głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika jarajsiee

Cala ulica blyszczala usmiechem tego typa.

weelka dodano: 5 października 2011

Cala ulica blyszczala usmiechem tego typa.

wspierać się w potrzebie kiedy czas nadejdzie.

oraa dodano: 4 października 2011

wspierać się w potrzebie kiedy czas nadejdzie.

czasami jesteś nieznośny jak ten osioł ze Shreka ale i tak cię kocham.xd

igottafeelyou dodano: 3 października 2011

czasami jesteś nieznośny jak ten osioł ze Shreka ale i tak cię kocham.xd

lekcja polskiego  nauczycielka dała nam jakieś zadanie gdzie trzeba było wymienić cechy charakteru.   jacy są ludzie?   zapytała pisząc coś na tablicy.   zazdrośni.   rzuciłam patrząc w jego stronę.   obrażalscy.   syknął chamsko się uśmiechając.   nieufni.   powiedziałam.   zdradliwi.   dopowiedział.   zapatrzeni w siebie.   wyszeptałam cicho.   uparci.   patrzył na mnie aroganckim wzrokiem.   kłamliwi.   rzuciłam.   mimo iż udają że mają wszystko gdzieś to im zależy.   powiedział.   i kochają tych których nie powinni.   syknęłam spuszczając wzrok.   tęsknią udając że tak nie jest.   odparł cicho wpatrując się we mnie tymi kurewsko czekoladowymi oczętami  i wstając w ławki wyszedł z klasy. po pięciu minutach napisał mi smsa o treści 'kocham Cię i zależy mi na Tobie. czy ty tego nie widzisz?

igottafeelyou dodano: 3 października 2011

lekcja polskiego, nauczycielka dała nam jakieś zadanie gdzie trzeba było wymienić cechy charakteru. - jacy są ludzie? - zapytała pisząc coś na tablicy. - zazdrośni. - rzuciłam patrząc w jego stronę. - obrażalscy. - syknął chamsko się uśmiechając. - nieufni. - powiedziałam. - zdradliwi. - dopowiedział. - zapatrzeni w siebie. - wyszeptałam cicho. - uparci. - patrzył na mnie aroganckim wzrokiem. - kłamliwi. - rzuciłam. - mimo iż udają że mają wszystko gdzieś to im zależy. - powiedział. - i kochają tych których nie powinni. - syknęłam spuszczając wzrok. - tęsknią udając że tak nie jest. - odparł cicho wpatrując się we mnie tymi kurewsko czekoladowymi oczętami i wstając w ławki wyszedł z klasy. po pięciu minutach napisał mi smsa o treści 'kocham Cię i zależy mi na Tobie. czy ty tego nie widzisz?
Autor cytatu: martynaaa.em

doceń to co w sobie masz  Odmiennością się zdobywa świat  Ten look   ten styl  Przyznaj że cię kręci  On kusi i nęci  Zostaje w pamięci

weelka dodano: 2 października 2011

doceń to co w sobie masz Odmiennością się zdobywa świat Ten look , ten styl Przyznaj,że cię kręci On kusi i nęci Zostaje w pamięci

Wszystkiego masz dość  Życie daje ci w kość.

weelka dodano: 2 października 2011

Wszystkiego masz dość Życie daje ci w kość.

nigdy  ale to nigdy nie wmówisz kobiecie  że jeśli ktoś będzie ją kochał  to nawet i w rozciągniętym swetrze  ale nie  ona i tak będzie robić wszystko by być w Jego oczach najpiękniejszą. tak została stworzona.

weelka dodano: 2 października 2011

nigdy, ale to nigdy nie wmówisz kobiecie, że jeśli ktoś będzie ją kochał, to nawet i w rozciągniętym swetrze, ale nie, ona i tak będzie robić wszystko by być w Jego oczach najpiękniejszą. tak została stworzona.

Może kiedyś zrozumiesz  że mój chłód jest najgłośniejszym wołaniem o twoje ciepło

weelka dodano: 2 października 2011

Może kiedyś zrozumiesz, że mój chłód jest najgłośniejszym wołaniem o twoje ciepło

Z bólem odpisywałam Ci na każdą kolejną wiadomość . Zakochiwałam się   pomimo tego jak się przed tym broniłam .

weelka dodano: 2 października 2011

Z bólem odpisywałam Ci na każdą kolejną wiadomość . Zakochiwałam się , pomimo tego jak się przed tym broniłam .

To nie moje oczy są uzależnione od Jego widoku  to serce.

weelka dodano: 2 października 2011

To nie moje oczy są uzależnione od Jego widoku, to serce.

 Żyj chwilą  nie oznacza pij  pal  ćpaj  uprawiaj sex z kim popadnie. To znaczy spędzać czas z kimś na kim Ci zależy  za kim będziemy tęsknić gdy już odejdziemy.

weelka dodano: 2 października 2011

"Żyj chwilą" nie oznacza pij, pal, ćpaj, uprawiaj sex z kim popadnie. To znaczy spędzać czas z kimś na kim Ci zależy, za kim będziemy tęsknić gdy już odejdziemy.

Te wszystkie wspomnienia mnie rozpierdalają   widzę   że Ty znów próbujesz mnie w sobie rozkochać

weelka dodano: 2 października 2011

Te wszystkie wspomnienia mnie rozpierdalają , widzę , że Ty znów próbujesz mnie w sobie rozkochać

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć