głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika karo3

A alkohol jest dla tchórzów  którzy nie dają sobie rady z codziennością   dolej mi!

luckaa dodano: 24 grudnia 2010

A alkohol jest dla tchórzów, którzy nie dają sobie rady z codziennością - dolej mi!

a dzisiaj  kiedy w końcu mogłam uderzyć Go z całej siły w twarz i wyładować cały mój żal. ja po prostu Go pocałowałam. ot tak zwyczajnie  jakby tej całej nienawiści nie było.

luckaa dodano: 24 grudnia 2010

a dzisiaj, kiedy w końcu mogłam uderzyć Go z całej siły w twarz i wyładować cały mój żal. ja po prostu Go pocałowałam. ot tak zwyczajnie, jakby tej całej nienawiści nie było.

masz 10 minut  żeby tu przyjść  spojrzeć mi w oczy  chwycić moja dłoń  przytulić mnie do siebie i szepnąc do ucha 'Kocham Cie' . odliczam !

luckaa dodano: 24 grudnia 2010

masz 10 minut, żeby tu przyjść, spojrzeć mi w oczy, chwycić moja dłoń, przytulić mnie do siebie i szepnąc do ucha 'Kocham Cie' . odliczam !

eh.. masz rację :   3maj się        teksty luckaa dodał komentarz: eh.. masz rację : ( 3maj się ;) ; * do wpisu 24 grudnia 2010
wzajemnie :P teksty luckaa dodał komentarz: wzajemnie :P do wpisu 24 grudnia 2010
i nawzajem :  teksty luckaa dodał komentarz: i nawzajem :) do wpisu 24 grudnia 2010
wesołych świąt wszystkim ! ♥

luckaa dodano: 24 grudnia 2010

wesołych świąt wszystkim ! ♥

co chcę dostać od ciebie pod choinkę ? może te dwa słowa   wypowiedziane szczerze . nic więcej .   tymbarkoholiczka

luckaa dodano: 24 grudnia 2010

co chcę dostać od ciebie pod choinkę ? może te dwa słowa , wypowiedziane szczerze . nic więcej . / tymbarkoholiczka
Autor cytatu: tymbarkoholiczka

... a sposób w jaki obdarowywał ją swoimi spojrzeniami  był po prostu nie do opisania.

jagodzia dodano: 23 grudnia 2010

... a sposób w jaki obdarowywał ją swoimi spojrzeniami, był po prostu nie do opisania.

Zawładnął moim umysłem  myślami  snami  moim sercem i czasem. Wciąż mi go mało...

luckaa dodano: 23 grudnia 2010

Zawładnął moim umysłem, myślami, snami, moim sercem i czasem. Wciąż mi go mało...

 Znasz to uczucie  kiedy jakaś osoba  staje się częścią Twojego życia i zaczynasz zastanawiać się  dlaczego nie znaliście się wcześniej? Wtedy potrafisz zmienić się tylko dla niej  ...  Znasz to uczucie? Gdy ludzie spotykają się przypadkiem  a okazuje się  że czekali na siebie całe życie? Potem wszystko się plącze  nadchodzi koniec. Nie ma ich już. Więc po co w ogóle zaczynać...

luckaa dodano: 23 grudnia 2010

`Znasz to uczucie, kiedy jakaś osoba, staje się częścią Twojego życia i zaczynasz zastanawiać się, dlaczego nie znaliście się wcześniej? Wtedy,potrafisz zmienić się tylko dla niej (...) Znasz to uczucie? Gdy ludzie spotykają się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie? Potem wszystko się plącze, nadchodzi koniec. Nie ma ich już. Więc po co w ogóle zaczynać...`

Uwielbiam kiedy się o mnie troszczysz  kiedy mnie przytulasz  wtedy czuję  że Ci zależy i  że nie jestem sama.

luckaa dodano: 23 grudnia 2010

Uwielbiam kiedy się o mnie troszczysz, kiedy mnie przytulasz, wtedy czuję, że Ci zależy i, że nie jestem sama.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć