głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika jestesmoimnarkotykiemxd

 Mówi kocham i trzepie ją po ryju   kiedy przyjdzie sobota to udają tą miłość    w łóżku dziecko szlocha  on po prochach  ona w myślach  wspomina matkę gdy mówiła że ją wykorzysta..

historiazmojegozycia dodano: 3 grudnia 2013

"Mówi kocham i trzepie ją po ryju kiedy przyjdzie sobota to udają tą miłość, w łóżku dziecko szlocha, on po prochach, ona w myślach wspomina matkę gdy mówiła że ją wykorzysta.."

Usiadłaś koło mnie  kiedy byłem całkiem sam. Tylko bit chwilowo trochę otuchy dał. Smutek w mojej duszy grał  Ty podałaś mi swą dłoń i w jednej sekundzie przestała drzeć moja skroń. Gdy patrzyłem na Ciebie w Twoich oczach zrozumienie. Wydawałoby się być stale Twoim natchnieniem. Patrzyłaś na mnie rozumiejąc moje wady. Nie bałaś się być ze mną  byłaś przy mnie bez obawy. Twe piękne duże oczy i uśmiechnięta buzia przypominały mi mojego anioła stróża. W moim sercu burza  w Twoim spokój  zrozumienie  dawały mi stale wielką siłę i natchnienie. Zbliżając się do mnie z gracją wyszeptałaś słowa  Jestem Twoim ideałem i zawsze będę Twoja . Otwierając piękne usta  słowem dałaś mi wytchnienie. Mój ideale z Tobą mija duszy wrzenie. I cannot go to the ocean. I cannot drive the streets at night. I cannot wake up in the morning. Without you on my mind ♥

megm dodano: 2 grudnia 2013

Usiadłaś koło mnie, kiedy byłem całkiem sam. Tylko bit chwilowo trochę otuchy dał. Smutek w mojej duszy grał, Ty podałaś mi swą dłoń i w jednej sekundzie przestała drzeć moja skroń. Gdy patrzyłem na Ciebie w Twoich oczach zrozumienie. Wydawałoby się być stale Twoim natchnieniem. Patrzyłaś na mnie rozumiejąc moje wady. Nie bałaś się być ze mną, byłaś przy mnie bez obawy. Twe piękne duże oczy i uśmiechnięta buzia przypominały mi mojego anioła stróża. W moim sercu burza, w Twoim spokój, zrozumienie, dawały mi stale wielką siłę i natchnienie. Zbliżając się do mnie z gracją wyszeptałaś słowa "Jestem Twoim ideałem i zawsze będę Twoja". Otwierając piękne usta, słowem dałaś mi wytchnienie. Mój ideale z Tobą mija duszy wrzenie. I cannot go to the ocean. I cannot drive the streets at night. I cannot wake up in the morning. Without you on my mind ♥

Rano spadł deszcz  jutro ma spaść śnieg.  Lato zleciało mi jak jeden długi dzień..

historiazmojegozycia dodano: 2 grudnia 2013

Rano spadł deszcz, jutro ma spaść śnieg. Lato zleciało mi jak jeden długi dzień..

Bogaci szukają miłości  biedni szczęścia w monetach  Przeszedłem ten etap  wiem co z ludźmi robi pieniądz  Mają za dużo w dupach i uczucia szybko więdną !

historiazmojegozycia dodano: 2 grudnia 2013

Bogaci szukają miłości, biedni szczęścia w monetach Przeszedłem ten etap, wiem co z ludźmi robi pieniądz Mają za dużo w dupach i uczucia szybko więdną !

 Nie ma czasu na zabawy w podchody   mamy tylko chwile na seks  albo w to wchodzisz albo cie tu nie ma  sorry  cały fejs już wie że jesteś ex

historiazmojegozycia dodano: 2 grudnia 2013

"Nie ma czasu na zabawy w podchody, mamy tylko chwile na seks albo w to wchodzisz albo cie tu nie ma, sorry cały fejs już wie że jesteś ex"

'Nie zaglądaj mi w kierman taka ode mnie rada czy hajs się zgadza to nie twoja sprawa..'

historiazmojegozycia dodano: 1 grudnia 2013

'Nie zaglądaj mi w kierman taka ode mnie rada czy hajs się zgadza to nie twoja sprawa..'

podpisać Ciebie czy kurwa nute Dixona?????????? teksty historiazmojegozycia dodał komentarz: podpisać Ciebie czy kurwa nute Dixona?????????? do wpisu 1 grudnia 2013
Masz więcej niż inny  ale chcesz więcej  Ciągle jest mało tak mają kurwy pazerne  Masz więcej niż inni  to zamknij gębę   Jak stracisz wszystko zobaczysz kto z Tobą będzie!

historiazmojegozycia dodano: 1 grudnia 2013

Masz więcej niż inny, ale chcesz więcej Ciągle jest mało tak mają kurwy pazerne Masz więcej niż inni, to zamknij gębę Jak stracisz wszystko zobaczysz kto z Tobą będzie!

Nie lansuj się tak Mała  nigdy mną nie będziesz.

iza1550 dodano: 1 grudnia 2013

Nie lansuj się tak Mała, nigdy mną nie będziesz.

Obcasy  głowę i standardy zawsze miej wysokie.

iza1550 dodano: 1 grudnia 2013

Obcasy, głowę i standardy zawsze miej wysokie.

Mistrzostwem jest zdobyć taką opinię  że ludzie chwalą się znajomością z Tobą.

iza1550 dodano: 1 grudnia 2013

Mistrzostwem jest zdobyć taką opinię, że ludzie chwalą się znajomością z Tobą.

Cycki niepokazywane maleją.

iza1550 dodano: 1 grudnia 2013

Cycki niepokazywane maleją. ;)

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć