głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika jestesmoimnarkotykiem

potykamy się o próg swych marzeń

girls818 dodano: 22 lipca 2011

potykamy się o próg swych marzeń

  Nie jestem cholerną pesymistką  pieprzoną realistką ani pogodną optymistką. Jestem dziewczyną z marzeniami  która wie  że w życiu nie ma łatwo. Nigdy nie poddaję się  nie uciekam marzeniami do innego wymiaru. '

girls818 dodano: 22 lipca 2011

` Nie jestem cholerną pesymistką, pieprzoną realistką ani pogodną optymistką. Jestem dziewczyną z marzeniami, która wie, że w życiu nie ma łatwo. Nigdy nie poddaję się, nie uciekam marzeniami do innego wymiaru. '

Faceci mogą zajmować się flirtowaniem przez cały dzień  ale zanim pójdą spać  zawsze myślą o dziewczynie  na której im naprawdę zależy.

niunciaa93 dodano: 22 lipca 2011

Faceci mogą zajmować się flirtowaniem przez cały dzień, ale zanim pójdą spać, zawsze myślą o dziewczynie, na której im naprawdę zależy.

Zamówiłeś sobie pakiet 600 smsów. Wszystkie wysłałeś do mnie. 200 było o tym  że kochasz. 100 było o tym  że tęsknisz. 50 było na dobranoc. 70 pytało co robi Twoje kochanie. 60 pytało czy Ciebie kocham? 25 chciało się upewnić  że tylko Ciebie. 50 mówiło  że jestem Twoim największym skarbem. 40 zawierało odp. na głupie pytania  które tak często Ci zadaję. i wreszcie ostatnie 5.. mówiło  że to koniec. Nasza miłość trwała całe 600 smsów. '

niunciaa93 dodano: 22 lipca 2011

Zamówiłeś sobie pakiet 600 smsów. Wszystkie wysłałeś do mnie. 200 było o tym, że kochasz. 100 było o tym, że tęsknisz. 50 było na dobranoc. 70 pytało co robi Twoje kochanie. 60 pytało czy Ciebie kocham? 25 chciało się upewnić, że tylko Ciebie. 50 mówiło, że jestem Twoim największym skarbem. 40 zawierało odp. na głupie pytania, które tak często Ci zadaję. i wreszcie ostatnie 5.. mówiło, że to koniec. Nasza miłość trwała całe 600 smsów. '

Wiesz co może stać się dla Ciebie głównym zaskoczeniem z mojej strony? To  że wreszcie kopnę Cię w dupę i powiem ZNIKAJ.

niunciaa93 dodano: 22 lipca 2011

Wiesz co może stać się dla Ciebie głównym zaskoczeniem z mojej strony? To, że wreszcie kopnę Cię w dupę i powiem ZNIKAJ.

w słowach cisza  a między słowami aż grzmi.

girls818 dodano: 20 lipca 2011

w słowach cisza, a między słowami aż grzmi.

mogłabym  ale nie chcę  a jak chcę to nie mogę.

girls818 dodano: 20 lipca 2011

mogłabym, ale nie chcę, a jak chcę to nie mogę.

Gdy ja nie mogłem znieść myśli  że Cię tracę  Już wiem  że cokolwiek się stanie  gdzie tylko będziesz To ja  bez względu na wszystko też tam będę.

girls818 dodano: 20 lipca 2011

Gdy ja nie mogłem znieść myśli, że Cię tracę, Już wiem, że cokolwiek się stanie, gdzie tylko będziesz,To ja, bez względu na wszystko też tam będę.

nie pierdol  że przeszłość nie gra roli.

girls818 dodano: 20 lipca 2011

nie pierdol, że przeszłość nie gra roli.

Miłość to była mama i tata  ken i barbie  książę i królewna. Kiedy ktoś się całował  robiłam śmieszną minkę  mówiłam  fuuj  i odwracałam głowę. Nie śniłam o niej  nawet nie myślałam. Nie chciałam  żeby jakiś chłopak mnie przytulał. Ważniejsze było układanie mebli w domku dla lalek i skakanie po kałużach... teraz wszystko się zmieniło. Kiedyś  nigdy nie oddałabym lizaka za spędzenie z Tobą czasu. Teraz  za 5 minut przy Tobie oddałabym cały świat.

niunciaa93 dodano: 20 lipca 2011

Miłość to była mama i tata, ken i barbie, książę i królewna. Kiedy ktoś się całował, robiłam śmieszną minkę, mówiłam "fuuj" i odwracałam głowę. Nie śniłam o niej, nawet nie myślałam. Nie chciałam, żeby jakiś chłopak mnie przytulał. Ważniejsze było układanie mebli w domku dla lalek i skakanie po kałużach... teraz wszystko się zmieniło. Kiedyś, nigdy nie oddałabym lizaka za spędzenie z Tobą czasu. Teraz, za 5 minut przy Tobie oddałabym cały świat.

wzięła telefon do ręki  wykręciła jego numer i nacisnęła zieloną słuchawkę. usłyszała jeden sygnał  potem rozległ się dźwięk 'grania na czekanie'  dźwięk ich piosenki  wymiękła. rozłączyła się po kilku sekundach  zanim on odebrał. włożyła telefon pod poduszkę i zamknęła oczy  zatapiając się w wspomnieniach .

niunciaa93 dodano: 20 lipca 2011

wzięła telefon do ręki, wykręciła jego numer i nacisnęła zieloną słuchawkę. usłyszała jeden sygnał, potem rozległ się dźwięk 'grania na czekanie', dźwięk ich piosenki, wymiękła. rozłączyła się po kilku sekundach, zanim on odebrał. włożyła telefon pod poduszkę i zamknęła oczy, zatapiając się w wspomnieniach .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć