głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kaczorcia

Prawdziwy przyjaciel: trzyma Twoją rzecz tak długo że w końcu zapominasz że należała do Ciebie. Mógłby napisać o Tobie książkę w której roiłoby się od Twoich głupawych tekstów i mądrości życiowych. Jest z Tobą całe życie.

trail_of_tears dodano: przedwczoraj o 11:59

Prawdziwy przyjaciel: trzyma Twoją rzecz tak długo, że w końcu zapominasz, że należała do Ciebie. Mógłby napisać o Tobie książkę, w której roiłoby się od Twoich głupawych tekstów i mądrości życiowych. Jest z Tobą całe życie.

najgorzej jest kiedy uciekasz od ludzi bo chcesz być sama. a kiedy jesteś sama nie możesz posiadać się z samotności. abstracion

trail_of_tears dodano: przedwczoraj o 11:54

najgorzej jest, kiedy uciekasz od ludzi bo chcesz być sama. a kiedy jesteś sama nie możesz posiadać się z samotności./abstracion

Jest tysiąc chłopaków którzy mogą nas uszczęśliwić i kochać ale my wybieramy właśnie Jego.

fumik dodano: 4 dni temu

Jest tysiąc chłopaków, którzy mogą nas uszczęśliwić i kochać, ale my wybieramy właśnie Jego.

Nigdy nie żałuj że poznałeś osobę dzięki której choć przez chwilę byłeś szczęśliwy.

fumik dodano: 4 dni temu

Nigdy nie żałuj, że poznałeś osobę, dzięki której choć przez chwilę byłeś szczęśliwy.

Uczucia które wracają nigdy nie odeszły.

fumik dodano: 4 dni temu

Uczucia, które wracają nigdy nie odeszły.

Być może czas pożera wszystkie relacje. Może za kilka dalszych miesięcy będziemy już dla siebie zupełnie obcymi ludźmi.

fumik dodano: 4 dni temu

Być może czas pożera wszystkie relacje. Może za kilka dalszych miesięcy będziemy już dla siebie zupełnie obcymi ludźmi.

To nic złego kochać coś czego nie da się wytłumaczyć.

fumik dodano: 4 dni temu

To nic złego kochać coś, czego nie da się wytłumaczyć.

Mogę powiedzieć że wzajemnie dzięki sobie wyrosłyśmy  na odważne pewne siebie kobiety. Tak można nas nazwać.

justforget dodano: 2 tygodnie temu

Mogę powiedzieć, że wzajemnie dzięki sobie wyrosłyśmy na odważne, pewne siebie kobiety. Tak można nas nazwać.

Poznawałyśmy siebie byłyśmy młode a nawet mniej niż młode byłyśmy dziećmi. Na początku to ja pomagałam jej z problemami z którymi sobie nie radziła były zbyt duże jak na jej młody wiek.  Później? Później to ona była moim wsparciem  dzięki któremu jestem kim jestem. I jestem dumna.

justforget dodano: 2 tygodnie temu

Poznawałyśmy siebie, byłyśmy młode a nawet mniej niż młode, byłyśmy dziećmi. Na początku to ja pomagałam jej z problemami z którymi sobie nie radziła, były zbyt duże jak na jej młody wiek. Później? Później to ona była moim wsparciem, dzięki któremu jestem kim jestem. I jestem dumna.

Jak stała się moim Skarbem moją siostrą bez zasady krwi?   Poznanie.. poznanie nie było miłe szczerze mówiąc nie lubiłam jej bo uważałam że niszczy zabiera mi mojego brata. Jak bardzo wręcz cholernie się myliłam dowiedziałam się gdy spotkałam ją pierwszy raz.. i powiedziała te proste a jak mocne słowa  musisz mnie bardzo nienawidzić ale to wcale nie tak jak myślisz . Miała rację. Tak szczera i odważna osóbka zmieniła cały mój świat.

justforget dodano: 2 tygodnie temu

Jak stała się moim Skarbem, moją siostrą bez zasady krwi? Poznanie.. poznanie nie było miłe, szczerze mówiąc nie lubiłam jej, bo uważałam że niszczy, zabiera mi mojego brata. Jak bardzo wręcz cholernie się myliłam dowiedziałam się gdy spotkałam ją pierwszy raz.. i powiedziała te proste a jak mocne słowa "musisz mnie bardzo nienawidzić, ale to wcale nie tak jak myślisz". Miała rację. Tak szczera i odważna osóbka zmieniła cały mój świat.

A może to czas nas zmienia może brak kogoś kto dawał Ci siłę i pewność siebie? Przerażona zdajesz sobie sprawę że nie wrócisz do chwil kiedy czułaś się jakbyś rządziła światem.

justforget dodano: 2 tygodnie temu

A może to czas nas zmienia, może brak kogoś kto dawał Ci siłę i pewność siebie? Przerażona zdajesz sobie sprawę, że nie wrócisz do chwil kiedy czułaś się jakbyś rządziła światem.

W przeszłości nie spodziewałam się że stanę się taką osobą gdy jej zabraknie. Że aż tak dużo się bez niej zmieni. Gdy tracisz z pola widzenia osobę którą znasz jak własną kieszeń i nawzajem  boisz się czujesz się naga jak rycerz bez tarczy i miecza. Przez pewien czas nie byłam tą samą pewną siebie zabawną kochaną broniącą swoich praw osobą. Byłam oschła przerażona. Są takie chwile gdy wątpisz masz dość tak po prostu dość wszystkiego.

justforget dodano: 2 tygodnie temu

W przeszłości nie spodziewałam się, że stanę się taką osobą, gdy jej zabraknie. Że aż tak dużo się bez niej zmieni. Gdy tracisz z pola widzenia osobę, którą znasz jak własną kieszeń i nawzajem, boisz się, czujesz się naga, jak rycerz bez tarczy i miecza. Przez pewien czas nie byłam tą samą pewną siebie, zabawną, kochaną, broniącą swoich praw osobą. Byłam oschła, przerażona. Są takie chwile, gdy wątpisz masz dość, tak po prostu dość wszystkiego.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV