głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika jarajmnieziomuusx3

wytykaliśmy sobie jakieś banały  kłótnie bez podstaw i kolejne dni bez swojej obecności. dni przelatują przez palce  tak szybko  że sama gubię się w tym wszystkim  powoli przestaję ogarniać ten cały chłam zwany życiem. nadal żałuję słów rzuconych sobie w twarz  naszych decyzji  tego wyboru osobnych dróg  tęsknię zrozum.   endoftime.

endoftime dodano: 4 grudnia 2011

wytykaliśmy sobie jakieś banały, kłótnie bez podstaw i kolejne dni bez swojej obecności. dni przelatują przez palce, tak szybko, że sama gubię się w tym wszystkim, powoli przestaję ogarniać ten cały chłam zwany życiem. nadal żałuję słów rzuconych sobie w twarz, naszych decyzji, tego wyboru osobnych dróg, tęsknię zrozum. | endoftime.

choć wtedy nie wiedziałam nawet jak wygląda  oprócz kilku poznanych mi wcześniej uczuć  Jego tak naprawdę wcale nie znałam a pomimo to  widząc tego jednego esemesa a potem kolejne o tak podobnej treści  z mych oczu łzy zaczęły sączyć się tak gwałtownie  bez jakichkolwiek zahamowań. pamiętam jak przed zaśnięciem myślałam o tym co robi  czy już śpi czy może nadal siedzi gdzieś na łóżku i intensywnie myśli o tym wszystkim. tak  przyznaję się.. martwiłam się o Niego  martwiłam się o gościa  który przecież w sumie był dla mnie nikim  a jednak serce nie pozwalało mi nawet na sekundę dopuścić myśli  że właśnie teraz mogłoby Go zabraknąć.   endoftime  for rapoholiiik.

endoftime dodano: 4 grudnia 2011

choć wtedy nie wiedziałam nawet jak wygląda, oprócz kilku poznanych mi wcześniej uczuć, Jego tak naprawdę wcale nie znałam a pomimo to, widząc tego jednego esemesa a potem kolejne o tak podobnej treści, z mych oczu łzy zaczęły sączyć się tak gwałtownie, bez jakichkolwiek zahamowań. pamiętam jak przed zaśnięciem myślałam o tym co robi, czy już śpi czy może nadal siedzi gdzieś na łóżku i intensywnie myśli o tym wszystkim. tak, przyznaję się.. martwiłam się o Niego, martwiłam się o gościa, który przecież w sumie był dla mnie nikim, a jednak serce nie pozwalało mi nawet na sekundę dopuścić myśli, że właśnie teraz mogłoby Go zabraknąć. ~ endoftime, for rapoholiiik.

ja bym przygarnęła  tylko trochę daaleko :D teksty ilovemyslef dodał komentarz: ja bym przygarnęła, tylko trochę daaleko :D do wpisu 3 grudnia 2011
obiecaleś być

ilovemyslef dodano: 3 grudnia 2011

obiecaleś być

Zapaliłam znicz przy ławce   na której pocałowałeś mnie pierwszy raz.

ilovemyslef dodano: 3 grudnia 2011

Zapaliłam znicz przy ławce, na której pocałowałeś mnie pierwszy raz.

Twoje imię widniało na mojej prywatnej liście marzeń zakazanych.

ilovemyslef dodano: 3 grudnia 2011

Twoje imię widniało na mojej prywatnej liście marzeń zakazanych.

Zaufanie. To świadomość  że ktoś możne Cie skrzywdzić jednym łatwym ruchem i stuprocentowa pewność  ze tego nie zrobi.

ilovemyslef dodano: 3 grudnia 2011

Zaufanie. To świadomość, że ktoś możne Cie skrzywdzić jednym łatwym ruchem i stuprocentowa pewność, ze tego nie zrobi.

Nie był jej kapturem  ani parasolem   nie ogrzewał jej zmarzniętych dłoni  i nie spijał z jej warg kropel deszczu.  On był jej światem  w którym nigdy  nie padało.

ilovemyslef dodano: 3 grudnia 2011

Nie był jej kapturem, ani parasolem, nie ogrzewał jej zmarzniętych dłoni i nie spijał z jej warg kropel deszczu. On był jej światem, w którym nigdy nie padało.

 A człowiek to tylko człowiek i uświadom sobie  że też robisz błędy   onar

ilovemyslef dodano: 3 grudnia 2011

"A człowiek to tylko człowiek i uświadom sobie, że też robisz błędy" /onar

wszystko jest dobrze  wszystko się układa. aż nagle słyszysz tą piosenkę   czujesz ten zapach smak   widzisz twarz choć trochę podobną do tej właściwej   jeden ruch. jedno słowo  tysiąc myśli   miliony skojarzeń dookoła.  tylko się czają  żeby zaatakować i zburzyć ścianę którą budujesz wokół siebie   jedyną bezpieczną przystań.  nierzadko dostajesz jedną z tych spadających cegiełek prosto w łeb.

ilovemyslef dodano: 3 grudnia 2011

wszystko jest dobrze, wszystko się układa. aż nagle słyszysz tą piosenkę, czujesz ten zapach,smak, widzisz twarz choć trochę podobną do tej właściwej, jeden ruch. jedno słowo, tysiąc myśli, miliony skojarzeń dookoła. tylko się czają, żeby zaatakować i zburzyć ścianę którą budujesz wokół siebie, jedyną bezpieczną przystań. nierzadko dostajesz jedną z tych spadających cegiełek prosto w łeb.

Lubię rzeczy jasne  także się określ.

ilovemyslef dodano: 3 grudnia 2011

Lubię rzeczy jasne, także się określ.

nie liczę zjaranych szlug  wypitych drinków  lecz liczę na to  że wrócisz.   bez schizy ♥

ilovemyslef dodano: 3 grudnia 2011

nie liczę zjaranych szlug, wypitych drinków, lecz liczę na to, że wrócisz. / bez_schizy ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć