 |
To się nie skończyło..
Dopóki będę wspominać, to nigdy się nie skończy..
|
|
 |
"Chyba właśnie po tym można poznać naprawdę samotnych ludzi… Zawsze wiedzą, co robić w deszczowe dni. Zawsze można do nich zadzwonić. Zawsze są w domu. Pieprzone zawsze.."
|
|
 |
Właśnie nadeszło kiedyś i nic się tutaj nie zgadza..
|
|
 |
Często tak jest, że bezsenność z uporem maniaka puka do wszystkich drzwi, za którymi zaszufladkowane są Nasze wspomnienia. Nie kryją tajemnic, są dla Nas znane i oczywiste, ważne, mniej ważne czy też zwyczajnie bolesne. A wspomnienie o dotyku Twoich ust, cieple rąk, uwodzicielskim spojrzeniu ukryło się dzisiaj za każdymi drzwiami. Wychodzi przez dziurkę od klucza, a jęk stęsknionego serca odbija się echem. A ja... Ja tęsknię razem z sercem. / aniusssia
|
|
 |
Może nie mam urody, ale tonę ambicji.
|
|
 |
Mój uśmiech mówi Ci codziennie, że wygrałam.
|
|
 |
Ktoś, kto mówi, że miłość nie przynosi strachu, nigdy nie był zakochany.
|
|
 |
Nie wyobrażała sobie, że można być ze sobą tak blisko. Tak się ze sobą związać, że zwykłe przesunięcie po włosach koniuszkami palców jest niewątpliwą, jasną deklaracją miłości.
|
|
 |
Nie wiń za nic nikogo w swoim życiu, dobrzy ludzie dają szczęście, źli - doświadczenia, najgorsi ludzie dają Ci dobre lekcje, a najlepsi piękne wspomnienia.
|
|
 |
- Nawet nie wierzę w Boga.
- Żaden problem.On w Ciebie też nie wierzy.
|
|
 |
Nie mogę sobie wybaczyć niektórych rzeczy, uwierz, choć wiem, że ciężko uwierzyć w niektóre rzeczy co mówię.
|
|
 |
Robimy sobie na złość, kłócimy się, wyzywamy, ale nie potrafimy bez siebie żyć.
|
|
|
|