nie ma drogi powrotnej.
Jest Ci żal?
Próbujesz sobie przypomnieć kiedy wszystko się zaczęło,
a zaczęło się wcześniej niż Ci się wydaje, o wiele wcześniej.
Wtedy zaczynasz rozumieć, że nic nie dzieje się dwa razy.
Już nigdy nie poczujesz się tak samo,
nigdy nie wzniesiesz się 3 metry nad niebo."
|
|
 |
"Trzeba bardzo uważać, na to co nas otacza ponieważ czasami, niespodziewanie coś może osłodzić nam życie." ♥
|
|
 |
"...Trzeba coś stracić, by coś docenić, żeby odzyskać, trzeba się zmienić, trzeba przebaczyć, choć czasem nie jest jak być powinno .... "
|
|
 |
"Jakie to trudne. Zupełnie jakbyś traciła grunt pod nogami. Znajoma droga, znajome słowa, zapachy i smaki, które sprawiały, że czułaś się bezpiecznie... i postanowienie, by położyć temu wszystkiemu kres. I to poczucie, że w przeciwnym razie będziesz tkwić w miejscu i nic się nie wydarzy, że będziesz tylko udawać, że żyjesz. Ale czy miłość, która tak się kończy, rzeczywiście nią była?"
|
|
 |
Najważniejsze, żeby nowy rok otwierać z kimś, kto jest tego warty. Jeżeli kogoś takiego nie ma, to do not care.
|
|
 |
“ - Mamo, a można przestać kogoś kochać?
- Można. Ale to dorośli przestają kochać dorosłych, a nie dzieci.
- A kiedy oni przestają się kochać?
- No, różnie to bywa.
- Że najpierw się mniej kochają, potem jeszcze mniej, a potem nic?
- No, tak może być.
- A jak oni się przestają kochać, to oni się kiedyś kochali naprawdę? Czy tylko tak się bawili? ”
|
|
 |
Najgorzej jest wieczorami, gdy siadasz na łóżku i czujesz, ze tak na serio nie masz nic.
|
|
 |
Przychodzi taka pora, kiedy nie żądasz niczego. Ani ust, ani uśmiechu, ani miękkich ramion, ani oddechu jego obecności. Wystarcza, że ON jest.
|
|
 |
Baby please, love me one more time ♥
|
|
 |
nie dziw się, że jej nie ma,
skoro nie zrobiłeś nic żeby została.
|
|
|
|