 |
Obudź się.
Ta miłość była tylko snem.
|
|
 |
Teraz po tym wszystkim bałabym się przyznać, że kogoś pokochałam.
Dla mnie to słabość, kogoś kochać..
|
|
 |
Mieliśmy już za sobą rozstania oraz powroty. I wiedzieliśmy, że nigdy nie wraca się do tych samych ludzi, od których się odeszło. Długo nie mogliśmy w to uwierzyć, jak absurdalna jest nieodwracalność zdarzeń
i uczuć. I jak ciężko ją zaakceptować. Zazwyczaj ta wiedza przychodzi na samym końcu, kiedy kończy się miłość. Ale zanim przyjdzie, człowiek próbuje i próbuje. Próbuje o wiele dłużej, niż ma to sens..
|
|
 |
Ciesz się z tego co masz. Nie każdy ma to co Ty.
|
|
 |
Obiecuję, że się nie poddam. Nigdy.
|
|
 |
''
Namiętny seks, film i rozmowy o nas, tak mija stres mi, gdy jest przy mnie ona, tak mija dzień jak godzina jej w mych ramionach. Nie trzeba słów, wystarczy wzrok, wiem, że jest spełniona.
''
|
|
 |
To niemożliwe, by tak niebanalnie rozpoczęta historia miała mieć banalny finał.
|
|
 |
Wyprowadź swe dłonie na spacer. Na spacer po moim ciele.
|
|
 |
Nie musiał wkładać rąk pod moją bluzkę bym poczuła dreszcze, wystarczyło że delikatnie musnął mój policzek, bym prosiła o jeszcze.
|
|
 |
Jesteś roztańczonym pyłem tego świata.
|
|
 |
Coś jest nie tak.. co się ze mną dzieje?
|
|
 |
Nie lubię kiedy jest mi wszystko jedno.
|
|
|
|