 |
|
nie pytaj mnie co dalej, ja nie wiem co będę robiła jutro . ale pamiętaj, jeśli pójdziesz na dno, popłynę za Tobą
|
|
 |
|
Gdzie jest uśmiech, który pocieszał innych? Gdzie ten charakter, który zawsze był silny?
|
|
 |
|
patrząc na jego pełne, uśmiechnięte usta i czekoladowe oczy wpatrzone we mnie jak w sacrum uznałam, że mimo tego co będzie jest najlepszą rzeczą jaka mogła spotkać mnie w życiu.
|
|
 |
|
To, że nie rozmawiamy, nie znaczy, że o Tobie nie myślę. Po prostu próbuję się zdystansować, bo wiem, że nie mogę Cię mieć.
|
|
 |
|
To uczucie gdy wieczorem kładziesz się spać i zasypiasz z myślą, że w końcu odnalazłeś szczęście.
|
|
 |
|
Czasem marnujemy zbyt dużo czasu na myślenie o kimś , kto nie pomyślał o nas nawet przez sekundę
|
|
 |
|
Ten smutny moment, kiedy czytasz sms, który pisałeś z osobą do której aktualnie się nie odzywasz i nie zamierzasz odzywać nigdy więcej
|
|
 |
|
Przed człowiekiem schronić się można jedynie w objęcia innego człowieka.
|
|
 |
|
Tęsknię za Twoim uśmiechem, ale za swoim jeszcze bardziej
|
|
 |
|
taniec trzeba mieć w głowie i sercu, ciało się wyćwiczy
|
|
 |
|
Choć tak bardzo go kochała, wiedziała, że ludzie tacy jak on się nie zmieniają. Odpuściła go sobie. Starała się żyć normalnie, mimo że z tęsknoty pękło jej serce.
|
|
 |
|
W samotności słychać nawet otaczającą mnie ciszę
|
|
|
|