głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika jellyraspberryx3

i popatrz to anioł z diabłem mówią mi co lepsze  tylko szkoda  że to zawsze diabeł głośniej szepcze...

dzwondzwonbedebede dodano: 15 kwietnia 2011

i popatrz to anioł z diabłem mówią mi co lepsze, tylko szkoda, że to zawsze diabeł głośniej szepcze..."

 Tu wielu jest mądrzejszych  nawet gdy nimi nie są bo kim to oni nie są  kim nie będą za miesiąc.Gesty ich słowom przeczą  dla nich przeszłość to Szatan.Jak przeraża Cie szczerość  to się pierdol  nie wracaj..

dzwondzwonbedebede dodano: 15 kwietnia 2011

"Tu wielu jest mądrzejszych ,nawet gdy nimi nie są bo kim to oni nie są, kim nie będą za miesiąc.Gesty ich słowom przeczą, dla nich przeszłość to Szatan.Jak przeraża Cie szczerość, to się pierdol, nie wracaj.."

 Jeśli czujesz  że straciłeś coś  co nigdy nie było Twoją własnością  to znaczy że kochałeś... floww11

floww11 dodano: 14 kwietnia 2011

`Jeśli czujesz, że straciłeś coś, co nigdy nie było Twoją własnością, to znaczy że kochałeś.../floww11

Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni  wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.  floww11

floww11 dodano: 12 kwietnia 2011

Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście./ floww11

Gdyby nie było śmierci  życie nie wydawałoby nam się takie piękne. floww11

floww11 dodano: 12 kwietnia 2011

Gdyby nie było śmierci, życie nie wydawałoby nam się takie piękne./floww11

 Ludzie są jak kamienie rzucone na wodę  i tak wszyscy pójdziemy na dno... floww11

floww11 dodano: 12 kwietnia 2011

`Ludzie są jak kamienie rzucone na wodę- i tak wszyscy pójdziemy na dno.../floww11

 Zmiany zachodzą tylko wtedy  gdy idziemy pod prąd  kiedy robimy coś całkowicie wbrew wszystkiemu  do czego przywykliśmy. floww11

floww11 dodano: 12 kwietnia 2011

`Zmiany zachodzą tylko wtedy, gdy idziemy pod prąd, kiedy robimy coś całkowicie wbrew wszystkiemu, do czego przywykliśmy./floww11

 Nie pamiętam  który raz  mówię  czas się ogarnąć..   floww11

floww11 dodano: 12 kwietnia 2011

`Nie pamiętam, który raz, mówię- czas się ogarnąć.. / floww11

 Nie mówię szeptem  gdy mówię skąd jestem   floww11

floww11 dodano: 11 kwietnia 2011

`Nie mówię szeptem, gdy mówię skąd jestem / floww11

Mam zimne dłonie  otwarty umysł i ciepłe wnętrze...

dzwondzwonbedebede dodano: 11 kwietnia 2011

Mam zimne dłonie, otwarty umysł i ciepłe wnętrze...

... Chcę więcej dać od siebie dać... Chcę wiecej brać od Ciebie brać..Chcę rodzić się ciągle na nowo. Powiem Ci więcej  bo chcę ciągle rodzić się sobą!

dzwondzwonbedebede dodano: 11 kwietnia 2011

... Chcę więcej dać od siebie dać... Chcę wiecej brać od Ciebie brać..Chcę rodzić się ciągle na nowo. Powiem Ci więcej, bo chcę ciągle rodzić się sobą!

 Nie ukrywaj uczuć  zawsze mów co czujesz  bo może być za późno  a miłość w sercu kuje  później żałujesz  że nie powiedziałeś kocham  ukrywając swe uczucia  pozostaje tylko rozpacz... floww11

floww11 dodano: 11 kwietnia 2011

`Nie ukrywaj uczuć, zawsze mów co czujesz, bo może być za późno, a miłość w sercu kuje, później żałujesz, że nie powiedziałeś kocham, ukrywając swe uczucia, pozostaje tylko rozpacz.../floww11

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć