 |
|
Gdy przeczytałam o szkodliwości alkoholu, rzuciłam czytanie. ;p
|
|
 |
|
Muzyka. Jedyny ogólnodostępny balsam leczący złamane serca, smutek i depresję.
|
|
 |
|
Nie palę. Nałogowo żuję gumę balonową. Nie piję, ale uwielbiam colę light. Nie przeklinam, ale uwielbiam mówić slangiem. Nie noszę szpilek, ale kocham trampki. Nie jestem dz*wką, ale potrafię kochać .
|
|
 |
|
Polski alfabet zawiera 32 litery, słownik języka polskiego miliony haseł, a mi na usta ciśnie się najczęściej tylko 'kurwa'.
|
|
 |
|
Kocham moje łóżko, a ono kocha mnie. Niestety budzik nie potrafi tego zaakceptować. ;p
|
|
 |
|
Chciałabym odejść natychmiast albo najlepiej jeszcze wczoraj. ;x
|
|
 |
|
zatrzymaj w gardle słowo które może kogoś dotknąć.
|
|
 |
|
czemu ty kurwa taka jesteś?! taka.. taka.. taka cholernie zazdrosna o każdą koleżankę, o każdego sms'a, o każdą rozmowę na gg z jakąś inną dziewczyną?! przecież nawet nie jesteśmy parą! - może dlatego, że cię tak cholernie kocham ty egoistyczny dupku! - krzyknęła obracając się do wyjścia. - poczekaj! - krzyknął - ja cię też kocham.. - i przytulił ją najmocniej jak tylko potrafił. /troszkeslonca
|
|
|
|