głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika julsonka

Problem kobiet leży w tym że nie potrafią być same. Bo trzeba zaraz sobie kogoś szukać bo koleżanka ma bo zegar tyka bo trzeba bo coś tam. Jasna sprawa że fajniej mieć dwa kubki. Ale właśnie bycie samej uczy akceptacji i pokazuje czego się chce od SWOJEGO życia. Mężczyźni lubią poukładane kobiety. Takie które wiedzą czego chcą i czego nie chcą. Takie które są sobą. Bo później jak opadają filtry z instagrama korony ze snapchata i zapomnisz wciągnąć brzuch to się okazuje że jednak on się rozczarował bo sama siebie wykreowałaś tak że zakryłaś to jaka jesteś.

onna dodano: przedwczoraj o 10:39

Problem kobiet leży w tym, że nie potrafią być same. Bo trzeba zaraz sobie kogoś szukać, bo koleżanka ma, bo zegar tyka, bo trzeba, bo coś tam. Jasna sprawa, że fajniej mieć dwa kubki. Ale właśnie bycie samej uczy akceptacji i pokazuje, czego się chce od SWOJEGO życia. Mężczyźni lubią poukładane kobiety. Takie, które wiedzą, czego chcą i czego nie chcą. Takie, które są sobą. Bo później jak opadają filtry z instagrama, korony ze snapchata i zapomnisz wciągnąć brzuch, to się okazuje, że jednak on się rozczarował, bo sama siebie wykreowałaś tak, że zakryłaś to, jaka jesteś.

 W życiu ważne jest to żeby wszystko było właściwie zwieńczone. Inaczej człowiek zostaje ze słowami które powinien był wypowiedzieć ale nie wypowiedział i z sercem przepełnionym żalem. Tak oczywiste a jednak czasem tak trudne.

dwiedychyxd dodano: 2 dni temu

"W życiu ważne jest to, żeby wszystko było właściwie zwieńczone. Inaczej człowiek zostaje ze słowami, które powinien był wypowiedzieć, ale nie wypowiedział, i z sercem przepełnionym żalem." Tak oczywiste a jednak czasem tak trudne.

Wierzę że istnieje coś takiego jak przeznaczenie i że Bóg przeznaczył dla nas pewne osoby i w którymś momencie naszego życia pojawiają się one na naszej ścieżce i tak mocno czuję że pewne osoby mimo tego iż już odegrały jakąś rolę w naszej drodze życia to powrócą bo nie wyobrażam sobie nigdy więcej ich nie spotkać. To tak jakby główny aktor teatralny wyszedł na czas trwania całego przedstawienie i wrócił na brawa widowni przecież jest głównym bohaterem bez Niego nie ma sztuki !!

dwiedychyxd dodano: 2 dni temu

Wierzę,że istnieje coś takiego jak przeznaczenie i że Bóg przeznaczył dla nas pewne osoby i w którymś momencie naszego życia pojawiają się one na naszej ścieżce,i tak mocno czuję,że pewne osoby mimo tego,iż już odegrały jakąś rolę w naszej drodze życia to powrócą,bo nie wyobrażam sobie nigdy więcej ich nie spotkać. To tak jakby główny aktor teatralny wyszedł na czas trwania całego przedstawienie i wrócił na brawa widowni,przecież jest głównym bohaterem bez Niego nie ma sztuki !!

Jeśli kogoś kochasz za jego urodę to nie jest miłość ale pożądanie. Jeśli kogoś kochasz za jego inteligencję to nie jest miłość lecz podziw. Jeśli kochasz kogoś dla jego majątku to nie jest miłość ale zainteresowanie. Jeśli kogoś kochasz i nie wiesz dlaczego to jest prawdziwa miłość.

dwiedychyxd dodano: 2 dni temu

Jeśli kogoś kochasz za jego urodę, to nie jest miłość, ale pożądanie. Jeśli kogoś kochasz za jego inteligencję, to nie jest miłość, lecz podziw. Jeśli kochasz kogoś dla jego majątku, to nie jest miłość, ale zainteresowanie. Jeśli kogoś kochasz i nie wiesz dlaczego, to jest prawdziwa miłość.

Cierpliwości trzeba się nauczyć udoskonalałam ją każdego dnia codziennie z każdą godziną minutą sekundą ale teraz kiedy znowu się pojawiłeś niecierpliwię się jak nigdy wcześniej.

dwiedychyxd dodano: 2 dni temu

Cierpliwości trzeba się nauczyć,udoskonalałam ją każdego dnia,codziennie z każdą godziną, minutą, sekundą,ale teraz kiedy znowu się pojawiłeś niecierpliwię się jak nigdy wcześniej.

 Podobno największe miłości to te których nigdy nie było. Te skrywane gdzieś w głębi serca i powstałe jedynie w Naszych głowach. Te najcichsze prawie niezauważalne. Te nigdy nieodwzajemnione. Te które ukradkiem tak bardzo Nas zabijają.

dwiedychyxd dodano: 2 dni temu

"Podobno największe miłości to te, których nigdy nie było. Te skrywane gdzieś w głębi serca, i powstałe jedynie w Naszych głowach. Te najcichsze, prawie niezauważalne. Te nigdy nieodwzajemnione. Te, które ukradkiem tak bardzo Nas zabijają."

Pragnąłem jej więcej i bez względu na to co się między nami wydarzy już w tej chwili wiedziałem że nigdy nie zapomnę niczego co się z nią wiązało. Choć brzmiało to jak szaleństwo stawała się cząstką mnie.

dwiedychyxd dodano: 2 dni temu

Pragnąłem jej więcej i bez względu na to, co się między nami wydarzy, już w tej chwili wiedziałem, że nigdy nie zapomnę niczego, co się z nią wiązało. Choć brzmiało to jak szaleństwo, stawała się cząstką mnie.

Jeśli musisz kogoś przekonywać do tego że jesteś dla niego odpowiedni to znaczy że on nie jest odpowiedni dla ciebie.

dwiedychyxd dodano: 2 dni temu

Jeśli musisz kogoś przekonywać do tego, że jesteś dla niego odpowiedni, to znaczy, że on nie jest odpowiedni dla ciebie.

Tak naprawdę mamy tylko ten wieczór tę minutę. Nie ma wczoraj bo już minęło ani jutra bo nie wiadomo czy nadejdzie. Jest tylko dziś. Cała reszta to wspomnienie albo marzenie.

dwiedychyxd dodano: 2 dni temu

Tak naprawdę mamy tylko ten wieczór, tę minutę. Nie ma wczoraj, bo już minęło, ani jutra, bo nie wiadomo czy nadejdzie. Jest tylko dziś. Cała reszta to wspomnienie albo marzenie.

Przez pół nocy wpatrywałam się w sufit i zastanawiałam się czy zdołam przejść resztę życia nie całując Twoich ust

dwiedychyxd dodano: 2 dni temu

Przez pół nocy wpatrywałam się w sufit i zastanawiałam się, czy zdołam przejść resztę życia, nie całując Twoich ust

 Nigdy nie zapominaj że wystarczy jeden człowiek albo jedna myśl żeby zmienić swoje życie na zawsze.

dwiedychyxd dodano: 2 dni temu

"Nigdy nie zapominaj, że wystarczy jeden człowiek, albo jedna myśl, żeby zmienić swoje życie na zawsze."

Dlatego nie ma nic bardziej motywującego niż zdecydowana kobieta i widok jej pleców kiedy odchodzi. Robiąc to zawsze zyskujesz bo nawet jeśli on ciebie nie zatrzyma to robisz miejsce dla kogoś kto to zrobi.

fcuk dodano: 4 dni temu

Dlatego nie ma nic bardziej motywującego, niż zdecydowana kobieta i widok jej pleców, kiedy odchodzi. Robiąc to zawsze zyskujesz, bo nawet jeśli on ciebie nie zatrzyma, to robisz miejsce dla kogoś, kto to zrobi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV