głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika jfsd

przez sen usłyszałam wibrację telefonu  i chociaż leżał obok łóżka na nocnym stoliku walczyłam z myślą czy mam siłę odwrócić się i odczytać smsa. po chwili ekran odblokowania oślepiał mnie swoim proszeniem o wpisanie kodu. 'nieznany numer nie cierpię tego'  pomyślałam spoglądając na nadawcę. 'dawno nie słyszałem Twojego głosu'  odczytałam smsa i nagle wszystko stało się jasne  zarówno dziwna pora tego smsa jak i numer który nagle powtórzyłam w pamięci bo był z tych usuwanych z wielkim żalem. patrzyłam na ekran i czułam coraz mocniej bijące serce. czytałam każdą literkę z osobna zastanawiając się jakim prawem o sobie przypomniał. wyłączyłam telefon odłożyłam go na stolik i przykrywając się kołdrą z wielkim bólem w sercu zrozumiałam że nic już nie będzie tak samo  że ten jeden gówniany sms w środku nocy tak wiele zmieni tak wiele zepsuje i tak bardzo przywróci każde wspomnienie.  veriolla

cytrynqaaa dodano: 8 czerwca 2014

przez sen usłyszałam wibrację telefonu - i chociaż leżał obok łóżka, na nocnym stoliku, walczyłam z myślą, czy mam siłę odwrócić się, i odczytać smsa. po chwili ekran odblokowania oślepiał mnie swoim proszeniem o wpisanie kodu. 'nieznany numer, nie cierpię tego' - pomyślałam spoglądając na nadawcę. 'dawno nie słyszałem Twojego głosu' - odczytałam smsa, i nagle wszystko stało się jasne - zarówno dziwna pora tego smsa, jak i numer, który nagle powtórzyłam w pamięci, bo był z tych usuwanych z wielkim żalem. patrzyłam na ekran, i czułam coraz mocniej bijące serce. czytałam każdą literkę z osobna, zastanawiając się jakim prawem o sobie przypomniał. wyłączyłam telefon,odłożyłam go na stolik, i przykrywając się kołdrą, z wielkim bólem w sercu zrozumiałam, że nic już nie będzie tak samo - że ten jeden gówniany sms w środku nocy tak wiele zmieni, tak wiele zepsuje, i tak bardzo przywróci każde wspomnienie. / veriolla

Ile razy czułeś że do dna masz centymetry?  Paluch

cytrynqaaa dodano: 8 czerwca 2014

Ile razy czułeś że do dna masz centymetry? / Paluch

pustka? to za mało powiedziane. czuję jakby ktoś wyrwał mi kawał wnętrza. z dnia na dzień jest coraz gorzej. upadam wstaję walczę jednak znów upadam. pytam co jest nie tak nie otrzymuję odpowiedzi jestem zdana na sama siebie na część siebie której jeszcze nie straciłam.

cytrynqaaa dodano: 26 marca 2013

pustka? to za mało powiedziane. czuję jakby ktoś wyrwał mi kawał wnętrza. z dnia na dzień jest coraz gorzej. upadam, wstaję, walczę jednak znów upadam. pytam, co jest nie tak, nie otrzymuję odpowiedzi, jestem zdana na sama siebie, na część siebie, której jeszcze nie straciłam.

Najseksowniejsze w mężczyźnie jest dobre serce.

cytrynqaaa dodano: 25 marca 2013

Najseksowniejsze w mężczyźnie jest dobre serce.

Podejdź tu i przysiądź się obok mnie porozmawiajmy o tym jak ciężko jest zapomnieć. Przedyskutujmy uczucia omawiając dogłębnie każde z nich na koniec i tak stwierdzając że to nie ma sensu. Chcę patrząc Ci w oczy czuć że bariera między nami pęka. Chcę ufać. Chcę żebyś dał mi tą pewność że na Tobie nigdy się nie zawiodę..

cytrynqaaa dodano: 25 marca 2013

Podejdź tu i przysiądź się obok mnie, porozmawiajmy o tym, jak ciężko jest zapomnieć. Przedyskutujmy uczucia, omawiając dogłębnie każde z nich, na koniec i tak stwierdzając, że to nie ma sensu. Chcę patrząc Ci w oczy, czuć, że bariera między nami pęka. Chcę ufać. Chcę żebyś dał mi tą pewność, że na Tobie nigdy się nie zawiodę.. ;*

Był ideałem dopóki nie zaczął być skurwielem.

cytrynqaaa dodano: 25 marca 2013

Był ideałem, dopóki nie zaczął być skurwielem.

wiele się pozmieniało. kolejny rozdział w moim życiu musiałam zamknąć chociaż on się jeszcze w pełni nie rozpoczął. zgubiłam w tym wszystkim sens życia który dla mnie istniał a który próbowałam naprawdę zdobyć. myślałam że to wszystko się uda ale moja niechęć do tego mnie przerosła. straciłam siłę i motywację do walki ponieważ to co było dla mnie ważne powoli zaczęło się ode mnie oddalać. życie stało się bezbarwne samotność okazała się jedynym przyjacielem który nadzwyczaj nie chce się ode mnie odsunąć pomimo tego że to odpycham. przegrywam sama ze sobą. moje słabości są silniejsze od silnej woli którą zawsze miałam. zbyt wiele teraz się zmieniło aby i moje podejście było pozytywne. smutek szarość i samotność to nieodłączne cechy których się nie pozbędę szybko.

cytrynqaaa dodano: 25 marca 2013

wiele się pozmieniało. kolejny rozdział w moim życiu musiałam zamknąć chociaż on się jeszcze w pełni nie rozpoczął. zgubiłam w tym wszystkim sens życia, który dla mnie istniał, a który próbowałam naprawdę zdobyć. myślałam, że to wszystko się uda, ale moja niechęć do tego mnie przerosła. straciłam siłę i motywację do walki, ponieważ to co było dla mnie ważne powoli zaczęło się ode mnie oddalać. życie stało się bezbarwne, samotność okazała się jedynym przyjacielem, który nadzwyczaj nie chce się ode mnie odsunąć pomimo tego, że to odpycham. przegrywam sama ze sobą. moje słabości są silniejsze od silnej woli, którą zawsze miałam. zbyt wiele teraz się zmieniło, aby i moje podejście było pozytywne. smutek, szarość i samotność to nieodłączne cechy, których się nie pozbędę szybko.

I co z tego że się upijamy i imprezujemy do upadłego? Co z tego że często mamy urwany film? Co z tego że w portfelu obok hajsu na ziele nosimy przepaloną lufkę? Co z tego że jesteśmy tak kurewsko zepsuci? Co z tego? Jesteśmy młodzi wolni i mamy tak cholernie porysowane serca.

cytrynqaaa dodano: 25 marca 2013

I co z tego, że się upijamy i imprezujemy do upadłego? Co z tego, że często mamy urwany film? Co z tego, że w portfelu obok hajsu na ziele, nosimy przepaloną lufkę? Co z tego, że jesteśmy tak kurewsko zepsuci? Co z tego? Jesteśmy młodzi, wolni i mamy tak cholernie porysowane serca.

Nie ważne co mam w sercu ważne co mam w dupie.

cytrynqaaa dodano: 21 marca 2013

Nie ważne co mam w sercu, ważne co mam w dupie.

 nie ma Cię gdy moje życia spada w dół i nie ma Cię gdy wszystko się łamie na pół ale kocham Cię kocham wciąż Cię kocham i kurwa nie znam już inny słów to jest takie trudne..

cytrynqaaa dodano: 16 marca 2013

"nie ma Cię gdy moje życia spada w dół i nie ma Cię gdy wszystko się łamie na pół, ale kocham Cię, kocham, wciąż Cię kocham i kurwa nie znam już inny słów, to jest takie trudne.. "

najtrudniej znaleźć powód dla którego warto żyć. ludzie przychodzą i odchodzą a my ciągle trwamy w tej bezsensownej kropce czując się jak bezużyteczni ślepcy. upadamy wstajemy i szukamy po omacku drogi zupełnie nie wiedząc co nas spotka. ryzykujemy i idziemy dalej najczęściej słuchając głosu serca. czasami jest to duży błąd a czasami idealne trafienie.

cytrynqaaa dodano: 16 marca 2013

najtrudniej znaleźć powód dla którego warto żyć. ludzie przychodzą i odchodzą,a my ciągle trwamy w tej bezsensownej kropce czując się jak bezużyteczni ślepcy. upadamy,wstajemy i szukamy po omacku drogi, zupełnie nie wiedząc co nas spotka. ryzykujemy i idziemy dalej najczęściej słuchając głosu serca. czasami jest to duży błąd, a czasami idealne trafienie.

Cześć jestem nikim i gówno mnie obchodzi kim Ty jesteś.

cytrynqaaa dodano: 16 marca 2013

Cześć, jestem nikim i gówno mnie obchodzi kim Ty jesteś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV