 |
|
Jeśli uważasz, że to proste, mylisz się. Dla mnie nigdy nie będzie łatwe, wyrzucenie kogoś ze swojego życia i zaczęcie wszystkiego od nowa.
|
|
 |
|
Boje się, że przestanie się o mnie starać. Że zrezygnuje, bo tak trudno mnie zrozumieć, bo jestem taka uparta i taka trudna.
|
|
 |
|
Kocham ciepło twojego ciała, kiedy masz mnie w objęciach.
|
|
 |
|
Nie wiem od ilu chamskich tekstów się powstrzymuję, tylko dlatego żeby Cię nie zranić, kurwa.
|
|
 |
|
Żeby docenić wartość jednego roku ,zapytaj studenta . który oblał końcowe egzaminy . Żeby docenić wartość miesiąca zapytaj matkę , której dziecko przyszło na świat za wcześnie . Żeby docenić wartość godziny ,zapytaj zakochanych czekających na to ,żeby się zobaczyć . Żeby docenić wartość sekundy zapytaj kogoś , kto przeżył wypadek . Żeby docenić wartość setnej sekundy zapytaj, sportowca , który na olimpiadzie zdobył srebrny medal . Czas na nikogo nie czeka . Łap każdy moment , który Ci został , bo jest wartościowy . Dziel go ze szczególnym człowiekiem - będzie jeszcze więcej wart.
|
|
 |
|
W dzisiejszych czasach to PROCENT PROCENTA PROCENTEM GONI . [fuuck_me]
|
|
 |
|
Nie warto tęsknić za kimś, co do kogo nie mamy pewności, że śpi tej nocy samotnie.
|
|
 |
|
Dla mnie największymi hardcorami na świecie są ludzie, którzy po rozstaniu i słowach 'zostańmy przyjaciółmi' naprawdę nimi są.
|
|
 |
|
Związek bez zaufania jest jak telefon bez zasięgu. A co robisz gdy telefon nie ma zasięgu? Bawisz się nim.
|
|
 |
|
Kochał w niej to, że śpiewała do szczotki do zamiatania, że tańczyła i darła się na balkonie. Była jego osobistą wariatką na wyłączność.♥
|
|
 |
|
Przysunął się odrobinę bliżej, zaczął wodzić opuszkami palców po konturach jej przedramienia. Cała drżała - była pewna, że to zauważy. - Mam przestać? - upewnił się, bo zamknęła powieki. -Nie - odparła, nie otwierając oczu. -nawet nie potrafisz sobie wyobrazić, co czuję, gdy tak robisz. - po cichu westchnęła.
|
|
 |
|
paląc kolejnego z kolei papierosa, myślę o tym 'co by było gdyby'. myślenie w takich kategoriach, jest śmiertelne. żal, spowodowany nie wykorzystanymi szansami, zabija Cię z większą prędkością, niż dym nikotynowy buszujący w Twoich płucach
|
|
|
|