głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika karolkowamania

  Wstawaj do szkoły .  Najgorsze słowa jakie kiedykolwiek słyszałam   .

martynaaa.em dodano: 18 grudnia 2011

- Wstawaj do szkoły . Najgorsze słowa jakie kiedykolwiek słyszałam .

W Twoich piwncyh tęczówkach widzę niechęć jak na mnie patrzysz.  Jednym spojrzeniem kruszysz połamane części serca  .

martynaaa.em dodano: 18 grudnia 2011

W Twoich piwncyh tęczówkach widzę niechęć jak na mnie patrzysz. Jednym spojrzeniem kruszysz połamane części serca .

Dobra  będziesz coś chciał.. Jako szantaż wszech czasów  .

martynaaa.em dodano: 18 grudnia 2011

Dobra, będziesz coś chciał.. Jako szantaż wszech czasów .

Nie każda dziewczyna marzy o księciu z bajki   niektórym wystarczy żaba z charakterem .

martynaaa.em dodano: 18 grudnia 2011

Nie każda dziewczyna marzy o księciu z bajki, niektórym wystarczy żaba z charakterem .

Filip :  teksty martynaaa.em dodał komentarz: Filip :) do wpisu 18 grudnia 2011
ty też uzależniony od facebook ' a ? przychodzisz ze szkoły fejs mówisz a godzina i bede się uczyć jest 16.00 logujesz się .. patrzysz na zegarek 19.00 a zjem cos i się pouczę    przychodzisz napisał do Ciebie '' on '' :3 pełen pod jar .. myślisz : przecież on jest wazniejszy o.O piszesz z nim .. ale mówisz ze zaraz masz nauke .. jest godzina 23.00 mama mówi '' idź się wykąp '' idziesz wracasz po godzinie wyłączasz fejsa   kładziesz się '' Ooo sms :D '' znowu napisał i tak do 2 w nocy aż w końcu zaśniesz rano wstajesz nie przytomna i nie nauczona  .  też tak kurwa masz ?

martynaaa.em dodano: 18 grudnia 2011

ty też uzależniony od facebook ' a ? przychodzisz ze szkoły fejs mówisz a godzina i bede się uczyć jest 16.00 logujesz się .. patrzysz na zegarek 19.00 a zjem cos i się pouczę , przychodzisz napisał do Ciebie '' on '' :3 pełen pod jar .. myślisz : przecież on jest wazniejszy o.O piszesz z nim .. ale mówisz ze zaraz masz nauke .. jest godzina 23.00 mama mówi '' idź się wykąp '' idziesz wracasz po godzinie wyłączasz fejsa , kładziesz się '' Ooo sms :D '' znowu napisał i tak do 2 w nocy aż w końcu zaśniesz rano wstajesz nie przytomna i nie nauczona -.- też tak kurwa masz ?

czy te oczy mogą kłamać ?   jej oczy nie kłamią ! zabiła by za mnie   zamordował bym za nią !  pih

nicnietrwawiecznie dodano: 18 grudnia 2011

czy te oczy mogą kłamać ? - jej oczy nie kłamią ! zabiła by za mnie , zamordował bym za nią ! [pih]

pakuję walizki i spierdalam na księżyc . Bierze się ktoś ze mną ?  .

martynaaa.em dodano: 17 grudnia 2011

pakuję walizki i spierdalam na księżyc . Bierze się ktoś ze mną ? -.-

  człowiek mądry odpowiada ' tak '   czy ' no ' ?   tak.   a opowiedzieć Ci kawał ?   no ..   yezoo   kumpel

umciaumciaa dodano: 17 grudnia 2011

- człowiek mądry odpowiada ' tak ' , czy ' no ' ? - tak. - a opowiedzieć Ci kawał ? - no .. [ yezoo & kumpel ]
Autor cytatu: yezoo

z oczu znikniesz  z serca kiedyś też  ale z pamięci nigdy. w pamięci zostaniesz na zawsze.   jestembeznicku

umciaumciaa dodano: 17 grudnia 2011

z oczu znikniesz, z serca kiedyś też, ale z pamięci nigdy. w pamięci zostaniesz na zawsze. / jestembeznicku

  No to siema stary  nadszedł moment w których trzeba podzielić się opłatkiem i życzyć sobie najlepszego.   Pierdolisz  wiem że masz wódkę w kurtce.   Dobra  zamknij się  wypijemy pod koniec.    strippeer

umciaumciaa dodano: 17 grudnia 2011

- No to siema stary, nadszedł moment w których trzeba podzielić się opłatkiem i życzyć sobie najlepszego. - Pierdolisz, wiem że masz wódkę w kurtce. - Dobra, zamknij się, wypijemy pod koniec. [strippeer]
Autor cytatu: jachcenajamaice

nie ukrywajmy  przecież zepsuliśmy sobie życie oboje .

umciaumciaa dodano: 17 grudnia 2011

nie ukrywajmy, przecież zepsuliśmy sobie życie oboje .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć