głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika jeeebicz

on był całym moim światem  ja tylko jego częścią.

abstracion dodano: 11 maja 2013

on był całym moim światem, ja tylko jego częścią.

władze w związku ma ten  komu mniej zależy.

abstracion dodano: 11 maja 2013

władze w związku ma ten, komu mniej zależy.

Czasami mam wrażenie  że serce człowieka to nic więcej jak zwyczajna półka  którą można obciążyć tylko do pewnego stopnia  bo w końcu coś musi z niej spaść i będzie trzeba pozbierać roztrzaskane szczątki.   Jodi Picoult

yezoo dodano: 10 maja 2013

Czasami mam wrażenie, że serce człowieka to nic więcej jak zwyczajna półka, którą można obciążyć tylko do pewnego stopnia, bo w końcu coś musi z niej spaść i będzie trzeba pozbierać roztrzaskane szczątki. | Jodi Picoult

Jestem naiwna. Wiem to. Wiem  bo wciąż czekam  choć nie ma na kogo. Bo kocham  lecz ten ktoś o tym nie wie. Staram się  a on tego nie zauważa. Powiedz mi. Tak Ty  który mówisz  że masz nadzieję  bo warto. Ile mam jeszcze czekać? Jak dużo poświęcić by dostać to  czego się pragnie? Ile łez trzeba wylać  by ktoś zauważył? Jak kochać  by czuć  że ktoś to odwzajemnia?   yezoo

yezoo dodano: 9 maja 2013

Jestem naiwna. Wiem to. Wiem, bo wciąż czekam, choć nie ma na kogo. Bo kocham, lecz ten ktoś o tym nie wie. Staram się, a on tego nie zauważa. Powiedz mi. Tak Ty, który mówisz, że masz nadzieję, bo warto. Ile mam jeszcze czekać? Jak dużo poświęcić by dostać to, czego się pragnie? Ile łez trzeba wylać, by ktoś zauważył? Jak kochać, by czuć, że ktoś to odwzajemnia? [ yezoo ]

poróżnił nas system wartości. on u mnie był na pierwszym miejscu. ja u niego również. zaraz za kolegami.

abstracion dodano: 9 maja 2013

poróżnił nas system wartości. on u mnie był na pierwszym miejscu. ja u niego również. zaraz za kolegami.

jest różnica we wczesnym kładzeniu sie spać  kiedy nie możesz doczekać sie następnego dnia  a miedzy tym gdy kładziesz sie jak najwcześniej możes bo masz dość samotnych wieczorów.

abstracion dodano: 9 maja 2013

jest różnica we wczesnym kładzeniu sie spać, kiedy nie możesz doczekać sie następnego dnia, a miedzy tym gdy kładziesz sie jak najwcześniej możes bo masz dość samotnych wieczorów.

najpierw nie wiesz kiedy  i jak to sie stalo ale kochasz go. równie oszołomiona nie orientujesz sie  kiedy jest Ci lepiej bez niego.

abstracion dodano: 9 maja 2013

najpierw nie wiesz kiedy, i jak to sie stalo ale kochasz go. równie oszołomiona nie orientujesz sie, kiedy jest Ci lepiej bez niego.

Uwielbiam  kiedy starasz się nie zerkać  lecz to jest silniejsze od Ciebie.

patteek dodano: 8 maja 2013

Uwielbiam, kiedy starasz się nie zerkać, lecz to jest silniejsze od Ciebie.

Sama nie wiem  co czuje. Milion myśli  a właściwie ich strzępki  których nijak nie mogę powiązać w całość. Zaprzątam sobie głowę błahostkami i odsuwam ważne elementy. Odwlekam wszystko i udaje  że jest tak jak być powinno. Uśmiecham się ładnie i jeszcze piękniej przytakuje. Buduje domki z piasku nad samym brzegiem w nadziei  że fale akurat mnie ominą. Tworzę sobie ułudę i trwam w niej  zaciągam się powietrzem i wierzę  że nie ma tu mojej winy.

patteek dodano: 8 maja 2013

Sama nie wiem, co czuje. Milion myśli, a właściwie ich strzępki, których nijak nie mogę powiązać w całość. Zaprzątam sobie głowę błahostkami i odsuwam ważne elementy. Odwlekam wszystko i udaje, że jest tak jak być powinno. Uśmiecham się ładnie i jeszcze piękniej przytakuje. Buduje domki z piasku nad samym brzegiem w nadziei, że fale akurat mnie ominą. Tworzę sobie ułudę i trwam w niej, zaciągam się powietrzem i wierzę, że nie ma tu mojej winy.

Co ty od niego chcesz? Żeby ci codziennie róże przynosił  nie spóźniał się  był punktualny  przyjeżdżał po ciebie  robił sto tysięcy niespodzianek  był miły  kochany  romantyczny  żeby cię zabierał na długie i romantyczne spacery  żeby nie zapominał o tobie  i żebyś zawsze przy nim czuła się kochana. Przecież to tylko facet. Da się ich kochać tacy  jacy już są  i to jest w nich takie słodkie  a tego swojego ideała wyrzuć na śmieci i zapomnij.

patteek dodano: 8 maja 2013

Co ty od niego chcesz? Żeby ci codziennie róże przynosił, nie spóźniał się, był punktualny, przyjeżdżał po ciebie, robił sto tysięcy niespodzianek, był miły, kochany, romantyczny, żeby cię zabierał na długie i romantyczne spacery, żeby nie zapominał o tobie, i żebyś zawsze przy nim czuła się kochana. Przecież to tylko facet. Da się ich kochać tacy, jacy już są, i to jest w nich takie słodkie, a tego swojego ideała wyrzuć na śmieci i zapomnij.

pieprzony romeo umarł z miłości. ja też codziennie umieram i jakoś o mnie nikt książki nie napisał.

patteek dodano: 8 maja 2013

pieprzony romeo umarł z miłości. ja też codziennie umieram i jakoś o mnie nikt książki nie napisał.

I jest taki uśmiech  za który oddałabym wszystko.

patteek dodano: 8 maja 2013

I jest taki uśmiech, za który oddałabym wszystko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć