 |
kolego mam na Ciebie ochotę jak na gorące kakao podczas upalnego lata, pojmij.
|
|
 |
twoje uczucie daje mi większego powera niż baterie tym pieprzonym króliczkom w reklamie.
|
|
 |
moja miłość do Ciebie jest równie irracjonalna co miłość czerwonego kapturka do wilka. mam świadomość, że możesz mnie skrzywdzić, wtranżolić moją babcię, a mimo wszystko - chcę Cię.
|
|
 |
nie ważne, że widzieliśmy się tydzień temu. ja nadal czuję na sobie Twój zapach. nadal czuję na ustach mrowienie po pozostałościach Twoich warg. wciąż naiwnie spijam z filiżanki ślady Twoich ust, chociaż tak doszczętnie ją szorowałam, żeby tylko się ich pozbyć.
|
|
 |
i ja, pechowa królowa męczennic znalazłam swoją miłość. wyrażam ją dość specyficznie. nie oddam Cię nikomu. a kiedy przytulam, lubię mieć wrażenie, że słyszę łomot Twoich łamiących się żeber. sadystyczna namiętność.
|
|
 |
ranił ją,nawet nie wiedział jak bardzo. jej serce pękało na myśl że może mieć go inna,bo przecież już nie byli razem.w myślach znów byli razem,kochał ją,przytulał i troszczył się o nią.pewnego dnia zauważyła go na ulicy całującego się z inną dziewczyną. łzy poleciały jej strumieniami,podeszła do niego i zaczęła krzyczeć,pytała dlaczego jej nie powiedział że ma inną. w końcu zapłakana odeszła. pierwsza myśl? samobójstwo. rzuciła się więc pod pociąg.dlatego błagam,nie wmawiajcie mi że miłość jest piękna. tak jest piękna,ale z wzajemnością.
|
|
 |
a moją mamę, która przed chwilą usłyszała jakąś kobietę, która wygrała w radiu 160 tysięcy trzeba było widzieć. wbijała nóż w biednego kurczaka, który ma być naszym dzisiejszym spóźnionym obiadem. a jej słowa, które płynęły z ust można byłoby złożyć w całkiem dobry kawałek tyle że trzeba byłoby trochę ograniczyć przekleństwa.
|
|
 |
Wyjebane po całości , moze jednak troche wniku , zajebiscie duzo zlosci ..
|
|
 |
Jestem jp bo jebie pacanów ; ) .
|
|
 |
Mam pilota i Cię kurwa wylączam ; )
|
|
 |
I teraz obserwuj jak jeżdżę żyletkami po moich drżących rękach .
|
|
|
|