 |
Czasem po prostu trzeba odpuścić. Przestać walczyć , przestać się starać.
Bo gdy starasz się za dwie osoby zazwyczaj i tak przegrasz.
|
|
 |
Paradoksalnie tylko osoba przez którą cierpisz może Ci pomóc.
Paradoksalnie ta osoba jest na drugim końcu świata.
Co teraz zrobisz?
|
|
 |
Teoretycznie uważam, że wszystko jest skończone i nie ma o czym gadać, a jednak w środku coś nie pozwala zapomnieć.
|
|
 |
Ja jestem jedną z tych, która przywiązuje się do każdego miłego słowa. Tą, która zawsze wszystko wyolbrzymia. Zależy mi na innych o wiele bardziej, niż ja kiedykolwiek znaczyłam coś dla nich. Robię sobie nadzieje, a potem płaczę. Staram się tylko, żeby nikt nie zauważył tego, że jestem smutna. Często się śmieję, bo kocham to. Taka już jestem. Cholernie wrażliwa i wesoła.
|
|
  |
Wiesz, w końcu przychodzi taka chwila, że odpuszczasz. Przestajesz walczyć o każdą sekundę szczęścia, przestajesz wyobrażać sobie Bóg wie co. Walka w końcu zaczyna Ci się nudzić i choćbyś nie wiadomo jak bardzo kochała - nie da się gonić za tym, co już dawno przestało szukać Ciebie. Zaczynasz wyrzucać z szafy po kolei wszystkie wspomnienia dokładnie analizując każdą wspólną chwilę. I zdajesz sobie sprawę, że jeżeli odpuścisz zaprzepaścisz wszystko. / mabelle
|
|
 |
Wraca się jedynie do tych, których się kocha. Nie wraca się tam, gdzie jest się tylko kochanym.Wraca się wyłącznie do tych, których się kocha. Albo nie wraca się nigdzie i do nikogo.
|
|
  |
A Ty nawet nie zdajesz sobie sprawy ile razy z gruzów zbierałam swoje serce. Ciągle jesteś przekonany, że szybko zapomniałam, że już prawie w ogóle nie płacze, że moje serce było i jest w takich samych kawałkach. A ja po prostu nauczyłam się żyć ze świadomością, że Ciebie już przy mnie nie ma, że czasem mogę mijać Cię na skrzyżowaniu którejś ulicy i jedyne co będę mogła zrobić to uśmiechnąć się. Nie, nie do Ciebie. Nie wyobrażaj sobie za dużo. Uśmiechnę się na widok tych wszystkich wspomnień, bo przecież to jedyne co pozostało mi po Tobie. / mabelle
|
|
  |
Co mam począć? Stanę się zgorzkniały i stracę zaufanie do ludzi, bo zawiódł mnie jeden człowiek. Będę ział nienawiścią do tych, co odnaleźli swoje skarby, bo ja sam nie dotarłem do mojego. I zawsze będę dbał tylko o tę odrobinę, którą posiadam, bo jestem za maluczki, by mieć cały świat.
|
|
  |
Polecicie jakąś komedię romantyczną godną uwagi? ;*
|
|
  |
I gdyby nie fakt, że potrafię być wredna, sprytna i upierdliwa, nie miałabym nic. Ale gdybym miała fajniejszy tyłek, dłuższe nogi i całkowity brak szacunku do samej siebie, zapewne miałabym wszystko
|
|
|
|