głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kat1o

od dzis? od dzis mam wyjebane  na Ciebie na twoje wiadomosci od ktorych tak kurewsko mnie uzalezniles ale wiesz co? wyjebane mam tak ! wkoncu nauczylam sie tego od mistrza.

karmelowa1616 dodano: 6 luty 2012

od dzis? od dzis mam wyjebane, na Ciebie na twoje wiadomosci od ktorych tak kurewsko mnie uzalezniles ale wiesz co? wyjebane mam tak ! wkoncu nauczylam sie tego od mistrza.

od pewnego czasu wśród innych  nie szukam już ideałów  bo wiesz  przy Nim one  po prostu przestają się liczyć  tracą na wartości  w tej chwili i za każdym następnym razem  On jest ponad tym co idealne.   endoftime.

endoftime dodano: 6 luty 2012

od pewnego czasu wśród innych, nie szukam już ideałów, bo wiesz, przy Nim one, po prostu przestają się liczyć, tracą na wartości, w tej chwili i za każdym następnym razem, On jest ponad tym co idealne. / endoftime.

nananananana! ♥

magda_lena37 dodano: 6 luty 2012

nananananana! ♥

i wiesz  chciałabym iść gdzieś  gdzie droga byłaby mi zupełnie obca  gdzie na co dzień  inni nie zadawaliby zbędnych pytań. w miejsce  w którym nie byłoby mnie dla nikogo  choć na chwilę  gdzieś gdzie kolejny wdech  wewnętrznie nie rozrywałby płuc  nie sprawiał bólu.   endoftime.

endoftime dodano: 6 luty 2012

i wiesz, chciałabym iść gdzieś, gdzie droga byłaby mi zupełnie obca, gdzie na co dzień, inni nie zadawaliby zbędnych pytań. w miejsce, w którym nie byłoby mnie dla nikogo, choć na chwilę, gdzieś gdzie kolejny wdech, wewnętrznie nie rozrywałby płuc, nie sprawiał bólu. / endoftime.

Ludzie zawodzą mała. Nie pierwszy i nie ostatni raz. Jeszcze wiele razy będziesz przez nich płakać  ale to pomaga Ci być silniejszą i bardziej ostrożniejszą. Pamiętaj obdarzaj zaufaniem tych  co na to zasłużyli. Pamiętaj.

magda_lena37 dodano: 5 luty 2012

Ludzie zawodzą mała. Nie pierwszy i nie ostatni raz. Jeszcze wiele razy będziesz przez nich płakać, ale to pomaga Ci być silniejszą i bardziej ostrożniejszą. Pamiętaj obdarzaj zaufaniem tych, co na to zasłużyli. Pamiętaj.

łódzkie ♥! teksty paktoofoonika dodał komentarz: łódzkie ♥! do wpisu 5 luty 2012
panowie paniom   panie panom   kochają   ranią   wyznają   kłamią .

magda_lena37 dodano: 5 luty 2012

panowie paniom , panie panom , kochają , ranią , wyznają , kłamią .

Wpatrywałam się przez chwilę zrezygnowana w ścianę deszczu za szybą i uroniłam kilka łez  ale tylko kilka. Resztę planowałam zachować na wieczór  jako gwałtowny akompaniament do rozmyślania o jutrzejszym dniu.

karmelowa1616 dodano: 5 luty 2012

Wpatrywałam się przez chwilę zrezygnowana w ścianę deszczu za szybą i uroniłam kilka łez, ale tylko kilka. Resztę planowałam zachować na wieczór, jako gwałtowny akompaniament do rozmyślania o jutrzejszym dniu.

Są takie chwile  kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna  czyjaś obecność jest ratunkiem  wybawieniem  otuchą  pocieszeniem. Jak dobrze  że jest ktoś  do kogo możesz zwrócić się o pomoc. Jak dobrze  że ty jesteś  by komuś przyjść z pomocą  po prostu przy nim być  gdy tego potrzebuje. Jak dobrze  że jesteś.

karmelowa1616 dodano: 5 luty 2012

Są takie chwile, kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna; czyjaś obecność jest ratunkiem, wybawieniem, otuchą, pocieszeniem. Jak dobrze, że jest ktoś, do kogo możesz zwrócić się o pomoc. Jak dobrze, że ty jesteś, by komuś przyjść z pomocą, po prostu przy nim być, gdy tego potrzebuje. Jak dobrze, że jesteś.

Nigdy nie mów  że traktujesz wszystkich jednakowo  że zależy Ci na każdym tak samo. Nawet nieświadomie wyróżniasz ludzi.

karmelowa1616 dodano: 5 luty 2012

Nigdy nie mów, że traktujesz wszystkich jednakowo, że zależy Ci na każdym tak samo. Nawet nieświadomie wyróżniasz ludzi.

Zawsze  gdy chciało jej się płakać podnosiła wysoko głowę nie pozwalając lecieć łzom. Od tamtego dnia nigdy już nie spojrzała w dół.

karmelowa1616 dodano: 5 luty 2012

Zawsze, gdy chciało jej się płakać podnosiła wysoko głowę nie pozwalając lecieć łzom. Od tamtego dnia nigdy już nie spojrzała w dół.

trochę alkoholu  żeby zapomnieć. dużo czekolady  żeby zrozumieć. paczka chusteczek  aby się wypłakać i nowa miłość  aby być szczęśliwą .

karmelowa1616 dodano: 5 luty 2012

trochę alkoholu, żeby zapomnieć. dużo czekolady, żeby zrozumieć. paczka chusteczek, aby się wypłakać i nowa miłość, aby być szczęśliwą .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć