głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika justyna2404

i nic chyba tak nie boli jak puste obietnice składne przez osoby na których zbyt mocno nam zależy...

xokajdusxo dodano: 28 grudnia 2012

i nic chyba tak nie boli jak puste obietnice składne przez osoby na których zbyt mocno nam zależy...

Nie zawsze smutek poznasz na twarzy gdy z oczu łzy się poleją bo czasem w sercu łamie się życie a jednak usta się śmieją .

xokajdusxo dodano: 25 grudnia 2012

Nie zawsze smutek poznasz na twarzy gdy z oczu łzy się poleją ,bo czasem w sercu łamie się życie a jednak usta się śmieją .

Wielu facetów mi się podoba. Kilkunastu mnie kręci. Na widok kilku zapiera mi dech w piersiach. W paru podoba mi się ich niezwykła osobowość a w kilku innych zabójcze spojrzenie. Jednak kochać mogę tylko tego jednego. I nie wiem czemu ale padło na Ciebie niestety ..

xokajdusxo dodano: 28 listopada 2012

Wielu facetów mi się podoba. Kilkunastu mnie kręci. Na widok kilku, zapiera mi dech w piersiach. W paru podoba mi się ich niezwykła osobowość, a w kilku innych, zabójcze spojrzenie. Jednak kochać, mogę tylko tego jednego. I nie wiem czemu, ale padło na Ciebie, niestety ..

Teoretycznie  chciała o nim zapomnieć . Ale praktycznie to przegryzała warki gdy ktoś wypowiedział jego imię.

xokajdusxo dodano: 28 listopada 2012

Teoretycznie , chciała o nim zapomnieć . Ale praktycznie to przegryzała warki gdy ktoś wypowiedział jego imię.

Owszem mam ciężki charakter. Tłumię w sobie wszystko co leży mi na sercu i nie potrafię wygadać się nawet najlepszej przyjaciółce. Często pyskuje i wybucham agresją nie potrafię się powstrzymać i przestać. Zbyt często się kłócę ranię tych na których mi naprawdę zależy i ciągle mówię coś czego nie powinnam.  niekonsekwentnaaa

xokajdusxo dodano: 28 listopada 2012

Owszem, mam ciężki charakter. Tłumię w sobie wszystko, co leży mi na sercu i nie potrafię wygadać się nawet najlepszej przyjaciółce. Często pyskuje i wybucham agresją, nie potrafię się powstrzymać i przestać. Zbyt często się kłócę, ranię tych, na których mi naprawdę zależy i ciągle mówię coś, czego nie powinnam. / niekonsekwentnaaa

http: besty.pl 1628780

xokajdusxo dodano: 23 września 2012

Sometimes a man so much bond with another person that after several months of absence experiencing everything the same as at the beginning of his departure.

xokajdusxo dodano: 23 września 2012

Sometimes a man so much bond with another person, that after several months of absence, experiencing everything the same as at the beginning of his departure.

Nie brakuje Ci rozmów ze mną? Nie brakuje Ci wkurzania mnie? Nie brakuje Ci mojego uśmiechu? Nie brakuje Ci mówienia mi każdej głupoty która wydarzyła się w Twoim życiu? Nie brakuje Ci moich smsów na dobranoc? Nie brakuje Ci mnie?  veriolla♥

xokajdusxo dodano: 19 września 2012

Nie brakuje Ci rozmów ze mną? Nie brakuje Ci wkurzania mnie? Nie brakuje Ci mojego uśmiechu? Nie brakuje Ci mówienia mi każdej głupoty, która wydarzyła się w Twoim życiu? Nie brakuje Ci moich smsów na dobranoc? Nie brakuje Ci mnie? / veriolla♥

Mam taki charakter który czasem łatwo skrzywdzić i choć nie widać ran na pewno pozostaną blizny.

xokajdusxo dodano: 19 września 2012

Mam taki charakter, który czasem łatwo skrzywdzić i choć nie widać ran, na pewno pozostaną blizny.

 Co tam?  Oprócz tego że życie mi się wali nie mam już na nic siły chusteczki mi się kończą a łzy nie to zajebiście. A u Ciebie ?

xokajdusxo dodano: 19 września 2012

- Co tam? - Oprócz tego, że życie mi się wali, nie mam już na nic siły, chusteczki mi się kończą, a łzy nie, to zajebiście. A u Ciebie ?

Idź dumnie przed siebie życie to twoja scena  I pierdol farmazony ktore slyszysz na swój temat...

xokajdusxo dodano: 18 września 2012

Idź dumnie przed siebie życie to twoja scena I pierdol farmazony ktore slyszysz na swój temat...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV