 |
|
A co jeśli nikt mi ciebie nie zastąpi? Jeśli za nikim nie będę tak tęskniła jak za nim, jeśli przy nikim innym nie będę czuła się tak szczęśliwa i bezpieczna? Jeśli za nikim nie będę płakała tak jak za nim? I co jeśli rana w moim sercu po nim nigdy dobrze się nie zagoi i sentyment pozostanie na zawsze i nadal będę szukała go wzrokiem na ulicy pomimo tego, że będę mówiła, że on już mnie nie obchodzi? Po prostu się rozpadnę./inmyveins
|
|
 |
|
"Dużo bym dał, by przeżyć to znów"
|
|
 |
|
Rozmowy nocą mają to do siebie, że są cholernie szczere. Nawet przypadkowe słowa nie są czymś przypadkowym. Papieros, balkon, morze gwiazd nad Tobą. I nie ma zmartwień, jest tylko ta Rozmowa. O niczym. O wszystkim.
|
|
 |
|
Może to dziwne ale? lubie noce, lubie ten mrok który narasta jak już zniknie słońce.
|
|
 |
|
Doszłam do wniosku, że w żadnym towarzystwie nie czuję się tak dobrze jak przy Tobie.
|
|
 |
|
Wszyscy potrzebujemy kogoś, kto będzie tylko nasz.
|
|
 |
|
Nie wiem jeszcze do końca jak to dokładnie robisz, że przyciągasz mnie do siebie, ale cokolwiek by to nie było, sprawia, że mogłabym spędzać z Tobą każdą wolną chwilę.
|
|
 |
|
I chyba nie istniało nic wspanialszego, od tego jak na mnie patrzył...
|
|
 |
|
Pozwól mi zająć twój umysł
tak, jak ty zajmujesz mój
|
|
 |
|
Nie masz pojęcia, jak bardzo pragnęłam Cię znowu zobaczyć
|
|
 |
|
Jest takie imię, które noszą setki osób, ale kojarzyć się będzie zawsze tylko z jedną
|
|
|
|