głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika klaudiaa9715

Czasem ta tęsknota za nim ją wykańczała. Najgorzej było jak zamykała oczy i pogrążała się w marzeniach a potem je otwierała i wracała do niej rzeczywistość. Po tym wszystkim nie miała siły na nic ale i tak dalej katowała się marzeniami w których główną rolę grał on... on za którym tak bardzo tęskniła.

patrz_mi_w_oczy_kurde dodano: 25 maja 2015

Czasem ta tęsknota za nim ją wykańczała. Najgorzej było, jak zamykała oczy i pogrążała się w marzeniach, a potem je otwierała i wracała do niej rzeczywistość. Po tym wszystkim nie miała siły na nic, ale i tak dalej katowała się marzeniami, w których główną rolę grał on... on, za którym tak bardzo tęskniła.

Popełniłam wiele błędów wiem. Ale dzięki nim nauczyłam się że życie nie jest takie proste i trzeba nauczyć się walczyć z każdą przeciwnością losu. Być silnym nie poddawać się. Tylko wstać i walczyć o to by było nam jaknajlepiej. Walczyć o swoje szczęście.

patrz_mi_w_oczy_kurde dodano: 25 maja 2015

Popełniłam wiele błędów, wiem. Ale dzięki nim nauczyłam się, że życie nie jest takie proste i trzeba nauczyć się walczyć z każdą przeciwnością losu. Być silnym, nie poddawać się. Tylko wstać i walczyć o to by było nam jaknajlepiej. Walczyć o swoje szczęście.

Wciąż w sercu mam co łączyło nas nie ujrzy tego świat nie może przekreślić teraz was.

patrz_mi_w_oczy_kurde dodano: 25 maja 2015

Wciąż w sercu mam co łączyło nas nie ujrzy tego świat, nie może przekreślić teraz was.

Czasem warto zostawić to wszystko położyć sie na trawie wpatrywać się w niebo i wspominać jak było się wariatem nawet mądrzy ludzie robią coś głupiego czasem......

patrz_mi_w_oczy_kurde dodano: 25 maja 2015

Czasem warto zostawić to wszystko położyć sie na trawie wpatrywać się w niebo,i wspominać jak było się wariatem nawet mądrzy ludzie robią coś głupiego czasem......

Jak szklana kula są twoje oczy są jak diament które gasną w nocy.Są mojim oknem które otwieram by dostrzec nich twoje sny marzenia by móc ujrzeć w nich swoją twarz.

patrz_mi_w_oczy_kurde dodano: 25 maja 2015

Jak szklana kula są twoje oczy, są jak diament które gasną w nocy.Są mojim oknem które otwieram by dostrzec nich twoje sny marzenia by móc ujrzeć w nich swoją twarz.

Umieram!

patrz_mi_w_oczy_kurde dodano: 21 września 2014

Umieram!

Jebane szczeście znowu przyszło by powiedzieć spierdalaj !

patrz_mi_w_oczy_kurde dodano: 27 czerwca 2014

Jebane szczeście znowu przyszło by powiedzieć spierdalaj !

Nie wiek świadczy o dojrzałości .

patrz_mi_w_oczy_kurde dodano: 18 czerwca 2014

Nie wiek świadczy o dojrzałości .

Żyć w świecie gdzie lajki oznaczają popularność .!

patrz_mi_w_oczy_kurde dodano: 21 kwietnia 2014

Żyć w świecie gdzie lajki oznaczają popularność .!

To że szaleje na punkcie jego czekoladowych oczu uśmiechu wyrazu twarzy śmiesznymi odzywkami czy wygłupami w moim towarzystwie nie oznacza że jestem nienormalna. To że miliony razy płakałam przez niego nie znaczy że jest mi obojętny wręcz przeciwnie znaczy dla mnie cholernie wiele za wiele. Codziennie czytając po 10 razy sms od niego mam nadzieje że jeszcze kiedyś mi je wyśle.

patrz_mi_w_oczy_kurde dodano: 30 stycznia 2014

To że szaleje na punkcie jego czekoladowych oczu, uśmiechu, wyrazu twarzy, śmiesznymi odzywkami, czy wygłupami w moim towarzystwie nie oznacza że jestem nienormalna. To że miliony razy płakałam przez niego nie znaczy że jest mi obojętny, wręcz przeciwnie znaczy dla mnie cholernie wiele, za wiele. Codziennie czytając po 10 razy sms od niego mam nadzieje że jeszcze kiedyś mi je wyśle.

Nienawidzę słów NIC NAS NIE ROZŁĄCZY ! :'

patrz_mi_w_oczy_kurde dodano: 30 stycznia 2014

Nienawidzę słów NIC NAS NIE ROZŁĄCZY ! :'(

Dzisiaj kiedy przyszedłeś miałam ochotę cię przytulić i powiedzieć ci jak bardzo cię kocham powiedzieć ci jak bardzo tęsknie kiedy zasypiam każdego wieczoru powiedzieć ci jak bardzo mi Ciebie brakuje...nawet gdy jesteś blisko... ♥ :

patrz_mi_w_oczy_kurde dodano: 30 stycznia 2014

Dzisiaj kiedy przyszedłeś miałam ochotę cię przytulić i powiedzieć ci jak bardzo cię kocham, powiedzieć ci jak bardzo tęsknie kiedy zasypiam każdego wieczoru, powiedzieć ci jak bardzo mi Ciebie brakuje...nawet gdy jesteś blisko... ♥ :>

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV