głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika jprd-takie-cos

Wracam na moblo. Ostatnio byłam tutaj chyba w 2013 roku. Zawiesiłam. Zbyt dużo działo się w mym życiu. Brak sił na cokolwiek zdołowanie udawanie że daje rade... Lecz podniosłam się wygrałam zrozumiałam że mimo wszystko muszę żyć dla siebie dla rodziców dla garstki osób którzy pozostali mimo wszystko i dla NIEGO faceta który jest mimo wszystko!

moniica dodano: 20 czerwca 2015

Wracam na moblo. Ostatnio byłam tutaj chyba w 2013 roku. Zawiesiłam. Zbyt dużo działo się w mym życiu. Brak sił na cokolwiek, zdołowanie, udawanie że daje rade... Lecz podniosłam się, wygrałam, zrozumiałam, że mimo wszystko muszę żyć dla siebie, dla rodziców, dla garstki osób którzy pozostali mimo wszystko i dla NIEGO faceta, który jest mimo wszystko!

W życiu jest jak w radiu nigdy nie wiesz co Ci zagra.

funeczka123 dodano: 14 marca 2015

W życiu jest jak w radiu nigdy nie wiesz co Ci zagra.

Pozegnania.nie lubię ich. wydają się być taką ostatecznością nigdy nie wiadomo czy zobaczy siękogoś z kim właśnie ścisnęło się dłoń i kogo całujesz w policzek .. Moze to ostatni dotyk  ostatnie słowa ? Nie ma nic gorszego od pożegnań.

smajlii dodano: 10 lipca 2014

Pozegnania.nie lubię ich. wydają się być taką ostatecznością, nigdy nie wiadomo czy zobaczy siękogoś z kim właśnie ścisnęło się dłoń i kogo całujesz w policzek .. Moze to ostatni dotyk , ostatnie słowa ? Nie ma nic gorszego od pożegnań.

oddałam Ci tak wiele byś potem wyrzucił mnie i zapomniał ? smajlii

smajlii dodano: 10 lipca 2014

oddałam Ci tak wiele byś potem wyrzucił mnie i zapomniał ? /smajlii

nocą myśli wpadają w obłęd i plączą się we wszystkich zakamarkach zdrowego rozsądku manipulując nim by tracił swoja siłę s

smajlii dodano: 7 lipca 2014

nocą myśli wpadają w obłęd i plączą się we wszystkich zakamarkach zdrowego rozsądku manipulując nim by tracił swoja siłę /s

Czy tylko pech już będzie blisko nas a może to prawda że się szczerze kocha tylko raz? fumik

smajlii dodano: 7 lipca 2014

Czy tylko pech już będzie blisko nas, a może to prawda, że się szczerze kocha tylko raz?/fumik

KŁÓTNIE Bezsensowne nieistotne ale problemy ma każdy ważne by się nie poddawać z każdej sytuacji jest wyjście. To tylko przejściowe momenty wzmacniające podstawę relacji miedzy ludźmi.

funeczka123 dodano: 22 czerwca 2014

KŁÓTNIE- Bezsensowne nieistotne ale problemy ma każdy ważne by się nie poddawać z każdej sytuacji jest wyjście. To tylko przejściowe momenty wzmacniające podstawę relacji miedzy ludźmi.

Kobiety najbardziej przywiązują się do mężczyzn którzy potrafią ich słuchać okazywać im czułość i doprowadzać je do śmiechu.

rebelliousprincess dodano: 20 czerwca 2014

Kobiety najbardziej przywiązują się do mężczyzn, którzy potrafią ich słuchać, okazywać im czułość i doprowadzać je do śmiechu.

Historia ja z książek Nicolasa Sparksa  ona porzucona niegdyś przez swoją pierwsza wielką miłość  nienawidzaca świata i wszystkich ludzi  których zresztą obwinia za swoją krzywdę i on który nie jedno w życiu przeżył ale na zewnątrz jest twardy jak skala twierdzac że jedyne uczucia jakie zna to ich brak . Spotkanie tych dwóch zniechrotanych psychicznie ludzi jest niczym wkurwiony saper przy rozbrajaniu bomby  istna katastrofa. A jednak ona pod wpływem tego 'drania' zaczęła inaczej postrzegać swiat i ludzi  inaczej zachowywała się też wobec innych  już nie było jak podczas wcześniejszego związku tym razem dała z siebie wszystko co najlepsze to co chowala w sobie przez tyle lat całe swoje dobro oddała jemu . A on ? On pozwolił jej na to by przestała dla niego myśleć racjonalnie  pozwalał rozkochiwac jej umysł i serce przystajac na to samo . Historia jak z bajki  niestety zakończenie znacznie różni się od tych z opowiadan  tu nie ma happy endu . Jest tylko 'end' . Typowo

smajlii dodano: 17 czerwca 2014

Historia ja z książek Nicolasa Sparksa , ona porzucona niegdyś przez swoją pierwsza wielką miłość , nienawidzaca świata i wszystkich ludzi , których zresztą obwinia za swoją krzywdę i on który nie jedno w życiu przeżył ale na zewnątrz jest twardy jak skala twierdzac że jedyne uczucia jakie zna to ich brak . Spotkanie tych dwóch zniechrotanych psychicznie ludzi jest niczym wkurwiony saper przy rozbrajaniu bomby - istna katastrofa. A jednak ona pod wpływem tego 'drania' zaczęła inaczej postrzegać swiat i ludzi , inaczej zachowywała się też wobec innych , już nie było jak podczas wcześniejszego związku tym razem dała z siebie wszystko co najlepsze to co chowala w sobie przez tyle lat całe swoje dobro oddała jemu . A on ? On pozwolił jej na to by przestała dla niego myśleć racjonalnie , pozwalał rozkochiwac jej umysł i serce przystajac na to samo . Historia jak z bajki , niestety zakończenie znacznie różni się od tych z opowiadan , tu nie ma happy endu . Jest tylko 'end' . Typowo

nie mam pojęcia czy chociaż podejrzewasz ile dla mnie znaczysz . nie zdajesz sobie sprawy pewnie z tego jak cholernie cierpię gdy słyszę że jesteś nie w humorze że w twoim głosie nie ma tego uśmiechu . kurewsko wnerwia mnie wtedy moja bezsilność . świadomość że tak mało mogę zrobić żebyś znów się uśmiechnął . albo gdy piszesz te pieprzone trzy kropki na końcu zdania w smsie . wtedy już wiem że pewnie leżysz tam u siebie i nawiedzają cie chore myśli . i co ja wtedy mogę zrobić ? przecież nie przybiegnę do ciebie nie przytulę mocno i nie zapewnię że będzie dobrze choć kurewsko mocno bym tego chciała . sama potem łażę jak zombi po pokoju albo położę się na łóżko zgaszę światło w pokoju i tuląc telefon do piersi modlę się żeby nic nie zaprzątało twojego szczęścia .

rebelliousprincess dodano: 17 maja 2014

nie mam pojęcia, czy chociaż podejrzewasz, ile dla mnie znaczysz . nie zdajesz sobie sprawy pewnie z tego, jak cholernie cierpię gdy słyszę, że jesteś nie w humorze, że w twoim głosie nie ma tego uśmiechu . kurewsko wnerwia mnie wtedy moja bezsilność . świadomość, że tak mało mogę zrobić, żebyś znów się uśmiechnął . albo gdy piszesz te pieprzone trzy kropki na końcu zdania w smsie . wtedy już wiem, że pewnie leżysz tam u siebie i nawiedzają cie chore myśli . i co ja wtedy mogę zrobić ? przecież nie przybiegnę do ciebie, nie przytulę mocno i nie zapewnię, że będzie dobrze, choć kurewsko mocno bym tego chciała . sama potem łażę jak zombi po pokoju albo położę się na łóżko, zgaszę światło w pokoju i tuląc telefon do piersi modlę się, żeby nic nie zaprzątało twojego szczęścia .
Autor cytatu: ansomia

płakała tak jakby uchodził z niej cały ból nagromadzony w ciągu kilku ostatnich miesięcy .

smajlii dodano: 9 maja 2014

płakała tak, jakby uchodził z niej cały ból nagromadzony w ciągu kilku ostatnich miesięcy .
Autor cytatu: ansomia

jak z jakiegoś pieprzonego serialu  ona go kocha  on o niej myśli  oni chcą być ze sobą  lecz on z powodów życiowych musi się wyprowadzić  zostawia ją  ona płacze po nocach a on układa sobie życie tam  z daleka od niej . PIERDOLONA KOMERCJA FILMOWA  nawet w zycie się wjebała s

smajlii dodano: 9 maja 2014

jak z jakiegoś pieprzonego serialu , ona go kocha , on o niej myśli , oni chcą być ze sobą , lecz on z powodów życiowych musi się wyprowadzić , zostawia ją , ona płacze po nocach a on układa sobie życie tam - z daleka od niej . PIERDOLONA KOMERCJA FILMOWA , nawet w zycie się wjebała /s

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV