 |
|
nie napisał. boże. przeciez płakac nie będe. najwyżej umre.
|
|
 |
|
A jeżeli powiem Ci , że jesteś dla mnie wszystkim? Każdym nowym dniem, każdym porankiem, czułym słowem, tchnieniem? Jeżeli powiem Ci, że jesteś dla mnie wszystkim co mam...? Uśmiechniesz się ?
|
|
 |
|
A jeżeli powiem Ci , że jesteś dla mnie wszystkim? Każdym nowym dniem, każdym porankiem, czułym słowem, tchnieniem? Jeżeli powiem Ci, że jesteś dla mnie wszystkim co mam...? Uśmiechniesz się ?
|
|
 |
|
a gdy zostałyby mi trzy sekundy życia powiedziałabym Ci jak bardzo Cię kocham - potem bym znikła, nie słysząc tego jak odpowiadasz , że nie czujesz tego samego
|
|
 |
|
gdyby została mi ostatnia godzina życia ?
wybrałabym tylko trzy opcje.
najpierw pożegnała się z rodzicami, i dała im do zrozumienia jak bardzo ich kocham.
następnie zobaczyłabym się z przyjaciółmi, wypiła z Nimi ostatnie piwo i poczuła smak wolności.
na końcu, w ostatnich pięciu minutach poszłabym do Ciebie, by nacieszyć oczy Twoim widokiem.
|
|
 |
|
dostosowałeś temperaturę , swojego uczucia do temperatury na dworze . Gratulacje mamy zimę .
|
|
 |
|
Była naiwna, jak mała dziewczynka. wierzyła, że słuchawki w uszach i muzyka, na full, zagłuszą jej myśli, wspomnienia, przegapione szanse, wyrzuty sumienia i całą resztę . e
|
|
 |
|
Jest noc. Siedząc w fotelu, gdzieś w tle cicho leci muzyka. Wpatrzona w jeden punkt ,zastanawiam się nad każdym słowem, które do mnie napisał. Do oczu napływają mi łzy.Moja pamięć odświeża wszystkie chwile, które z Nim spędziłam. Po chwili po moim policzku spływa łza,później następna... i następna. Nie zauważam tego, że moja koszulka jest już cała mokra.A wszystko to dlatego, że w pewnym momencie napisał "[...] jeśli to zrobię..." Jedno "jeśli" wystarczy, by w głowie pojawiło się mnóstwo myśli.
|
|
 |
|
Coś co nie istnieje,ale pozostaje w moich myślach...
|
|
 |
|
nie zachowuję się tak jak wszyscy, na imię nie mam 'każda'.
|
|
 |
|
Sztuką jest mieć wyjebane, nawet gdy pęka Ci serce...
|
|
|
|