 |
|
Może i jestem zepsutą małolatą, która czasami nienawidzi siebie samej. Może czasami denerwuję się i komplikuję swoje życie. Może jestem jeszcze 'mała', ale potrafię bardzo kochać.
|
|
 |
|
co mam ci napisać ? . że tak bardzo tęsknie ? . że analizuję wszystkie wspólne chwile ? . że tak bardzo tęsknie za czasami , kiedy udawałam obrażoną , a ty bez słowa przytulałeś mnie najmocniej jak umiałeś i czekałeś , aż mi przejdzie ? . że wciąż powtarzam sobie w głow...ie nasze ostatnie zdania ? . że żałuję tego , co się stało ? . że .. że cię kocham ?
|
|
 |
|
Jednak mimo wszystko potrzebuję kogoś. Bo samotność mnie ogarnia, wplątuje w psychikę, przenika mózg. Ale mniejsza o to.
|
|
 |
|
przechodząc obok Ciebie całe się trzęsę . czemu ? sama nie wiem . przecież Ty do mnie nic nie czujesz , a ja miałam Cie olewać . miałam ...
|
|
 |
|
` I znów nic, zero kontaktu, na zmianę, raz Ty raz ja, na zmianę kasujemy wszystko związane ze sobą
|
|
 |
|
-Wiesz, kiedy swiat jest wredny ? Wtedy, gdy On jest blisko,a nie moge uchwycic go wzrokiem. Gdy jest blisko, ale nie ze mna. Nie przy mnie.
|
|
 |
|
I tak naprawdę od tego czasu nie mogę się po Tobie pozbierać.
|
|
 |
|
A dzisiaj to wszystko po prostu mnie przerosło . I czuję się taka mała i mizerna , że aż wstyd gdy pomyślę jaka wczoraj byłam silna .
|
|
 |
|
' mógł zrobic jeden gest by ją miec,
|
|
 |
|
całe, życie mi się pieprzy. a ja bezradnie siedzę, na parapecie, z papierosem w ręku, myśląc - 'co ma być, to będzie.'
|
|
 |
|
Pokochaj , przutul , nie opuszaczj. - tak w skrócie .
|
|
 |
|
nie sztuką jest zdobyć mężczyznę. sztuką jest Go przy sobie zatrzymać. bez przymusu czy szantażu. z Jego osobistej woli.
|
|
|
|